PDA

View Full Version : New hairdress



Bonbonchencetyy
06-12-2011, 08:05
Здравейте!Решила съм да се подстрига на пластове и искам да ви питам нещо.Косата ми е до раменете,дълга е някъде около 27 см.Та въпросът ми е,щом косата ми е дълга 27 см,то добре ли ще е най-късият пласт да е около 8 см?


ППС:Снимки няма да пускам,въпросът ми е свързан с пластовете,не с прическата...

колко тъпа тема постнах...

DesireToFire
06-12-2011, 08:10
Сигурна ли си, че искаш да са толкова изразени пластове? Ако Ти е чуплива косата ще трябва да я изправяш всекидневно. Ако е права има шанс от пластовете да се накъдри (така стана при мен). После не можеш да се отървеш от тия пластове. Смятай тия 8 см докато станат 28, поне 2 години ще ти трябва ако искаш да си направиш косата пак равна на същата дължина.

neeDaBosS
06-12-2011, 08:17
Съгласна с DesireToFire.Много ще ти се къдрят пластовете,дори да я изправяш на 2рия час ще са в същото положение..късите пластове винаги се подвиват.Избери си някаква друга прическа.

xoxodessitoo
06-12-2011, 10:00
Зависи дали искаш да си с абсолютно права коса или леко начупена. Аз например се подстригах на пластове за да не ми е толкова права косата. :)

Bonbonchencetyy
06-13-2011, 08:12
Аз предната год. март месец си направих косата на пластове,най-късия пласт беше 10 см.За РД-то ми(юли месец) косата ми беше станала до около 30 см и беше къдрава.Аз главно искам косата ми да е къдрава,а като се подстрига на черта или изтънена черта косата ми е права.Та аз съм изпробвала прическата и се харесах,затова смятам пак да се подстрига.Все пак благодаря за съветите! :)

pressiana
06-13-2011, 11:14
Щом си решила, давай .. За какво питаш?