PDA

View Full Version : Чувствам се разбита



justonegirlwithonehope
06-12-2011, 14:30
Преди известно време се запознах с едно момче.Разбрахме се да излезем, видяхме се и общо взето всичко започна тогава.Започнахме да се виждаме почти всеки ден, а понякога и всеки ден.Говореше ми доста сериозни неща, обясняваше ми как иска сериозна връзка, аз не го взимах на сериозно, а той не спираше да ме обеждава в правотата си.С по-честите ни срещи, започнах да се влюбвам в него, започнах да го търся по-често, да ходя при него по-често, а той ме гледаше като принцеса.Когато ми говореше ме гледаше право в очите, винаги се съобразяваше с моите желания, питаше ме какво искам да правя аз, къде искам да ходя аз, не ме пускаше когато бяхме заедно, не ме изпускаше от очи.Беше прекрасен, постоянно за него мислех, исках само той да е добре, да е щастлив, за краткото време, от което бяхме заедно, ме накара да се чувствам толкова различно.За първи път се чувствах така, а съм излизала с не малко момчета.И така до преди няколко дни, когато той имаше малко проблеми и нямаше как да се виждаме, беше притеснен и изнервен постоянно и снощи проведохме разговор, в който той ми обясни, че няма как да сме заедно, че заминава за Софиа да тренира и така нататък.Държеше се супер студено, сякаш не беше той, сякаш вече нямаше нощо.Чувствам се ужасно, чувствам се разбита.Искам само него, но не мога да направя нищо.Ще изглеждам супер жалка, е мога просто.

Съжалявам, че ви занимавам с моте глупости, но наистина съм много тъжна.Нито ми се яде, нито ми се спи, нямам желание за нищо, дори не ми се пуши...

Neftochimic
06-12-2011, 14:38
кофти..
няма какво да направиш, връзка от растояние НЯМА как да има. /освен, ако не си от някой град до Сф дето е на 50-тина км/
успех!

onestar
06-12-2011, 14:48
Може би се е държал студено, за да избегне сълзливото и мъчително сбогуване, от което не можете да избягате...

Ако няма вариант да сте заедно, по-добре ще е за теб да свикваш с тази мисъл.

GossipGirl89
06-12-2011, 15:03
По-добре наистина започни да свикваш с мисълта, че няма да сте заедно.
Щом ще заминава далече най-доброто и за двама ви е да прекратите нещата сега. Не се захващайте с връзки от разстояние - от личен опит ти казвам, че такава връзка е адски болезнена, натоварваща и депресираща и в много редки случаи свършва добре.

А той все пак няма ли да си идва поне през почивните дни или за постоянно ще е в София?

justonegirlwithonehope
06-12-2011, 19:58
Не знам нищо.Предполагам ще се връща, но не всяка събота и неделя.А и не вярвам да отиде там за постоянно, може би ще е нещо временно или само за лятото.И въпреки всичко, знам, че връзките от разтояние са болезнени, но ако ми каже, заминавам за 2 месеца примерно и ще се върна, след което ще бъдем заедно, ще го чакам и друг няма да погледна дори.Искам само него, не мога да се примиря с този край...

onestar
06-12-2011, 20:00
^ Питай го как стоят нещата. За колко време заминава, кога ще се прибира и тн.
И тогава вече ще решаваш кое как...

Neverm0re
06-13-2011, 12:52
Погледни го от добрата страна,поне не ти се пуши :)
А иначе мисля ,че трябва да продължиш напред (колкото и трудно да е това) с времето болката ще премине и ще останат само хубавите спомени от времето прекарано с него ;]

alice13
06-25-2011, 20:31
Най-добре разбери за колко време ще е там ии така. Бъди сигурна че още има чувста.. просто не иска да те наранява :(