PDA

View Full Version : Секс без удоволствие



monika888
06-11-2011, 17:13
Здравейте :) аз съм момиче на 17 и от една година видя полов живот. Спала съм само с 2 момчета. Първите ми пъти ( с първия приятел ) беше полезнено ( говоря за 6, дори 7 пъти ) и според мен това беше нормално, но след това не чувстжах нищо. В последствие се разделихме. Със сегашния ми приятел съм от 4 месеца ии започнахме да правим секс преди 1 месец. Проблема е, че има т.нар. любовна игра, има го възбуждането и при двамата, но аз отново нищо не усещам. Няма никакви чувства - удоволствие. Не знам какво трябва да предприема, защото на него му е неприятно един вид да ме използва за неговото удоволстие, а аз да съм безразлична от това дали ще го направим пак или не. Моля споделете ако имате или сте имали такъв проблем. Благодаря предварително!

Заглавието също трябва да е на кирилица.
Extremescream

MojoJojo88
06-11-2011, 17:16
Възможно е да си фригидна...Не знам. Консултирай се със специалист :?

0y7ofCon7roL
06-11-2011, 17:57
А опитвала ли си да мастурбираш за да провериш дали тогава ще изпиташ удоволствие ?

badsector
06-11-2011, 17:58
В съседната тема има един 24-сантиметрво, бягай при него и ще усетиш.

monika888
06-11-2011, 18:20
С мастурбацията нямам проблем. Въпросът е при самия секс, няма хубави чувства, по - скоро няма никакви. А от колкото до 24-сантиметровия...не,мерси :D

0y7ofCon7roL
06-11-2011, 18:27
Е щом самичка си правиш кефа значи нищо ти няма :)
Когато правиш секс не чакай само момчето да ти направи кефа, бъди активна и ти. Една жена трябва сама да потърси какво и харесва, не само да чака на готово. Успехи