PDA

View Full Version : А, сега де....



soinlove
06-12-2011, 10:39
Мили хора,
от известно време имам даден проблем.Всеки божи път като правим секс с приятеля ми, след това при пишкане ми пари, сърби,щипе и прочия.Преди го имахме този проблем, но след час, два ми минаваше.Сега , обаче, не минава с дни.. СЛучва се да се събуждам сутрин и с мъки да пишкам..Предпиех какви ли не мерки - веднага след секс, скачам, взимам хладен душ на определното място, после се мажа с едно лекраство(Клотримазол), и преди ме успокояваше, но сега едва усещам действието му.Почнах да си мисля , че е от недостатъчно овлажняване- о.к.- използвахме лубрикант-пак същото.После, че е от презерватива- преди ползвахме Durex- всякаквите му там видове, от скоро, взехме тези най-тънките които са...Та си мислех да не би да е от тях..Та за обобщение: симптомите са : парене , щипане(по време на уриниране), сърбеж(около влагалището).Ако някой е имал подобен проблем , да сподели и да даде някакъв съвет.Мисля за известно време да не правим секс, за да се успокои мястото, и после ако след секс пак става така да търся лекар.
Обикновено преди се появяваше най-често когато си го правим по-хард с приятеля ми, но сега дори при най-обикновен , нормален, лишен от всякакви животински намеци секс , се получават тези симтоми.
Очаквам компетентни мнения на хора, които са били със същия проблем.

kalpazanka
06-12-2011, 10:44
Не съм била с такъв проблем, но не пречи да се изкажа.
Стерилна урина- ти и приятеля ти.
Микробиология на вагиналното съдържимо и естествено, преглед от гинеколог. Открие ли се половопреносима гад, се лекувате и двамата.
След анален секс- задължително щателно измиване.
Само не ми е ясно какъв ефект очакваш от антимикотик при положение че изобщо не си наясно каква е причината за проблема.

badsector
06-12-2011, 11:50
Не ви разбирам за к'во се мъчите и пробвате разни неща, които сами си измисляте, а не отидете на лекар. Ако имаш бактерии на пикочните канали, въздържането от секс няма да помогне. Отивай на лекар. Вероятно ще ти предпише Уринал, но е възможно източникът на проблема да е съвсем другаде. Едно е сигурно - продължавай да отлагаш и накрая ще станеш стерилна.

Freakylol
06-12-2011, 11:58
Без презерватив прави ли ли сте го ? Ако да според мен са хламиди

kalpazanka
06-12-2011, 12:02
^Не знам колко бана треснахме днес с колегите заради диагнози и медиаменти.
Може да си прав, може да си с медицинско образование, но нямаш право, при положение че нито си ги изследвал, нито си ги виждал наживо, да предполагаш каквото и да било и да го пишеш. Насочи ги за изследвания, обясни евентуално как става вземане на секрет/урина, но в никакъв случай не си слагай главата в торбата с такива писания.

ThisIsMe
06-12-2011, 12:03
Не,че слагам диагнози,но според описаните симптоми на мен ми прилича на Цистит или евентуално Хламидии,ако сте имали и други полови партньори и е практикуван секс без презерватив + Кандидоза,но разбира се това ще потвърди гинеколог,който непременно трябва да посетиш!

kalpazanka
06-12-2011, 12:05
Ей го следващият луд за пенсия, опа, бан!

soinlove
06-12-2011, 12:11
Първо от около две години съм с приятеля си , не си сменям партньорите от днес за утре, секс без презерватив не се равнява на едно две вкарвания без.Така че много моля, а относно това, че се мажа без да имам диагноза - имам много близки приятелки със абсолютно същите симптоми и са ми го казали това лекарство- имаше огромен успех преди и ме успокояваше и симптомите не се появяваха със седмици..
Благодаря на отзовалите се до тук.

kalpazanka
06-12-2011, 12:13
Ето това е разковничето- казали са ти го приятелки, които са лекували гъбична инфекция.
Партньорът ти криввал ли е от правия път?

soinlove
06-12-2011, 12:15
Живеем заедно- едва ли , щях да разбера, за Бога!

kalpazanka
06-12-2011, 12:17
Обикновено партньорката разбира последна.

TheBeliever
06-12-2011, 12:18
Първо от около две години съм с приятеля си , не си сменям партньорите от днес за утре, секс без презерватив не се равнява на едно две вкарвания без.Така че много моля, а относно това, че се мажа без да имам диагноза - имам много близки приятелки със абсолютно същите симптоми и са ми го казали това лекарство- имаше огромен успех преди и ме успокояваше и симптомите не се появяваха със седмици..
Благодаря на отзовалите се до тук.

Едно вкарване без е напълно достатъчно за да си размените някоя и друга болест. А това "приятелки със същите симптоми" е голяма глупост. Симптомите на много венерически болести/инфекции се припокриват, но това не означава, че се лекуват по един и същ начин.

Моят съвет е да не си изписваш сама лекарства на базата на "приятелки ми казаха", а да отидеш на гинеколог и да си пуснеш изследвания. Нека оставим лекарите да си вършат работата.

ThisIsMe
06-12-2011, 12:18
Първо от около две години съм с приятеля си , не си сменям партньорите от днес за утре, секс без презерватив не се равнява на едно две вкарвания без.Така че много моля, а относно това, че се мажа без да имам диагноза - имам много близки приятелки със абсолютно същите симптоми и са ми го казали това лекарство- имаше огромен успех преди и ме успокояваше и симптомите не се появяваха със седмици..
Благодаря на отзовалите се до тук.

Ти лекар ли си,че прецени ,че имате абсолютно еднакви симптоми?
Не може и не трябва едно лекарство да се ползва от хора с уж еднакви симптоми,без да е предписано от лекар.На всяко упътване на дадено лекарство това нещо е написано,ама кой ли да го прочете.
Ти добре,а приятелят ти преди теб правил ли е секс без кондом с други момичета?

''секс без презерватив не се равнява на едно две вкарвания без.''

Няма такива екстри ''едно -две вкарвания''
Понякога и толкова е достатъчно ,за да ти лепнат някое ВЗ.

Freakylol
06-12-2011, 12:24
^Не знам колко бана треснахме днес с колегите заради диагнози и медиаменти.
Може да си прав, може да си с медицинско образование, но нямаш право, при положение че нито си ги изследвал, нито си ги виждал наживо, да предполагаш каквото и да било и да го пишеш. Насочи ги за изследвания, обясни евентуално как става вземане на секрет/урина, но в никакъв случай не си слагай главата в торбата с такива писания.

Ами хубаво.. авторката иди на лекар да ти направят изследвания, урина стерилна урина, кръв и те лекарите най-вероятно ще ти пратят кръвта за изследвания за хламиди, защото това е 1 от най-често срещаните заболявания при хора който водят полов живот без презерватив дори и 1 път в годината да е и второ, защото това са симптомите на хламиди парене при уриниране болки и .тн

soinlove
06-12-2011, 12:25
Приятелят ми беше девствен.Нямал е други жени, нито пък аз други мъже... :shock:

Freakylol
06-12-2011, 12:28
Приятелят ми беше девствен.Нямал е други жени, нито пък аз други мъже... :shock:

Това, че е нямал не означава, че като го правите без презерватив не може да хванете нещо.

kalpazanka
06-12-2011, 12:29
По-достоверно от ELISA за хламидии е изследването на цервикална слуз. Айде да не ви погна на какво се дължат фалшивоположителните резултати.
Freakylol, хайде вече, действително престани с диагнозите и етиологията, защото губя търпение и ме сърбят ръцете.

Freakylol
06-12-2011, 12:34
По-достоверно от ELISA за хламидии е изследването на цервикална слуз. Айде да не ви погна на какво се дължат фалшивоположителните резултати.
Freakylol, хайде вече, действително престани с диагнозите и етиологията, защото губя търпение и ме сърбят ръцете.

Хубаво ; ]