PDA

View Full Version : Как да си я върна...



bobstara
06-11-2011, 22:25
Здравейте,значи от сега да обесня че сам най големият идиот.Имах връзка с едно момиче 1год и половина и преди 1 седмица скъсахме.Връзката ни започна да не върви след като аз се срещнах с едно бившо гадже и всякаш пламна искра.Нещата с приятелката ми започнаха да не вървят.След около 1 седмица всеки ден караници аз и поисках почивка казах и че тръпката е изчезнала.След няколко дена се видяхме и тя ме попита дали ще искам до една две седмици да съм със нея и аз и казах че нищо не се знае... и тя реши да се разделим защото много сам я наранявал,и сега не иска да е с мене казва че ме обича и други разни работи.Но работата е там че немога без нея и я обичам адски много,от 2 седмици всеки ден сам пиян и спя пред тях.Моля за някакъв съвет как да си я върна.Благодаря ви предварително :))

fcukz
06-11-2011, 23:11
Няма да се напиваш всяка вечер и да седиш пред тях, а една вечер или ден излизате и си поговорете сериозно, без да й пълниш главата излишни глупости. Казваш си й какво изпитваш, извиняваш й се и, че искаш нещата да си продължат и т.н. Навярно не си 14 годишен, че да не знаеш какво да й кажеш, така че сядате и си говорите сериозно :)

DqVoLsKoJeLaNiE
06-11-2011, 23:20
С голямо извинение-ти си идиот.
Действай, извинявай се, говорете си, и това момиче прости ли ти, значи е златна. Това е единственото, което мога да ти кажа. :)

GossipGir1
06-12-2011, 07:01
охх с бившият ми беше подобна история.. та в крайна сметка, щом не иска да се съберете- значи не иска.. продължаваш на пред и това е. Намери си друга причина да живееш и я забрави.

badsector
06-12-2011, 07:10
С голямо извинение-ти си идиот.
Действай, извинявай се, говорете си, и това момиче прости ли ти, значи е златна...
Да да да, да това не е шега :D

LambOfGod
06-12-2011, 07:28
С писане по форумите не става...

FuCKkK13
06-12-2011, 07:54
1-во спри да се напиваш и да спиш пред тях .. 2-ро звънни й и й кажи да се видите .. извини й се по най-милия начин, ако е толкова важна за теб ще си дойде отвътре извинението.. и ако искаш ми вярвай.. гадно си постъпил ама не си идиот... поне от моя гледна точка, защото познавам повярвай ми истински идиоти :? ..момичето ако те обича и й се извиниш ама много хубаво й се извиниш .. и ако поговорите мисля, че може да ти прости и да сте заедно ..но със спането пред тях и напиването нищо няма да стане :) аиде успех