PDA

View Full Version : Текст за татуировка ?



soni4kuu
06-12-2011, 11:25
Здравейте , мисля да си направя татуировка .. на луна и отдолу да има текст .. но още се чуда за него .. мисля да е нещо на английски и да е свързано с живота - предателства , приятели и тн и как понякога те разочароват , но ти успяваш да го превъзмогнеш .. някой да има някакви идеи ? :oops:

painkiller951
06-12-2011, 11:30
Improvise, adapt, overcome?

mimsssssss
06-12-2011, 11:33
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!

Да бъдеш никой,но себе си,в свят,който прави всичко възможно,ден и нощ, да те превърне в някой друг означава да се биеш в най-трудната битка,в която някое човешко същество може да се бие и да не спира да се бие.

Има някакъв ред във вселената.В движението на звездите и въртенето на земята и промяната на сезоните.Но човешкият живот е почти пълен хаос.Всеки заема своята позиция,отстоява своите права и чувства,обърквайки мотивите на другите,и своите собствени.

Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.

Извън нощта, която ме скрива,черна като пъкъла,благодаря на Бога за своята душа непреклонна. Затиснат от обстоятелствата,не съм трепнал, нито проплакал.Под тоягата на съдбата,обляна в кръв ми е главата,но непокорна.Отвъд това място на гняв и сълзи надвиснал е страха от сянката.И когато заплахата на годините намери и ще ме намери, ще съм безстрашен.Няма значение колко е тясна портата, колко е пълно с наказания.Аз съм господар на съдбата си.Аз съм капитан на душата си.

soni4kuu
06-12-2011, 11:43
Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие! .[/i]

тва наистина ми хареса .. ама е много дълго .. мисля да си го направя на китката ..

mimsssssss
06-12-2011, 11:51
Може да се направи под формата на спирала около китката, като гривна. Или от вътрешната страна като торнадо ако ме разбираш. Или звезда/луна, като очертанията са думите. Използвай си въображението.

badsector
06-12-2011, 12:44
"Огито черпи" :D
Най-добре не си прави татус.

Tiin
06-12-2011, 12:50
Ох, и какъв е смисъла да ти го измислим ние?Това ше ти седи до края на живота все пак

soni4kuu
06-12-2011, 13:34
Ох, и какъв е смисъла да ти го измислим ние?Това ше ти седи до края на живота все пак
не е задължително хах .. има и от 2 до 5 години

Tiin
06-12-2011, 13:42
Аха,значи си правиш татуировката само за гъзария.Не трябва ли да означава нещо за теб?

pitfall
06-12-2011, 13:53
това много ме кефи - S[he] Be[lie]ve

mimsssssss
06-12-2011, 14:41
За идеите дето говорех, пускам снимки :D
Звездата, лично мен ме кефи на макс - http://prikachi.com/images/306/3444306d.jpg
Гривна - http://woman.hotnews.bg/static/uploads/gallery/224/main/000011987tumblr_kyz2wkdQBf1qa06p2o1_400_large.jpg
Торнадо (т.е. от голямо надолу към малко)- http://prikachi.com/images/308/3444308B.jpg

Защото каза, че искаш на китката, а ти показвам и че големи текстове могат да се сместят. :)

soni4kuu
06-12-2011, 17:53
Аха,значи си правиш татуировката само за гъзария.Не трябва ли да означава нещо за теб?
Ти видя ли описанието на татуировката изобщо ,че говориш ,че е от гъзария .. аз питам за идеи .. какво са ми викаш от гъзария ? пффф

gabri3lla
06-12-2011, 20:39
Now that she had nothing to lose she was free.

God always offers us a second chance in life.

Stop thinking about life and choose to live.

Never stop dreaming.

Everything in life has its price.

Never give up.When your heart becomes tired just walk with your legs-but move.

Mirage3
06-12-2011, 21:12
^ Never stop dreaming. Това е подходящо. :)

raqtaaa
06-12-2011, 21:41
I`ll never let you down..
My life are my friends..

Аа щом ще има нарисувана луна може да напишеш някоя част от песента на Bruno Mars - Talking to the moon ;дд за тва се сетих..

Айде дано стане хубава и пусни снимки като я направиш :-) :)

whitebunny
06-12-2011, 22:33
Съжалявам че ще използвам твоята тема но за да не правя излишна искам да попитам тук и моята е за татус но още не съм решила кой от всички цитати да е.. Та искам да попитам може ли някой да ми ги преведе на англ. ез. :) мн ще съм му благодарна (не искам да използвам гугъл транслейт не ги превежда както трябва :( )

-Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш

-Кой е бeден, ако е обичан?

-Животът е песен, чийто припев е смъртта

-Как можем да знаем какво е смъртта, когато не знаем още какво е живота

взех да ставам нахална вече айде стига ми толкова :)

fUcKsMiLe
06-13-2011, 05:50
-Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш "The only way to get rid of a temptation is to yield to it" - Само за това съм 100% сигурна.
Аз си мислех, също, да си направя татуировка с този текст, но няма да е скоро. 8-)

OrangeGirl
06-13-2011, 15:50
-Кой е бeден, ако е обичан?



Who, being loved, is poor?

Това, бтв, е цитат на Оскар Уайлд.

whitebunny
06-22-2011, 22:10
-Кой е бeден, ако е обичан?



Who, being loved, is poor?

Това, бтв, е цитат на Оскар Уайлд.
Знам :-)

Благодаря Ви мн :-) :-) :-)

Josefinne
06-23-2011, 06:45
-Животът е песен, чийто припев е смъртта --> life is a song and the chorus is death или life is a song and death is the chorus.

-Как можем да знаем какво е смъртта, когато не знаем още какво е живота --> How can u know what death is, if you haven't lived.

Обичам този цитат: God listens to all our prayers, but sometimes the answer is "no".

kuklichka_bg
06-23-2011, 06:53
never give up on something that you cant`t go a day without thinking about.

На мен това много ми харесва,но нямам смелост да си го напиша. 8-)

mimssss
06-23-2011, 13:19
Не можеш да устоиш на това, което не можеш да притежаваш!