PDA

View Full Version : Нямам гърди ;(



sunfl0wer
06-11-2011, 21:14
На 14 години съм...Висока съм 170 и съм 47кг. Проблема ми е, че нямам гърди и това много ме притеснява. Какво ли не съм пробвала масажирала съм ги и т.н но нищо не помага... Писна ми всички да ми се подиграват и да ме мислят за недоразвит изрод :cry: :cry: Всички момичета от моя клас са чашки B и C а аз нямам почти нищо, само леко уж са започнали да растат, защото преди бях съвсем плоска, чашка А съм но си стоят така вече една година и не помръдват... Преди си пъхах разни неща в сутиена но после осъзнах че е тъпо и изградих достойнство... Проблема е че съм 7 клас, в нашия клас всички са свикнали но сега ще се местя в друго даскало и просто си нямам и идея как ще изтърпя подигравките там :( :( :( Имам сестра на 21 години, която е чашка C (и майка ми също е чашка C) Сестра ми ми каза, че съм още малка но не вярвам тъй като всички на моята възраст са със големи гърди и аз не издържам. :( Притеснявам се че ще са така още дълго време и никой няма да ме хареса... Може ли да ми кажете как могат да пораснат за едно лято :( Какво трябва да правя...какво трябва да ям или какви упражнения трябва да правя :( И дали има някакви таблетки които ускоряват растежа...не ми пука готова съм на всичко :cry: Скъсвала съм се да рева не веднъж заради това че съм такава... :cry:
П.С Аз не искам големи гърди...искам просто да имам някакви за да имам самочувствие... :cry: :cry: :cry:

jenatanadqvolaa
06-11-2011, 21:35
Е не може пък да нямааш никакви,но псокойно ще порастнат..щом си толкова висока пък и слаба наромално а и не си чак толкова голяма..ако пушиш и пиеш спри това забаввя разтежа... изчакай ги просто ти е такава структурата :)

badsector
06-11-2011, 21:37
...Притеснявам се че ще са така още дълго време и никой няма да ме хареса...
И без това в следващите поне 2 години ти е рано да те харесват за секс. Не бързай да порастваш, че на 25 вече ще си стигнала до пенсия (образно казано).

...искам просто да имам някакви за да имам самочувствие...
Ще имаш, но не виждам как големите гърди биха ти дали самочувствие. Напротив, фактът, че някои момичета парадират и се фукат с големите си гърди, показва, че те се възприемат като стока, като парче месо. Съответно търсят да се продадат на някой цицоман с едипов комплекс. Не бъди като тях, а се харесвай заради самата себе си, цялостното същество, което представляваш :)

ThisIsMe
06-11-2011, 21:52
Първо,гърдите ти има още да растат!Ще пораснат ,спокойно.
Проблемът е,че много бързо искаш да пораснеш.
Второ-По-добре да нямаш никакви гърди,вместо да си супер надарена ,а някой идиот да е с теб само заради тях.Глупаво е.Мислиш много повърхностно.Ако едно момче те харесва и си допадате,повярвай за него няма да е от значение колко са ти големи гърдите,дали имаш целулит,дали си дебела или прекалено слаба.Но един полезен съвет от мен:
Не ти трябва в близките 3 години да мислиш за секс!В никакъв случай.
Не си достатъчно зряла,нито осведомена за подобна крачка.

evilGirL97
06-12-2011, 10:15
Хух,. Изпитите взе ли си ги? Циците не са най-важното нещо в живота! Висока си 170 и си 47кг., Може би ако качиш някой друг кг ще станат по - големи.,. :) Сега по-важното е да те приемат (според мен) пък каквото има да расте ще порасте, има време, няма да се притесняваш. :)

FuCKkK13
06-12-2011, 10:43
1-во се успокой..имаш още доста годинки през които ще ти растат гърдите...2-ро това, че някоя има чашка C в 7-ми клас не я прави нещо повече от теб.. 3-то структурата ти е такава и не трябва да се притесняваш..представи си ако беше висока много слаба и с големи гърди..с извинение ама щеше да си грозна гледка..тялото ти е прекрасно ако питаш мен..а гърдите ще пораснат.. и не мисли, че някой няма да те хареса само защото имаш малки гърди..тепърва момчетата ще ходят след теб и повярвай ми размера на гърдите ти няма да ги спира..и по добре някой да те харесва такава каквато си и да харесва теб самата, от колкото да харесва единствено това което ти е под сутиена :) ..съгласна съм, че ако качиш някой друг кг. може да станат по-големи, но малко по-големи..преди и аз се притеснявах като теб.. но намерих човек който обичам и той мен .. гърдите си ми праснаха, той си ме харесва такава и съм сигурна, че дори изобщо да нямах пак щеше да ме обича и да е с мен.. така че по смело.. и гърдите да не ти смалят самочувствието.. гимнастичките,моделите и всички на които им трябват тяло като твоето да не би да са с големи гърди..ако имаш хубаво дупе.. хубави крака майната им на гърдите :) аиде успех миличка и не се притеснявай :-)

shpekovsalam
06-12-2011, 10:51
Сложи няколко килца(около 8кг) и почни упражнения за гърди. Масажирай ги и пробвай да пиеш бирена мая или боза. Важно и мислиш оптимистично! Вярвай, че ще порастнат и ще стане! http://img.zamunda.net/pic/smilies/victory.gif

gummybear
06-12-2011, 11:32
Според мен не си прай експерименти с бирена мая или боза 8-) От само себе си ще пораснат. :) Впрочем имаш ли цикъл?

NightGuardian
06-12-2011, 13:26
Как да не си малка? Малка си я! Не се притеснявай , ще порастнат , а и ако дадено момче те харесва , няма да му пика толкова дали ти са много големи или много малки :)

sunfl0wer
06-12-2011, 21:20
Мерси за всички мнения...


Е не може пък да нямааш никакви,но псокойно ще порастнат..щом си толкова висока пък и слаба наромално а и не си чак толкова голяма..ако пушиш и пиеш спри това забаввя разтежа... изчакай ги просто ти е такава структурата :)
Нямам никакви, там е проблема. Само леко изпъкнали части, не знам точно как да ги нарека, но съм чашка А... Строго против пушенето съм (освен наргилето...) и не пия много, само от време на време.



Не ти трябва в близките 3 години да мислиш за секс!В никакъв случай.
Не си достатъчно зряла,нито осведомена за подобна крачка.
Аз и не мисля! Въпроса е, че въпреки това момчетата и на моята възраст гледат това и го взимат за важна критерия... Била съм пренебрегвана от момчета заради липсата ми на гърди... едно момче ми е казвало в прав текст, че съм много красива и незнам още какво , но че съм нямала гърди а той ги харесвал и... :/



Според мен не си прай експерименти с бирена мая или боза 8-) От само себе си ще пораснат. :) Впрочем имаш ли цикъл?
Да, имам, от около година и нещо вече.


Други мнения? :(

FuCKkK13
06-13-2011, 08:11
Мерси за всички мнения...


Е не може пък да нямааш никакви,но псокойно ще порастнат..щом си толкова висока пък и слаба наромално а и не си чак толкова голяма..ако пушиш и пиеш спри това забаввя разтежа... изчакай ги просто ти е такава структурата :)
Нямам никакви, там е проблема. Само леко изпъкнали части, не знам точно как да ги нарека, но съм чашка А... Строго против пушенето съм (освен наргилето...) и не пия много, само от време на време.



Не ти трябва в близките 3 години да мислиш за секс!В никакъв случай.
Не си достатъчно зряла,нито осведомена за подобна крачка.
Аз и не мисля! Въпроса е, че въпреки това момчетата и на моята възраст гледат това и го взимат за важна критерия... Била съм пренебрегвана от момчета заради липсата ми на гърди... едно момче ми е казвало в прав текст, че съм много красива и незнам още какво , но че съм нямала гърди а той ги харесвал и... :/



Според мен не си прай експерименти с бирена мая или боза 8-) От само себе си ще пораснат. :) Впрочем имаш ли цикъл?
Да, имам, от около година и нещо вече.


Други мнения? :(
едно момче ми е казвало в прав текст, че съм много красива и незнам още какво , но че съм нямала гърди а той ги харесвал и... :/
това момче е идиот... с извинение ..и не мисли, че един щом мисли така значи всички момчета са на неговото мнение ..някой момичета мечтаят да имат като твоето тяло ти си седнала да мислиш колко е зле, че нямаш гърди.. абе момиче казах ти и в по-горното мое мнение..щом си слаба висока и хубава майната им на гърдите..ще пораснат..а тоя дето ти го е казал това .. да ходи с някоя дебелана и грозна в лице само и само защото има гърди.. :P

badsector
06-13-2011, 10:48
...това момче е идиот...
Абе, според мен над 90% от цицоманите са идиоти :)

ViPeRsA
06-13-2011, 11:42
Нямат никакво значение гърдите ти аз съм седми клас и мога да ти кажа, че има плоски мацки които са много хубави и съм сигурен че и ти си такава!Недей се разтроива тва не е най-важното

jenatanadqvolaa
06-13-2011, 11:50
7 ми клас няма накъде да бързаш...аа тия които гледат циците такива не ти трябват недей да съжаляваш,че ти го е казал :)

Nevazmutima
06-14-2011, 09:48
Ако не се лъжа същата тема я има в spodeli net, сигурно ти си я пуснала, защото е едно към едно. Ще ти дам моя съвет. Не се притеснявай. Това е нормално. Моите гърди пораснаха едва в 12 клас. И даже малко след това. Сега съм на 23 и нося сутиен с размер 75 Ц, на моменти се замислям дори за Д. НО ТОВА много рядко, ако не отговаря на номерацията....
Искам сега да се успокоиш. Имаш още много време. Щом са набъбнали леко значи обмислят да растат, а и никога не знаеш кога ще им щукне...
В 9 клас сложих сутиен за първи път, и най - малкият размер ми стоеше шупнал и не го пълнех и като го поносех повечко отпред чашката се смачкваше и вдлъбваше навътре... трагична картинка.
Още си малка, ако мога така да се изразя без да те засягам. Имаш време да се доразвие. Една жена се оформя напълно към 20-тата си година.
Живей си спокойно и не се тревожи за глупости.
Какво като някои са малко по - развити... някой ден може да ги надминеш... и патето да стане лебед. То почти винаги така става.

Като са много оборотни в 7 клас и като завършат са пак същите ,акквито са били...

има един хормон който играе ролята за това и той се отделя по - късно. спокойно няма да избягаш от гърдите си нито пък те от тебе :)

autumn666
06-14-2011, 15:17
При всеки растежа започва по различно време. :) И аз на твоята възраст бях почти плоска... Имай търпение и не се притеснявай, ще ти пораснат.

solni4ka
07-25-2011, 10:52
Наскоро чух в един филм, че ядките помагали за растежа, но до колко е вярно не мога да кажа........до колкото до бозата....от нея няма да ти пораснат гърдите, а само дупето :)

Milly4
07-25-2011, 13:21
някви учени бяха казали, че храните в консерви влияе ли на растежа на гърдите :-o колко е вярно не се знае

lili12
07-25-2011, 13:22
Сложи си по-голям сутиен докато ти пораснат :)

IvCheToOoOo
07-25-2011, 13:34
Само недей да качваш килограми заради едните гърди.
Както казваше голямата ми сестра: "Като дебелееш гърдите почват да растат последни, а като слабееш - първи изчезват" :-D

ameli
07-25-2011, 13:53
Само на мен ли ми се стуваш прекалено кльощава? :-o За тази височина 47 кг са доста малко.. вземи да понапълнееш и всичко ще си дойде на мястото :)

justgirl19
07-25-2011, 14:34
Аз съм почти на 17 и също нямам големи гърди .. имам съвсем малки.а тази година ще съм абитуриентка,ама какво да се прави .. ние нямаме вина за това! Колкото дал Господ,толкова !!! Има време,ще пораснат,не се притеснявай ! :-)

angelskodqvol4e
07-25-2011, 17:07
Ами аз съм чувала,че бозата помагала,но не знам ..една приятелка е на 19 и на нея също и са малки ,но това не е болка за умиране :-D

MlqkoSkakao
07-26-2011, 07:42
Мила, както казаха по-нагоре ти си само на 14 :) Имаш поне 5-6 години да се развиваш още, така че горе главата, ще пораснат ;) А междувременно с твоя ръст и килограми, предполагам че имаш много хубаво тяло - с дълги крака и хубаво дупе. Ще видиш, че момчетата се заглеждат повече в краката, отколкото в гърдите. Така че хич да не ти пука, че си плоска. Имам една приятелка, която също няма никакъв бюст почти, но е страхотно момиче - красиво, умно със страхотно тяло и изобщо не й пука от липсата на пълни чашки. Не са всичко тея гърди ;) Имай си самочувствие и be happyyy ;-)

SmilezZz
07-26-2011, 14:11
Не вярваш ,че никой няма да те хареса ,защото нямаш гърди ? По-тъп аргумент/мнение не бях чувала/видяла. :? Осъзнай се: на 14 години си. Има време. Ти сама каза,че са започнали да растат !! Дишай спокойно и не си създавай такива комплекси. :?

Adynamia
07-26-2011, 14:14
...това момче е идиот...
Абе, според мен над 90% от цицоманите са идиоти :)

+785421 :)

Към авторката: Я не се комплексирай. Някои момичета са доооооста по-зле.

under_black_sky
07-26-2011, 19:14
Аз съм на почти 18 години и нося 75Б ,но не са въобще големи и принципно имам по едър кокал и дори някой сутиени са ми големи горе,а по-малкия размер не ми става заради подгръдната обиколка.На мен г ърдите започнаха да ми растат средата на 8ми клас и дори до тогава не носех и сутиен..ама пораснаха малко колкото да сложа някакъв сутиен.Изчакай с времето :)

1234kokistyle
01-03-2014, 15:29
чашка А съм нямам гърди ЧАШКА А НЕ Е НИЩООООО

NeutralMilkHotel
01-03-2014, 15:41
Промити мозъци...
Гледайте си кравите по телевизията и си мечтайте да сте като тях...Истински красивите жени оставете на естетите.

Zugzwang
01-03-2014, 15:57
Жена без цици е като, клиощав мъж със плочки...

Vivitu483
01-03-2014, 15:58
и да имаш големи не е много яко .. аз съм с размер 85Ц и с триста зора си намирам нещо което да ми хареса пък и тежат, докато тичам понякога боли, привличат много внимание ...

П.П. защо по дяволите та това е тема от 2011-та ;дд момичето сигурно вече е с цици като дини хаха

Zugzwang
01-03-2014, 16:01
Всички тука които пишат, че гърдите нямали значение, са или грозни момчета, или момичета без цици. АМИН

tori
01-03-2014, 17:33
чашка А съм нямам гърди ЧАШКА А НЕ Е НИЩООООО
Супер, и трябваше да вдигнеш тема от 100 години, за да ни кажеш?!

Fisherman
01-03-2014, 17:34
>103 сантиметра цици<

lamer4e7o
01-03-2014, 22:34
и да имаш големи не е много яко .. аз съм с размер 85Ц и с триста зора си намирам нещо което да ми хареса пък и тежат, докато тичам понякога боли, привличат много внимание ...

П.П. защо по дяволите та това е тема от 2011-та ;дд момичето сигурно вече е с цици като дини хаха

Тежат ли? Колко по-точно? :3

Vivitu483
01-03-2014, 22:36
Тежат ли? Колко по-точно? :3

не знам то тежат усеща се

lamer4e7o
01-03-2014, 22:37
Брех, и си само на 17 години… красота, а? :3

Vivitu483
01-03-2014, 22:39
Брех, и си само на 17 години… красота, а? :3
16*

lamer4e7o
01-03-2014, 22:40
Иха, още по-яко. ^^

Vivitu483
01-03-2014, 22:42
айде да не пишем в тая тема че пак ще изреват че е от 100 години

lamer4e7o
01-03-2014, 22:46
Дай тогава на ЛС, ако искаш, че ми стана интересно. ^^

tireheb
01-03-2014, 22:50
Дай тогава на ЛС, ако искаш, че ми стана интересно. ^^

so playa
very pick up master
much cool guy
wow

lamer4e7o
01-03-2014, 22:52
ʼко речии? ^^

Billy_is_the_kitty
07-04-2014, 12:11
Аз съм малко малка за да пиша тук, но ще ти кажа само:
Абе я са успокой!
Не ти трябват големи гърди за самочувствие!Доколкото разбрах имаш страхотно тяло.Ако имаш готини крака и дупе я ги зарежи гърдите!
Едно момиче от моя клас (аз съм за шести) носи сутиен и гледа да се вижда.Момчетата и дърпат блузата, разкопчават и сутиена, обарват я...Само щото има 9 е, не се знае) големи гърди.Гледай да имаш хубав успех в училище и хубаво тяло и да не ти пука за гърдите!Голям прас!Например, ако момчето те харесва такава каквато си да не ти пука за циците!
Ако искаш ми пиши на съобщение.

marilyn
07-04-2014, 13:30
Темата е от преди 100 години, няма ли кой да сложи един ключ? Сега ще го превърнете в спор имат ли значение гърдите.

La.Francé
07-04-2014, 14:05
Спокойна да си :) От моят клас има 2-3 момичета, които нямаха гърди, но на едната за 1 лято и пораснаха до С.
Циците не са най-важното нещо при една жена :) Давам ти съвет, която и тя даде на всички и на едно момиче за 2 месеца и пораснаха до размер B .. Пий повече боза -г/д 1 литър на ден. Много повече ще ти помогне, според нея. Тя така е направила ... Надявам се да съм полезен.
П.С Набори сме :lol:

mayaaa
07-04-2014, 15:33
Темата е от преди 100 години
E, авторке, пораснаха ли ти гърди?

yakuza_
07-04-2014, 16:16
поне няма да те е страх от рак на гърдата

The Cheetah
07-04-2014, 16:33
Спокойна да си :) От моят клас има 2-3 момичета, които нямаха гърди, но на едната за 1 лято и пораснаха до С.
Циците не са най-важното нещо при една жена :) Давам ти съвет, която и тя даде на всички и на едно момиче за 2 месеца и пораснаха до размер B .. Пий повече боза -г/д 1 литър на ден. Много повече ще ти помогне, според нея. Тя така е направила ... Надявам се да съм полезен.
П.С Набори сме :lol:

хаха боза кой знае кво бута в сутиена
ай стига глупости

marilyn
07-05-2014, 10:10
Наистина ли си мислите, че бозата действа? :D :D Всичко си е до ген, внимавайте с бозата, защото с един литър на ден цици няма да ви пораснат, но дупето определено!

Light_Dreamer
07-05-2014, 14:36
Наистина ли си мислите, че бозата действа? :D :D Всичко си е до ген, внимавайте с бозата, защото с един литър на ден цици няма да ви пораснат, но дупето определено!

+1 Наистина всичко си опира до ген. Има време ще пораснат. Аз съм на 14 да нося 85C и момчетата ме гледат. :-| Ще дойде и твоето време само гледай...

marilyn
07-05-2014, 15:53
+1 Наистина всичко си опира до ген. Има време ще пораснат. Аз съм на 14 да нося 85C и момчетата ме гледат. :-| Ще дойде и твоето време само гледай...

:D Цял живот ще те гледат, свиквай! :D

DownloadVirus
07-05-2014, 16:44
Да няма да ебете с гърди,за какво са Ви големи ?

Christinna
07-05-2014, 17:00
Тя че е стара темата-стара е, но въпреки това съм изумена от елементарното мислене на това момиче. Да ревеш, че не са ти големи циците при положение, че си САМО на 14?? Не си спомням аз да съм имала такива дилеми на нейната възраст..... интересно. :D

yakuza_
07-05-2014, 17:35
Да няма да ебете с гърди,за какво са Ви големи ?


като носи туника, хората да не я питат на какво се държи

InnocentFuck
07-05-2014, 17:39
Е минало е доста време , може вече да са й порастнали :D

Rabalka
07-12-2014, 10:20
Аз сам на 16 и моите хич ги няма ама да не ти пука бе.

CookieJoKey
07-13-2014, 11:22
На 14 години съм...Висока съм 170 и съм 47кг. Проблема ми е, че нямам гърди и това много ме притеснява. Какво ли не съм пробвала масажирала съм ги и т.н но нищо не помага... Писна ми всички да ми се подиграват и да ме мислят за недоразвит изрод :cry: :cry: Всички момичета от моя клас са чашки B и C а аз нямам почти нищо, само леко уж са започнали да растат, защото преди бях съвсем плоска, чашка А съм но си стоят така вече една година и не помръдват... Преди си пъхах разни неща в сутиена но после осъзнах че е тъпо и изградих достойнство... Проблема е че съм 7 клас, в нашия клас всички са свикнали но сега ще се местя в друго даскало и просто си нямам и идея как ще изтърпя подигравките там :( :( :( Имам сестра на 21 години, която е чашка C (и майка ми също е чашка C) Сестра ми ми каза, че съм още малка но не вярвам тъй като всички на моята възраст са със големи гърди и аз не издържам. :( Притеснявам се че ще са така още дълго време и никой няма да ме хареса... Може ли да ми кажете как могат да пораснат за едно лято :( Какво трябва да правя...какво трябва да ям или какви упражнения трябва да правя :( И дали има някакви таблетки които ускоряват растежа...не ми пука готова съм на всичко :cry: Скъсвала съм се да рева не веднъж заради това че съм такава... :cry:
П.С Аз не искам големи гърди...искам просто да имам някакви за да имам самочувствие... :cry: :cry: :cry:

Ами малка си...
Аз съм на 13 и нямам почти никакви, ама какво да направя?
Ще ти порастнат като станеш 8-9 клас вероятно :D

ujm
07-13-2014, 11:33
И аз съм на 14 аз имам, но не е толкова важно според мен дали са ти малки или не. Ъмм ти си доста слаба а слабите по-малки гърди имат. Кака ми едно време беше мн слаба и изведнъж гърдите и станаха някак си малки после леко надебеля и сега има по-големи.

Еми аз доста боза пия и съм чела, че бозата помага на момичетата на наша възраст да им порастнат гърдите :) Успех!

ujm
07-13-2014, 11:35
Да темата е стара :) Но мисля че все още е полезна за тези които имат същия пробелм

zlatina.antonova.5
07-18-2014, 10:28
Аз съм на 13,имам там някакви гърди,но не се притеснявам чак толкова. По-добре не пъхай всевъзможни кърпички в сутиена,защото ако някой разбере ще стане още по-зле с подигравките

didi_marin0va
07-18-2014, 10:51
На 14 години съм...Висока съм 170 и съм 47кг. Проблема ми е, че нямам гърди и това много ме притеснява. Какво ли не съм пробвала масажирала съм ги и т.н но нищо не помага... Писна ми всички да ми се подиграват и да ме мислят за недоразвит изрод :cry: :cry: Всички момичета от моя клас са чашки B и C а аз нямам почти нищо, само леко уж са започнали да растат, защото преди бях съвсем плоска, чашка А съм но си стоят така вече една година и не помръдват... Преди си пъхах разни неща в сутиена но после осъзнах че е тъпо и изградих достойнство... Проблема е че съм 7 клас, в нашия клас всички са свикнали но сега ще се местя в друго даскало и просто си нямам и идея как ще изтърпя подигравките там :( :( :( Имам сестра на 21 години, която е чашка C (и майка ми също е чашка C) Сестра ми ми каза, че съм още малка но не вярвам тъй като всички на моята възраст са със големи гърди и аз не издържам. :( Притеснявам се че ще са така още дълго време и никой няма да ме хареса... Може ли да ми кажете как могат да пораснат за едно лято :( Какво трябва да правя...какво трябва да ям или какви упражнения трябва да правя :( И дали има някакви таблетки които ускоряват растежа...не ми пука готова съм на всичко :cry: Скъсвала съм се да рева не веднъж заради това че съм такава... :cry:
П.С Аз не искам големи гърди...искам просто да имам някакви за да имам самочувствие... :cry: :cry: :cry:

Ти може и да нямаш нищо в сутиена, но пък компенсираш с акъл, докато други нямат нищо в главата, а пък имат цици. Възможно е все пак и да пораснат, но е по-важно да се приемаш такава каквато си. Помни, че другите ще спрат да ти се подиграват и ще започнат да те уважават, едва когато ти самата ти най-напред започнеш сама да се уважаваш.
П.С.
Е и да не пораснат има пластични хирурзи, от които ти може да се възползваш след години.
А за тия дето имат друго, но нямат капка акъл в главата... за тях - спасение няма.

И накрая за майтап - пий повече мастика и радомирска боза. :)

muhatacece
07-18-2014, 11:28
Б-О-З-А

xStrahil
07-19-2014, 09:44
За всички момичета, които казват "ох, тези момчета колко са повърхностни, направо ужас" и в същото време когато стане на въпрос за по-пълнички момченца при клюки сред приятелки "Ти луда ли си, аз да излизам с тоя дебелак ? И как ще ме гледат всички в училище после ?"
Аз не съм виждал момче с идеално тяло да излиза с момиче, което е дебело и не се грижи за себе си, но и обратното - Умно и надарено момиче да излиза с дебело момиче. Може и такива случаи да има, но те са от състрадание.
За всички, които сега ще си кажат, че те не са такива - Защо не публикувате снимки на вас и приятеля/приятелката си ?

Лек ден!

didi_marin0va
07-19-2014, 09:53
За всички момичета, които казват "ох, тези момчета колко са повърхностни, направо ужас" и в същото време когато стане на въпрос за по-пълнички момченца при клюки сред приятелки "Ти луда ли си, аз да излизам с тоя дебелак ? И как ще ме гледат всички в училище после ?"
Аз не съм виждал момче с идеално тяло да излиза с момиче, което е дебело и не се грижи за себе си, но и обратното - Умно и надарено момиче да излиза с дебело момиче. Може и такива случаи да има, но те са от състрадание.
За всички, които сега ще си кажат, че те не са такива - Защо не публикувате снимки на вас и приятеля/приятелката си ?

Лек ден!

Тинейджърски разсъждения, причинени от хормонален дисбаланс! :D

marilyn
07-19-2014, 12:13
За всички момичета, които казват "ох, тези момчета колко са повърхностни, направо ужас" и в същото време когато стане на въпрос за по-пълнички момченца при клюки сред приятелки "Ти луда ли си, аз да излизам с тоя дебелак ? И как ще ме гледат всички в училище после ?"
Аз не съм виждал момче с идеално тяло да излиза с момиче, което е дебело и не се грижи за себе си, но и обратното - Умно и надарено момиче да излиза с дебело момиче. Може и такива случаи да има, но те са от състрадание.
За всички, които сега ще си кажат, че те не са такива - Защо не публикувате снимки на вас и приятеля/приятелката си ?

Лек ден!

Откри топлата вода. Викат му естествен подбор. Нормално е красиво и готино момиче да не се хване с първия срещнат дебелак. Както и обратното - красиво момче и някоя грозна джофра.

Anna36711
01-14-2015, 08:11
Хапчета за увеличаване на бюста - http://track.breastfast.bg/product/Breast-Fast/?uid=2484&sid=927&pid=130&bid=advandec Лично съм го ползвала и много ми помогна.

sisinka25
02-01-2015, 08:26
здравей мила случайно попаднах тук на тази тема,аз съм на 25 и до 18 годишна циците ми бяха малки и си помислих че така ще си и останат че след 18 няма да се развиват вече,но преди две години напълнях някъде към с 10 кг и незнам но сега циците са ми големи за мое учудване,така че не се плаши с времето могат да пораснат,незнам може и да си е генетично но не се притеснявай знам че е гадно да нямаш като на другите,мен ми се е случвало постоянно да гледам момичетата в циците и така се чувстваш с по малко самочувствие,но сега като се замисля това не е било най важното нещо,така че спокойно мила с времето могат да пораснат.