PDA

View Full Version : Какво значи това?



superstar01
06-12-2011, 12:05
Ми...хора да ви кажа едно момче от нашия клас се олита да ме целуне ,но аз на го харесвам.Той се опита да ме целуне преди около 3 седмици и след като не успя няколко дни се опитваше.Незнам дали сега ме харесва ,но снощи сънувах ,че седим с най добрата ми приятелка в автобиса и той я целуна , а тя го мрази и в действителността и в съня ми.Мен в съня ми тази целувка не ме притесняваше ,но като се събудих се почевствах странно и цял ден мисля за това момче.Май съм влюбена.Кажете ми това според вас любов ли е? 8-)

TheBeliever
06-12-2011, 12:10
Афектирана си от случката. Нормално е.
Не си влюбена.

w0sh
06-12-2011, 12:19
Анкета бре. :razz: :razz:

badsector
06-12-2011, 12:22
Споко, в следващите няколко години, няма да се влюбиш наистина. Ще ти играят хормоните и с цялото си съзнание ще се самоубеждаваш, че си влюбена, но на практика ще си просто хлътнала. Ще си мислиш, че не можеш без някой, но когато се разделите ще видиш колко лесно ще го забравиш и ще се смееш сама на себе си как си можела да си мислиш, че си влюбена. Имаш още доста годинки интелектуално съзряване, докато наистина може да се каже, че си влюбена в някой. Сега просто ти се иска да е така, само защото искаш да изпиташ чувството. Не се занимавай с глупости, ами си учи уроците и се развивай :)

Zarity
06-12-2011, 12:37
](*,) Господи,дай им малко ум,боже,боже! ](*,) ](*,)

MissBianka
06-12-2011, 12:40
Не, не е

goldy96
06-12-2011, 12:46
Spored men ne si vlubena. Prosto o6te misli6 za sunq si. Kakto kaza TheBeliever si afektirana. Sled sedmica dve nqma da se se6ta6. I az bqh sunyvala taka edno mom4e i posle mnogo mislih za nego, no sled nqkolko sedmici razbira6 4e ne e lubov.

GossipGirl89
06-12-2011, 13:12
Не си влюбена. Аз също като сънувам нещо по-специфично и после цял ден си мисля за него.

jghgh
06-12-2011, 13:28
Притеснявай се, когато започнеш да сънуваш някого всяка вечер. Е, тогава със сигурност .... поне при мен е така, де. 8-)

Priceless
06-12-2011, 13:31
Ехе, то ако ставаше с анкета..

softens
06-12-2011, 13:33
"Заинтригувана" е по-точно според мен. Не си влюбена /още/.

gotinataaaa
06-12-2011, 13:35
:lol:
Не ,не си влюбена

DoUbleLiFe
06-13-2011, 06:14
Ми...хора да ви кажа едно момче от нашия клас се олита да ме целуне ,но аз на го харесвам.Той се опита да ме целуне преди около 3 седмици и след като не успя няколко дни се опитваше.Незнам дали сега ме харесва ,но снощи сънувах ,че седим с най добрата ми приятелка в автобиса и той я целуна , а тя го мрази и в действителността и в съня ми.Мен в съня ми тази целувка не ме притесняваше ,но като се събудих се почевствах странно и цял ден мисля за това момче.Май съм влюбена.Кажете ми това според вас любов ли е? 8-)

Според мен не.И аз така, има едно момче което ме харесва.Постоянно ме закача.Но аз нямам чувства към него.Но веднъж го погледнах и май почувствах нещо.Но то е било просто чувство.Все още не го харесвам.Така че,споко! 8)

SilverRain
06-13-2011, 16:58
8-) 8-)

nepowtorima
06-13-2011, 18:23
.. оф боже..

Добре няма да ти кажа нищо, защото явно все още не си започнала с любовния живот и нямаш практика. :Д ..
Но това не е любов.. Не, не си влюбена определено.
Щом не го харесваш момчето в реалния живот, апък и в съня ти .. за теб не е имало проблем това, значи дефакто всичко си е наред.. и не трябва да си втълпяваш, че имаш чувства. .. След време... като имаш връзка или като се влюбиш наистина ще разбереш, че това е било просто една глупост.. Не си главозамайвай главата с такива дребни неща. Истинската любов тепърва предстои, дори истинската няма да е скоро :Д

Djenka
06-13-2011, 19:10
:D :D

И на мен ми се е случвало.. да си мисля така xD.. толкова момчета са ме целували насън 8-)

.. Не си влюбена. :?