PDA

View Full Version : Магазините Ивис ,какво мислите за тях ?



cveteto64
06-12-2011, 13:21
Напоследък откриха доста магазини в цяла България има доста неща на достъпни цени (според мен). На вас как ви се струва качеството на продуктите и обслужването?

Tiin
06-12-2011, 13:34
В тези магазини е много скъпо.

sweet_bunny
06-12-2011, 13:54
В моя град магазин IVIS е появи на мястото на Bonjour.Аз лично имам дамо един лак на REVLON oт там,но майка ми си е купувала и други неща и двете сме с добро впечатление като цяло,а цените са както бяха в Bonjour. :) Мисля,че бях видяла и онлайн магазин на IVIS.

YourFavouriteDrug
06-12-2011, 13:57
скъпо е и понякога не са добре заредени. препоръчвам ти dm, много по-добре зареден е, а ако търсиш шампоан/балсам направо си вземи от някой супермаркет, защото разликата в цените стига до 2 лв понякога : )

PullMeCloser
06-12-2011, 13:58
В тези магазини е много скъпо.

:-o Защо пък да е скъпо, цените според мен са същите като на другите места, поне с такова впечатление съм останала...

Tiin
06-12-2011, 14:01
В тези магазини е много скъпо.

:-o Защо пък да е скъпо, цените според мен са същите като на другите места, поне с такова впечатление съм останала...
От там си купих един коректор на Mayballine,който струваше в Ивис 10 и нещо а в ДМ беше с 1лев по-евтин.

cveteto64
06-12-2011, 14:05
А как ви се струва обслужването, според вас разбират ли си продавачките от работата, защото мен веднъж вместо да ме консултират повече ме объркаха

Tiin
06-12-2011, 14:07
А как ви се струва обслужването, според вас разбират ли си продавачките от работата, защото мен веднъж вместо да ме консултират повече ме объркаха
Ами то зависи на какви продавачки си попаднала.На мен обслужването ми харесва.

kalpazanka
06-12-2011, 14:11
Момичета, споделете в кои градове ги има, защото гугъл ме прати само на онлайн магазините им. :-o

Tiin
06-12-2011, 14:20
Момичета, споделете в кои градове ги има, защото гугъл ме прати само на онлайн магазините им. :-o
Със сигурност имат във Пловдив и София,а за други градове не съм информирана.

cveteto64
06-12-2011, 14:26
Знам, че всичко започва от Стара Загора и в момента има в София, Пловдив, Бургас и Русе

girl91
06-12-2011, 16:51
Магазини Ивис има тук - в Стара Загора, София, Пловдив, Русе, Бургас, Раднево.
Ето това е сайта - http://www.ivis.bg/
Освен козметика продават и перилни препарати, имат и на места солариум и фитнес.
Пускат някои продукти на промоция. В повечето случаи цените им са нормални, но има и някои продукти, които могат да се намерят и на по-ниска цена в града. Тук по стъклата на магазините са налепили стикери "Най-ниските цени в града", което в повечето случаи не е вярно.