PDA

View Full Version : Как да накарам едно момиче да ми даде втори шанс ?



tiredofdreams
06-11-2011, 20:51
Съжелявам ако има грешки !


От заглавието се разбира темата на текста..Така с едно момиче тръгнахме и беше прекрасно,но аз преживявах труден момент в моя житов и се държах малко като "Гъз",което наистина не отричам.Не и обръщах много внимание,което я е наранило и я разбирам.Когато скъсахме ми беше много тежко,но след 1 седмица мислене говорих с нея на саме и и казах как се чуствам.Казах и че я обичам страшно много и искам да ми даде втори шанс.Тя каза,че има и някакво друго момче и каза,че още ме обича и има силни чуства към мен,но не е сигорна дали съм се променил.Така вече около месец съм "Приятел с екстри".В Училище се правим,че вече няма нищо между нас с което става още по тежко за мен,защото сме от един клас.От един месец аз се промених постояни и звъня и и пиша "СМС" от 10 дни всяка сутрин и вече и пиша смс или и звъня да и кажа Лека Нощ ! или Добро Утро ! Постояно я карам да излезем някаде преди даскало или след даскало или през лиикенда.Вчера тя ми каза,че страшно много ме обича,но ми няма доверие вече.Но аз не се отказах и още същия ден и казах,че искам да поговорим.Отидох до тях и и занесох роза и си поговирхме.Тя ми каза че има страх да не постъпа отново така както преди(т.е 1 седмица да ходим да се държа супер и после да стана пак съшия).Аз и казах,че просто няма как защото тя ме промени завинаги и страшно много я обичам и немога позволя да я загуба.Преди да си тръгна от тях я питах 2 последни въпроса-
Дали ме обича истински - Тя отговори Да,много
Дали иска да спра да ходя след нея - Тя замълча
Каза,че е на такъв момент и просто иска да е сама :?
Аз и казах,че няма да спра докато не ми каже Не - В очите и даже и тогава може да не спра !
И трябваше да тръгвам .. Отново и звънах вечерта и отново същото тя ме разиграва и много ме боли..
Кажете ми какво да направя,кажа или незнам и аз !

ОТНОВО СЪЖЕЛЯВАМ ЗА ГРЕШКИТЕ(ОПРЕДЕЛНО МОЖЕ ДА ИМА МНОГО,но исках да се израза и не мислих много за правописа)

Благодаря Предварително !

Rolezzz
06-11-2011, 20:57
Нещо ми намерисва на фейк ама все едно... А защо си се държал като """задни части""" след като я "обичаш" ???

cobisbob
06-11-2011, 21:01
Щом ти е казала, че те обича (предполагам наистина го е мислила) значи положението не е толкова зле така да се каже...В такива моменти от опит знам, че едно извинение не е достатъчно. Направи нещо романтично, ти я познаваш по-добре от мен :D смисъл, че знаеш какво харесва и т.н. изненадай я по някакъв начин (самата изненада си зависи от вас, различни хора - различни представи) и й се извини. Така ще покажеш, че държиш на нея и мисля че ще е достатъчно. Успех!

badsector
06-11-2011, 21:02
...но исках да се израза и не мислих много за правописа...
Да беше помислил след като се изрази. Сега заради този правопис, въобще няма да чета темата. Сигурно и други ще постъпят така.
п.п. след като ти не уважаваш потребителите, нормално е и те да не те уважат.

scandalousLady
06-11-2011, 21:04
Нещо ми намерисва на фейк ама все едно... А защо си се държал като """задни части""" след като я "обичаш" ???

Ами то момчето каза,че е имал труден момент. Иначе питай я в очите в прав текст дали иска да сте заедно или не.Ако само те разиграва няма смисъл трябва да я питаш направо.Успех и ако се събрете много любов :wink:

tiredofdreams
06-11-2011, 21:05
...но исках да се израза и не мислих много за правописа...
Да беше помислил след като се изрази. Сега заради този правопис, въобще няма да чета темата. Сигурно и други ще постъпят така.
п.п. след като ти не уважаваш потребителите, нормално е и те да не те уважат.
Ще се постарая да го напиша отново правилно

tiredofdreams
06-11-2011, 21:06
По Темата:Държах се така,защото казах вече имах много труден период в живота си !

ПП:Искам съвет дали да продължа или да отстъпя малко :?

Rolezzz
06-11-2011, 21:09
По Темата:Държах се така,защото казах вече имах много труден период в живота си !
Мхм...ами аз те съветвам да и обясниш, че си имал труден период и не си искал да стане така, че я обичаш и искаш да сте заедно.Да ти даде втори шанс и ако се провалиш да се разделите.

tiredofdreams
06-11-2011, 21:10
Нещо ми намерисва на фейк ама все едно... А защо си се държал като """задни части""" след като я "обичаш" ???

Ами то момчето каза,че е имал труден момент. Иначе питай я в очите в прав текст дали иска да сте заедно или не.Ако само те разиграва няма смисъл трябва да я питаш направо.Успех и ако се събрете много любов :wink:
Еми днес отидох при нея с една роза и направо и казах,че я обичам страшно много това,което стана няма се повтори,защото тя ме е променила завинаги и тя започна,че ме обича,но ми няма вяра и вмомента иска да е сама и каза,че това може продължи до утре или 1 седмица или месец ? Вмомента незнам и аз какво да права да продължа ли да и досаждам с пращането на смс да я изпращам почти до тях ?

tiredofdreams
06-11-2011, 21:11
По Темата:Държах се така,защото казах вече имах много труден период в живота си !
Мхм...ами аз те съветвам да и обясниш, че си имал труден период и не си искал да стане така, че я обичаш и искаш да сте заедно.Да ти даде втори шанс и ако се провалиш да се разделите.
Мислел съм го,но това,че имам труден момент в живота ми неможе да попречва в любовта .. знам го,но сгреших ..,но тя се страхува да не се случи всичко пак и да я нараня ..

chronic
06-11-2011, 21:15
Пич винаги са ме очудвали такива индивиди като теб,дето не се отказват.Мен лично ако ме отреже и съм и отишъл на крака с рози,вервай ми че следващите 4 живота минимум ще заобикалям с шапка и тъмни очила блока и.. Остави нещата в покой,ако има интерес ще направи тя крачка,ако не има още поне 2 млн подобни като нея,не вярвам да е с нещо по-различна.

badsector
06-11-2011, 21:50
...Остави нещата в покой,ако има интерес ще направи тя крачка,ако не има още поне 2 млн подобни като нея,не вярвам да е с нещо по-различна.
Определено е най-добре да се дистанцираш за момента. Тъкмо и ти ще поохладиш страстите и ще мислиш рационално, а и тя ще усети липсата ти и ще прецени дали те иска до нея, или не. И пак ще те смъмря за правописа - добрият правопис създава добро впечатление. Нямаш причина да се лишаваш от този плюс при комуникацията ти в интернет.

tiredofdreams
06-11-2011, 21:57
...Остави нещата в покой,ако има интерес ще направи тя крачка,ако не има още поне 2 млн подобни като нея,не вярвам да е с нещо по-различна.
Определено е най-добре да се дистанцираш за момента. Тъкмо и ти ще поохладиш страстите и ще мислиш рационално, а и тя ще усети липсата ти и ще прецени дали те иска до нея, или не. И пак ще те смъмря за правописа - добрият правопис създава добро впечатление. Нямаш причина да се лишаваш от този плюс при комуникацията ти в интернет.
Благодаря за коментарите и ще пробвам малко да се отдръпна да усети липсата ми !


За праписа ! Ще се постарая в други теми да пиша правилно все пак трябва да бъдем грамотни ;)

ПП:Ако тук темите се затварят или отиват в кошче !
даваите

Grommash
06-11-2011, 22:26
Само тя може да реши дали да ти даде или не. :-P

robles
06-12-2011, 01:13
Тя каза,че има и някакво друго момче и каза,че още ме обича и има силни чуства към мен,но не е сигорна дали съм се променил.Така вече около месец съм "Приятел с екстри".

Ей тва е. Не й вярвай. Обичала те...Чушки!
Резерва си, съжалявам, че така го казвам. Знам, че няма да ти хареса, ама просто.. така си мисля. Не е сигурна кво ще стане с другото момче.
Представи си една маймуна хваната с двете ръце за един клон. Вижда друг клон, пуска едната ръка и се хваща за него. Ама не пуска и другия. Чак когато е сигурна, че няма да падне пуска един от двата и се хваща с двете ръце.

Повярвай ми. Едно момиче ако обича и то МНОГО, ще прости много неща, няма да разиграва и т.н. Тва с доверието са оправдания. Не я слушай. Казвам ти го като момиче.

SisiStrange
06-12-2011, 04:52
Пич винаги са ме очудвали такива индивиди като теб,дето не се отказват.Мен лично ако ме отреже и съм и отишъл на крака с рози,вервай ми че следващите 4 живота минимум ще заобикалям с шапка и тъмни очила блока и.. Остави нещата в покой,ако има интерес ще направи тя крачка,ако не има още поне 2 млн подобни като нея,не вярвам да е с нещо по-различна.
В случая съм съгласна. Направил си достатъчно. Колкото и зле да си се държал през трудния си период, след това да се унижаваш стократно, да и се лигавиш, да и носиш цветя и да и се обясняваш в любов, а тя да си вее байряка... Еми... Всеки нормален човек би се отказал. Ако е имала някакво намерение да ти прощава, е щяла да го направи вече.