PDA

View Full Version : Повишено полово влечение при мъжете



cveteto64
06-12-2011, 14:00
На мен ли ми има нещо или това е станало напълно нормално всекидневие?! Напоследък ми се случва все повече момчета да ми предлагат просто секс за една вечер или за по-дълго време без обвързване... Интересно ми е, тези момчета дали някога са изпитвали или ще изпитат чувства към жена или единственото влечение при тях си остава единствено сексуалното. Удовлетворяването на нагона като чели има приоритет над всичко останало и каква е причината, когато се говори за нимфомания, жените да се чувстват засрамени, а когато става въпрос за аналогията при мъжете, това да е някакъв вид мъжко достойнство?

kalpazanka
06-12-2011, 14:03
Да не би ти самата да предизвикваш подобно отношение по някакъв начин?

cveteto64
06-12-2011, 14:10
Ами мисля, че не.. напълно нормално момиче съм с нормално държание и поведение..

anonymous768631
06-12-2011, 14:11
Нека ти се представя. Картача Стрямски, по прякор Валентин.
Аз съм проповедник на тази вяра, с чиито мисионери си се срещнала, от 5 години насам.

Да отговоря на въпроса ти. Не, никой от тях не е и няма да изпита истински чувства към жена. Ние мъжете по принцип не го правим. Просто добре лъжем.

Приятен ден, живей спокойно в света, който ние лека-полека си връщаме...

Eclipsercho
06-12-2011, 14:52
Нека ти се представя. Картача Стрямски, по прякор Валентин.
Аз съм проповедник на тази вяра, с чиито мисионери си се срещнала, от 5 години насам.

Да отговоря на въпроса ти. Не, никой от тях не е и няма да изпита истински чувства към жена. Ние мъжете по принцип не го правим. Просто добре лъжем.

Приятен ден, живей спокойно в света, който ние лека-полека си връщаме...

Мнооооого голям +1 (bow)

8-)

badsector
06-12-2011, 14:58
Я дай малко снимки с различни всекидневни дрехи, да ти кажем къде се корени проблема.

Eclipsercho
06-12-2011, 15:01
Ако си с пола тип коланче и деколте, което ти крие само зърната.. не очаквай да говориш с културни дейци по интелекутални теми. :lol:

iLovePussyJuice
06-12-2011, 15:05
Нека ти се представя. Картача Стрямски, по прякор Валентин.
Аз съм проповедник на тази вяра, с чиито мисионери си се срещнала, от 5 години насам.

Да отговоря на въпроса ти. Не, никой от тях не е и няма да изпита истински чувства към жена. Ние мъжете по принцип не го правим. Просто добре лъжем.

Приятен ден, живей спокойно в света, който ние лека-полека си връщаме...

Мнооооого голям ретард +1 (bow)

8-)дааам :>

anonymous768631
06-12-2011, 15:08
У лево, херцог...мъзголюбец!

cveteto64
06-12-2011, 15:38
Ако си с пола тип коланче и деколте, което ти крие само зърната.. не очаквай да говориш с културни дейци по интелекутални теми. :lol:
Там е въпроса пак казвам, не приличам на някоя фолк фурия.. А относно поста на kartacha евала явно да си ходиш вечно надървен ти се струва за особено привлекателно. Животът не би трябвало да се върти само около секса...

juveteam
06-12-2011, 15:51
Дай да те видиме на снимка...може пък да си найстина много хубава и момчетата/мъжете да откачат по теб :D :)

cveteto64
06-12-2011, 16:01
Дай да те видиме на снимка...може пък да си найстина много хубава и момчетата/мъжете да откачат по теб :D :)
Мисля, че няма смисъл то в днешно време куцо, кьораво, сакато дупка има ли е злато.. Просто явно момчетата сте си с такова съзнание няма какво друго да кажа...

juveteam
06-12-2011, 16:03
Дай да те видиме на снимка...може пък да си найстина много хубава и момчетата/мъжете да откачат по теб :D :)
Мисля, че няма смисъл то в днешно време куцо, кьораво, сакато дупка има ли е злато.. Просто явно момчетата сте си с такова съзнание няма какво друго да кажа...Не за всички е така, но ддз...може найстина да имаш нещо дето мнооого да привлича мъжете ;)

MojoJojo88
06-12-2011, 16:08
Като стигнеш на етап да задаваш въпрос за мъже, а не за момчета, тогава може и да получиш някакъв смислен отговор.
Момчетата, както и момичетата са в пубертета=> хормоните ги тресат яко=> така им се е*е, че не им се верва=> момичетата си мислят, че въпросните момчета искат само секс...
МИ нормално е бе, душко...на възраст между 15-20години колко момчета според теб търсят сериозна връзка? Та на тези години е нормално да искаш предимно секс. За другите неща си имат приятели.

cveteto64
06-12-2011, 16:11
Като стигнеш на етап да задаваш въпрос за мъже, а не за момчета, тогава може и да получиш някакъв смислен отговор.
Момчетата, както и момичетата са в пубертета=> хормоните ги тресат яко=> така им се е*е, че не им се верва=> момичетата си мислят, че въпросните момчета искат само секс...
МИ нормално е бе, душко...на възраст между 15-20години колко момчета според теб търсят сериозна връзка? Та на тези години е нормално да искаш предимно секс. За другите неща си имат приятели.
Ок тук съм съгласна, а когато става въпрос за 20+

MojoJojo88
06-12-2011, 16:14
Като стигнеш на етап да задаваш въпрос за мъже, а не за момчета, тогава може и да получиш някакъв смислен отговор.
Момчетата, както и момичетата са в пубертета=> хормоните ги тресат яко=> така им се е*е, че не им се верва=> момичетата си мислят, че въпросните момчета искат само секс...
МИ нормално е бе, душко...на възраст между 15-20години колко момчета според теб търсят сериозна връзка? Та на тези години е нормално да искаш предимно секс. За другите неща си имат приятели.
Ок тук съм съгласна, а когато става въпрос за 20+
Неизживяно детство, несериозност.
Но то си е специфично за мъжа.
Има и такива, които по принцип не могат да се обвържат.
Има такива, които искат да правят само секс с теб, защото не смятат, че може да имат сериозна връзка точно с теб.
Света е шарен, хора всякакви. Не можеш да праснеш едно обобщение на всички мъже, при положение, че всеки си има лична причина да не иска връзка изобщо, или да не иска връзка точно с теб!

anonymous768631
06-12-2011, 16:18
Просто явно момчетата сте си с такова съзнание няма какво друго да кажа...
Да! Прозрение! Нека всички заблудени момиченца четат и се учат...

cveteto64
06-12-2011, 16:19
Неизживяно детство, несериозност.
Но то си е специфично за мъжа.
Има и такива, които по принцип не могат да се обвържат.
Има такива, които искат да правят само секс с теб, защото не смятат, че може да имат сериозна връзка точно с теб.
Света е шарен, хора всякакви. Не можеш да праснеш едно обобщение на всички мъже, при положение, че всеки си има лична причина да не иска връзка изобщо, или да не иска връзка точно с теб!
Е това е едно хубаво мнение мерси :) явно не е при мен проблема както каза шарен свят, но нищо не пречи да попаднем на еднакви екземпляри по няколко пъти.

badsector
06-12-2011, 17:27
...то в днешно време...
Нещо не мога да зацепя малките момиченца всички ли имате ниска обща култура, или просто се правите. Развратът съществува откакто има хора на планетата, не е изобретен тия дни, или по време на измислената сексуална революция.
И мъжете нямаме либидо само, когато сме под 20. Имаме либидо цял живот. Просто някои след време не могат да го вдигат.

GreenFairy
06-12-2011, 19:50
Само не мога да разбера защо говориш само за мъжете? Това, че те по-открито си казват, че искат секс не означава, че жените не искат. Добре, на теб не ти се иска толкова много, но масово хората пощуряват и искат секс. Аз имам обяснение, макар,че не знам до колко е вярно. Остани си един ден у вас и гледай телевизия, канал 1, бтв, нова... Навсякъде сексът е изложен на показ - във филми, реклами, предавания, музика... А колко повече ти набиват едно и също нещо в главата, толкова повече мислиш за него.
А относно момчетата, които ти предлагат секс - според мен просто се пробват и се надяват да стане.

grozensym
06-12-2011, 22:01
Виж сега.. вярвам, че на всеки мъж му се е случвало да иска само да изчука някоя, включително и на мен. Но това не означава, че не може да се влюбим. Влюбвал съм се 3 пъти, за жалост винаги е била несподелена. А колко момичета съм искал ей така да оправя - много. Но просто разбери, че един мъж не се влюбва само в красотата на жената, тя трябва да го грабне (в моя случай трябва да ми е И приятел). Наистина има такива непукисти при които жената, както се казва, е просто защитна система на п*тката. Живях една година с един такъв.. само за ебане мислеше.. но познай - и той се влюби.

А щом искат от теб секс, значи си хубава жена. Приемай го за комплимент.

badsector
06-13-2011, 10:42
Само не мога да разбера защо говориш само за мъжете? Това, че те по-открито си казват, че искат секс не означава, че жените не искат...
Ооо само в случая, защото темата е за мъжкото либидо. Ясно е, че всички имат нужда от секс :)

...Добре, на теб не ти се иска толкова много, но масово хората пощуряват и искат секс...
Ааа не. Нормален съм и искам секс :D Но го правя всеки път с постоянен партньор и просто мога да контролирам това свое желание. Както има жени, които го правят и могат да изкарат години без секс, така и аз :) Не оставям сексът да ми е водещата цел в живота.

...Аз имам обяснение, макар,че не знам до колко е вярно. Остани си един ден у вас и гледай телевизия, канал 1, бтв, нова... Навсякъде сексът е изложен на показ - във филми, реклами, предавания, музика... А колко повече ти набиват едно и също нещо в главата, толкова повече мислиш за него...
Много правилно и аз съм на същото мнение.

...А относно момчетата, които ти предлагат секс - според мен просто се пробват и се надяват да стане.
Точно, действат на принципа "много шамари съм получил, но и много съм еб@л".

GreenFairy
06-13-2011, 19:41
По принцип мнението ми беше насочено към авторката, но здраве да е :) Иначе аз мисля, че съм се повредила напоследък... Само за секс си мисля :D

Shatter
06-14-2011, 09:18
Кво упрекваш хората ако ти се е*е давай .. ако не ще си намерят друга :) нормално явление в природата според мен "сексуално привличане" не значи, че никога няма да изпитат любов към някой.. всеки изпитва, но нали знаеш за чуждото 8)

DarkTemplar
06-14-2011, 17:09
Половото влечение при мъжете винаги си е повишено. Просто си попаднала на по-директни (или загорели) типажи.