PDA

View Full Version : Програмирана??? Случвало ли ви се е...



scrooper
06-12-2011, 10:41
Охх, снощи по едно време, в най- голямата тъмница, се озовавам (събуждам) не в леглото си, а в хола, седнала на креслото. Бях в някакво неописуемо състояние- виждах, но не мислех, все едно не бях аз. Също така в това време в мозъка ми "пресвяткваха" някакви картини на хора, на които някой (примерно Господ или Биг Брадър) яко им се кара. Имаше и други екстри. Бълнувах някакви неща супер бързо, на глас и също така чоплех лактите на ръцете си :-o След известно време дойдох на себе си и се отправих към стаята си. Вече беше започнало да става светло. о.О

Никога не съм имала такова поведение. Не знам как го описах, но беше ужасяващо. Все едно бях зомбирана :х Това е опасно... Сега като си спомням, започва да ми става смешно, но... Най- странно ми се стори състоянието, в което вече виждам какво става, но не мисля, а изпълнявам някакви необясними действия.....

Споделете ваши такива преживявания да се успокоя 8-)

TheMightyNadenica
06-12-2011, 11:07
Това го сънувах, че чета поста ти...
Възможните варианти:
1)Един от многото сънища
2)Отвличане от извънземни
3)Пиянска вечер
4)Наркоманска вечер
5)Майка ти/Баща ти се е карал/а в полубудно състояние
6)Удър с чук по тиквата

Auriss
06-12-2011, 13:08
Това го сънувах, че чета поста ти...

ХЪХ !????????????????????????????????????????????????? ?????????? Толкова силно ли си мечтаеше още някой да пише глупости във форума ?

Иначе от алкохол и наркотици такива екстри няма - и да халюцинираш ,поне го осъзнаваш. И да се 'събудиш' - поне си спомняш 'преди' това. Тъй че сори ,ама моето единствено обяснение е или че си сънувала ,или че просто си заспала на креслото ,или което е най-вероятно (щото ми се е случвало) - паднала си по лакът от леглото и тъй като още не си била в съзнание си действала инстинктивно - на дивана и почваш да чешеш :lol:
Халюцинациите мога дори по-лесно да ти ги обясня - ако действително си била в леглото и си сънувала - все още си била в някаква 'междинна' фаза при събуждането. И тъй като е станало доста рязко - мозъкът ти е изпушил от напрежението и си имала някакви краткотрайни халюцинации.

Тъй де - преди някакво време се прибирах след тренировка ,развързвах си връзките и се изправих рязко ,от което ми причерня и следващото ,което помня беше как се гърчех на земята ,чешейки се по главата и при това - не можех да се контролирам първите няколко секунди. В последствие открих 2 цицини на главата си ,така че как точно съм се пречукал след като съм загубил съзнание ,е мистерия.
Въпросът е ,че не са ме похитили извънземни :lol: Но действително беше доста сдухващо какво по дяволите правя на пода преди да върна лентата назад.

Другият вариант е да си сомнамбул - баси якото :D

scrooper
06-12-2011, 13:38
Якоо... Мога да кажа, че не беше сън, само онея "проблясъци" бяха. 100% се бях преместила през нощта. Падането на лакти ми звучи най- правдоподобно, само че до леглото ми стои един крос тренажор, тъй че щях да съм си сцепила тиквата. Ок, сумнамболизъм- нищо нередно. Но другото не беше сън, нито сънна парализа, аз просто не бях аз :Р
Все тая, ако имате още теории- давайте ^^

Auriss
06-12-2011, 13:47
еее много претенции. Не знам вече. Мога само да те посъветвам да махнеш тренажора 8-)

scrooper
06-12-2011, 18:47
май не е лоша идеята, мс :.)
Ако някой има такива истории, да споделя :P

gandalfepi4
06-12-2011, 19:03
бахмааму

звучи като сомнамбулия някаква, но е просто предположение.



ако ти се случи пак (ти се е случвало и преди) по-добре питай някой лекар (въпреки че са шит в бг)

djipsito
06-12-2011, 22:49
Много странно. На мен не ми се е случвало. Ама като казахте сомнамбул се сетих как се прибирах една вечер след дискотека, т.е към 4 сутринта. И си минавам аз през парка и изведнъж гледам една жена, супер бледа, по пижама, пеньоар и домашни чехли. Върви със скръстени ръце и ме гледа. Беше няква избочила.... ;х

Ей супер много се филмирах. Не бях пияна, наркотици не взимам...ама си изкарах ангелите. Викам ТАЯ пък какво прави посред нощите навън така облечена. Викам тая спи и ходи и ся ще ми скочи. Абе във филма бях. След малко гледам едно куче зад нея. Тя станала да си разхожда кучето ОМГ... 8-)

Nam3less3
06-14-2011, 08:58
Програмирана ли?
Радвай се, че не си влязла в безкраен цикъл :razz:

gandalfepi4
06-14-2011, 11:37
^ колко нехристиянско, грубо, лишено от хумор или смисъл изявление.

Nam3less3
06-14-2011, 12:24
^ колко нехристиянско, грубо, лишено от хумор или смисъл изявление.Кой го казва, ся да не ти вадя грубите и цинични постове с просташки хумор :?

gandalfepi4
06-14-2011, 12:50
AЗ не съм християнин, пън

djipsito
06-14-2011, 15:41
^Липсвахте ми.

MakaronUduSHvaCH
06-26-2011, 15:35
Абе по нашияТ край му казваме, бълнуване, ходене на сън и т.н. Азе си го обесняваме, тей това се прави несъзнателно, и в най-дълбоката фаза на сънят, т.е за това нищо не помним като се събудим, и си мислим, че кротко сме си спели на легълцето, а други ни казват, че сме седели на стол на терсата, че съм Одил до миФката пуснал съм чушМътъ и съм се върнал и съм си легнал .... и т.н абе видиш ли да има работа водомера, да не земе ръждяса се спече, нещо ... :D

Понякога се случва често понякога не, когато зачестят тези среднощни приключения е добре да се говори с доктор, обикновенно се случва при децата, но има и изключения при възрастните. Предполагам, генетиката или генът заложен във всеки един от нас играе голяма и важна роля за тези "излияния" нощем ..., а причините може да са безброй, от някой лекарства, през повишена температура, недоспиване, астми, проблеми със сърцето и т.н