PDA

View Full Version : Иска ли да е с мен ?



marijuana97h
06-12-2011, 14:10
Преди много мразех въпросното момче ( да го наречем `X`).Само се заяждаше с мен , дразнеше ме , просто не го понасях. Изведнъж започна да ми пише всеки ден в скайп. Аз , разбира се , не му отговарях.Бях развила адската непоносимост към него.Обаче един ден реших да му отговоря,за да видя какво иска.Държанието му беше драстично променено.Когато се видяхме дойде до мен прегърна ме , започна да ми говори колко съм красива и за мене това беше супер странно. Вечерта ми пише по скайп " Искаш ли да ходим ? " .. не можах да разбера , помослих,че е пиян . :D И понеже преди с ее гаврил с много мои приятелки по този начин , смисъл питал ги е същото и когато те му кажели да , той отговарял " Пък аз не искам." И си викам на акъла ся и с мене иска да се изгаври и почнах да му се дърпам а-у . Обаче той продъжаваше и аз му казах добре , и за моя изненада той каза " искам да се видим , не така по скайп като малките деца " . Излязохме . Целунахме сме и както нямах чувства към него всичко се промени . Видях го по съвсем различен начин . Тръгнахме . НЕ се бяхме виждали 1-2 дни . И бях в моя квартал а на няколко метра от мен момчето,в което бях влюбена преди ( да го наречем ` K ` ) . Тогава видях как към него върви Х , мина покрай мен , задмина по най-долния начин с думите " Пиши довечера в скайп , иам да приказвам с тебе " .. както и да е .. ПИша му аз вечерта , а той ми отговаря " Не искам да ходим , просто ми писна ,омръзна ми . " . Стана ми тъпо , ама просто се съгласих с него . Първия месец се разминавахме сякаш не се познаваме и мене със всеки изминал ден ми ставаше все по-гадно и по-гадно . Виждам го един ден навън и той ме извика . Отидох и ме попита " Ае ти в кое даскало беше ? " КАзах му и си тръгнах . Вечерта ми пише " Кво прайш е малка сладурана " ии така лека полека пак започна със зарибявките си . Каза ,че това ,че ме е оставил на значи ,че не ме харесва и че ако в този момент съм била при него е щял да ме целуне . Той знаеше,че съм сама и дойде у нас. Целуна ме,прегърна ме и нямаше по-щастлив човек от мен . Така идва няколко пъти и накрая ме отвори.Обикнах го още повече , момичетата ще ме разберат . В началото ми звънеше , виждахме се редовно , всичко беше ОК .. обаче после спря дами звъни , пак започнахме да се разминаваме така гадно .. всички ми казваха той е боклук , с теб е само зарадо чукането.На мене хич не ми стана хубаво и си викам " Ся щи кажа аз на тебе " . Обадих са на K , който му е много добър приятел и ко извиках у нас и от там нататък е ясно какво е станало.МИслех,че ще му стане гадно , но той продължаваше да ме използва по същия гаден начин , сякаш не го интересува . Ядосах се още повече и направих още по-голяма глупост - тройка с К и друг приятел на Х . Стана още по-зле . Изобщо вече не ме поглеждаше . КАза на една моя приятелка ,че къдеот ме види там ще ме бие ,защото съм била станала малка курва ... нищо ,че той ме направи такава .. Видях го един ден и той ми каза " кога ще се видим , имам да говоря с теб . ии се разбрахме вечерта да се видим у нас . Дойде и ми каза " Кво си праила ти с К и другото момче .. нормална ли си , знаеш ли ,че са ти направили и клип и ч момента всичко говорят ква си курва ?! " .. казха му ,че съм направила грешка само заради него и тръгнах да му обяснявам ,че го обичам обаче не можах да издържа и се разплаках , при което той ме прегърна . Преди 2 дни бях излязла ии той дойде при нас. Един негов приятел започна да говори колко момичета е минал , как били само секс бомби ... една моя приятелка разбра ,че ми е гадно и ме извика на страни .. пак се разплаках .. като се поуспоких се върнахме при тях . Аз си бършех сълзите и подсмърчах , а той ми се развика " Да не си дрогирана е , за кво подмъсрчаш , ще дойда и ще ти обърна главата на 36- градуса ! " НИщо не отгворих . Продължих да плача пред него , а той си тръгна. По-късно негови приятели му казали " Тя ревеше заради тебе" енда моя приятелка също . И той казал " А , ама тя ревала ли е ? " .. и моята приятелка му казала " кво се прайш на луд , тя те обича има чувства към тебе , а ти кво праийш .. " а той отговорил " кво да напрая , тя птсега е тръгнала да ми се е*е с по двама , по нататъка кво а я прая ?! " и тва е .. на другия ден обаче същия този негов приятел митал едни момчета дали ще ходя при тях , защото Х е размислил и че иска да е с мен,но искал да говорим на живо . Излизам вчера с големите надежди ,че ще го видя и ще се разберем , но той не дойде . на път към в къщи го виждам и го гледах в очите в продължение на 2 минути насълзена .. той ме спря и ми извика ела да говоря с тебе .. отивам аз , а той започва да ми крещи какво съм била разправяла на някакви негови приятели .. А аз и думичка не съм казвала .. обясних му и той вика " ХУБУ , АЙ ! " и това е .. какво да правя .. иска ли да е с мен или не ,, докога ще прдължава да ме тормози и да говори с мен така , сякаш ме мрази :(

onestar
06-12-2011, 14:23
Как не те домързя да напишеш цялата тая измишльотина?

justinlove
06-12-2011, 14:23
Миличка знам че сигурно не съм първата която ти го казва но колкото и да е трудно трябва да го зарежеш :( Това момче не знае какво иска и понеже вижда че му ходиш по гъза само те използва .. И аз съм така в момента .. Едно момче си имаше гадже но един ден ми каза че ме харесва и искаше да ме целуне .. Е аз го целунах след дълги молби .. И аз го харесвам много .. След целувката започна да се ддържи много добре .. Излизахме и т.н. но винаги след всяко излизане с мен той пишеше на стената на приятелката си във фейсбук обичам те .. и накрая на мен ми кипна и започнах да говоря за бившия си .. Така го отделичих от себе си .. Преди няколко седмици пак стана така че се целунахме .. Вечерта когато стана това се държеше много приятно но от следващия ден започна да е напълно безразличен към мен .. И разбрах че колкото и да рева няма да променя нищо .. Така чепоговори с това момче питай го дали иска да сте заедно или не .. Ако ти каже не ще ти стане гадно.. ще поревеш и ще ти мине.. с времето ще го забравиш .. Но ако ти каже да го питай защо се е държал по този начин с теб .. ии се надявай да ти даде свестен отговор :( Надявам се че помогнах.. Успех :wink: Аа не е моя работа но на колко си години ?

marijuana97h
06-12-2011, 14:30
Миличка знам че сигурно не съм първата която ти го казва но колкото и да е трудно трябва да го зарежеш :( Това момче не знае какво иска и понеже вижда че му ходиш по гъза само те използва .. И аз съм така в момента .. Едно момче си имаше гадже но един ден ми каза че ме харесва и искаше да ме целуне .. Е аз го целунах след дълги молби .. И аз го харесвам много .. След целувката започна да се ддържи много добре .. Излизахме и т.н. но винаги след всяко излизане с мен той пишеше на стената на приятелката си във фейсбук обичам те .. и накрая на мен ми кипна и започнах да говоря за бившия си .. Така го отделичих от себе си .. Преди няколко седмици пак стана така че се целунахме .. Вечерта когато стана това се държеше много приятно но от следващия ден започна да е напълно безразличен към мен .. И разбрах че колкото и да рева няма да променя нищо .. Така чепоговори с това момче питай го дали иска да сте заедно или не .. Ако ти каже не ще ти стане гадно.. ще поревеш и ще ти мине.. с времето ще го забравиш .. Но ако ти каже да го питай защо се е държал по този начин с теб .. ии се надявай да ти даде свестен отговор :( Надявам се че помогнах.. Успех :wink: Аа не е моя работа но на колко си години ?


Аз съм на 14,а той на 17 . Той е казал на моя приятелка , че постноянно го чувал от други хора , а искал да му го кажа аз .. но просто не искам да задавам въпроси,на които не мога да понеса отговора ..
:(

justinlove
06-12-2011, 14:33
Лелее .. знам че не това е въпроса сега но не е трябвало да му пускаш .. пък камо ли тройка да правиш ... яко човек е силен може да понесе всичко.. по добре е да знаеш истината отколкото да живееш в лъжа ..

marijuana97h
06-12-2011, 14:36
Лелее .. знам че не това е въпроса сега но не е трябвало да му пускаш .. пък камо ли тройка да правиш ... яко човек е силен може да понесе всичко.. по добре е да знаеш истината отколкото да живееш в лъжа ..
Знам,че не трябваше да му пускам .. едно,че аз сама се чувствам малка за тия неща и 2ро ,че май всички ще се окажат прави ,че ме използва .. но от любов човек какви ли глупости не прави .. При следващото ни виждане ще говоря с него , да става квото ще ..

bebity_92
06-12-2011, 14:38
На 14 а вече тройки прави тц. :?

marijuana97h
06-12-2011, 14:42
На 14 а вече тройки прави тц. :?
Моля , без критики.Казах ,че си осъзнавам грешката и ме е срам от себе си и без да ми се натяква .

badsector
06-12-2011, 14:43
При първа възможност емигрирай някъде, където не те познават.

magita
06-12-2011, 14:46
На 14 а вече тройки прави тц. :?

остави на 15 ше почне с по 5-6 ;д

и да малка К*рвичка си... съжалявам ама тва е истината и аз да бях на негово място щях да ти обърна главата наистина

scandalousLady
06-12-2011, 15:36
Нищо не печелите като я обиждате.Иначе и аз никак не одобрявам постъпките ти!Според мен трябва повече да не се занимаваш с него явно те разиграва или поне така си мисля.Успех мила и повече не парви глупости :wink: .

soulless
06-12-2011, 17:46
абе стига сте обиждали момичето! Вярно е, сгрешила е , ама нужно ли е да сте толкова груби..пф простотията няма граници братле.. ;)
Спокойно момиче , сега щом си на 14 навярно завършваш 7ми клас ако имаш възможност смени училището си . Излизай повече с приятели , усмихвай се - не си нито първата , нито последната ,която прави грешки заради любовта си. Ще го превъзмогнеш , той е един пълен използвач и не заслужава твоята любов.. Ще срещнеш и други не се притеснявай - всичко ще е наред.. просто трябва да бъдеш силна и да имаш верни приятели зад гърба си :) успех ^^

magita
06-12-2011, 17:52
пф простотията няма граници братле.. ;)


да така е.... след като прочетохме поредната такава тема ;]]

funkey
06-12-2011, 19:57
И на 2-мата май ви се яде яко бой.

NightGuardian
06-12-2011, 20:06
Бах тая любов , защо така ви действа? Ей! Това не е първия случаи , а и колко други съм виждал/чувал...

Бият ви , шамарим ви и пак идвате ни са натягате и то с все по-голяма сила! Дай пари , давате , дай секс , давате , дай това , даваш! Ставате като роботи! Много е лошо това :)

SweetAngell
06-12-2011, 20:33
яко си се вкарала във филмаа !! :?