PDA

View Full Version : НЕядене ..



vakanciqta
06-11-2011, 23:06
Понеже не мога да помня кога какво да ям за това реших един месец да карам само на вода и,чай ,ябълки и ако много ми се дояде солети. да спортувам не мога мах по два км на ден пеша и то много рядко .. таа така щe отслабна ли и с колко ? воля имам но да спортувам просто не мога .. ;х

bathory
06-11-2011, 23:15
Искаш да се самоубиваш ли??

badsector
06-11-2011, 23:31
...да спортувам просто не мога ...
Защо?

peace94
06-11-2011, 23:38
Тоя режим, дето си го запланувала, само ще ти изтощи организма! При това много. Да, ще отслабнеш, няма как. Но на каква цена и колко дълготраен ще е резултатът? Върнеш ли се към някакво по-нормално хранене, ще си върнеш и килограмите, ако не в повече. Просто се храни здравословно, редовно и не преяждай. Прави упражнения, защото те не са свързани само с отслабване, те са полезни за тялото ти. Тая глава не ти е само за ядене, мисли! :)

xxKiFlAx
06-12-2011, 01:04
Много зле :D
Когато не знаеш как да ядеш..даже да не ядеш нищо няма да отслабнеш. Защото после пак ще ядеш.
Аз ям всичко нооо знам как и колко :D

VampireLover3
06-12-2011, 04:30
Ако искаш след един месец да гниеш под земята давай. Няма какво да помниш .. направи си дневник в който записвай за една седмица менюто си и се води по него или пък просто яж това което ти се яде, но в малки количества и като усетиш, че си се заситила спри. Яж здравословно забрави за тея солети-по добре една купичка с макарони. На чай и вода няма да издържиш да не говорим, че ако вървиш толкова много може да припаднеш. Не се съсипвай, а започвай да ядеш докато не си си докарала някоя болест.

foreverr
06-12-2011, 06:09
Ми ако я караш така, освен да си докараш анорексия, за друго не се сещам.... :x

pressiana
06-12-2011, 06:28
Какви са тия глупости бе?
Знаеш ли как ще ти се увреди организмът? Няма да имаш сили за нищо.

pitfall
06-12-2011, 07:32
Като се сетя, че преди месеци бях на същото мнение, повярвай ми нищо няма да направиш, само ще си навредиш на организма. Като не ядеш нищо отначало ще се чувстваш много жизнена, дори като започнеш да сваляш килограми (което ще стане със скоростта на светлината) ще си мислиш, че си много добре, ще имаш енергия ... Но след този един месец глад ще ти трябва някакво доста стабилно захранване, при което искаш-не искаш пак ще си върнеш част от килограмите, а според мен едва ли ще имаш воля за издържиш още месец и нещо на захранване.
Не го започвай, просто се храни здравословно, дори да не искаш да спортуваш (което според мен си е просто някакво внушение) можеш да ходиш пеша, особено лятото нищо не ти пречи да си правиш разходки от порядъка на 4-5 километра пеша (изобщо не са толкова много колкото изглеждат), така може и бавно да свалиш желаното, но поне вероятността да си го върнеш намалява. И естествено числото, което показва кантара, като започне да ти харесва, не трябва веднага да се нахвърляш на чипс, пица, газирано и т.н.

psych0
06-12-2011, 08:11
ти наред ли си!?
освен да свършиш в болницата нищо друго няма да направиш ;)

vikiraa
06-12-2011, 08:21
Болницата ще те чака още 1вата седмица :) Успех с анорексията

Roksolana
06-12-2011, 10:31
Скъпи мои, как не се научихте, че не се отслабва с неядене и глад, а със спорт и правилно хранене!!

Minerva
06-12-2011, 16:48
Да гътнеш ли искаш? Или да се разболееш? Понеже сигурно има и по-малко мъчителни начини от тва което си решила да правиш.
Значи не мога да разбера какви сте такива хора...готова си да караш на вода и да си изтормозиш организма по ужасен начин, а нямаш воля да идеш на фитнес или да излезнеш да потичаш най-малкото. Освен, че ще влезеш във форма е добре и за здравето ти като цяло.
Родителите ти..не знам не виждат ли какво правиш.

DoUbleLiFe
06-12-2011, 18:45
Леле, това е просто...Наистина да не искаш да се самоубиеш?!Аз също съм качила няколко отгоре и искам да ги сваля,но чак до такива мерки не стигам...Вънка,вървя,карам колело,играя футбол с момчетата.И така лека-полека свалям.И аз не мога така да спортувам.Бягането и аз сме скарани.Плуване,волейбол малко баскетбол ,много футбол.Така е.И съм си доволна!Ако искаш пробвай с каране на колело.Затяга мускулите и също топи калории.Направи си маршрут и с твой приятели карайте по него.Мисля ,че действа!