PDA

View Full Version : Проблем с монитора



jenn
06-12-2011, 14:46
Здравейте! Имам следния проблем. Монитора ми трепти, не постоянно, но е много неприятно и дразни очите. Не знам вече какво да правя, преинсталирах драйверите на видео картата, но няма особена промяна. Търсих драйвери за монитора, но не успях да намеря.

K_O_L_E_V
06-12-2011, 14:49
Първо пробвай с друг монитор или същия монитор на друг компютър.

badsector
06-12-2011, 15:33
Какъв е мониторът? Настройктие за опреснителна честота пробва ли ги? По какъв начин се свързва с компютъра? Пробва ли на различни резолюции? Включи го в различен контакт от този, в който е включен компютъра.

RadioMan
06-13-2011, 12:08
Здравейте! Имам следния проблем. Монитора ми трепти, не постоянно, но е много неприятно и дразни очите. Не знам вече какво да правя, преинсталирах драйверите на видео картата, но няма особена промяна. Търсих драйвери за монитора, но не успях да намеря.

Зависи от инчовите ако е 21 22 или нагоре те се развалят много бързо също и очите моя е 19 инча тънак и нямам проблеми

jenn
06-13-2011, 12:41
Какъв е мониторът? Настройктие за опреснителна честота пробва ли ги? По какъв начин се свързва с компютъра? Пробва ли на различни резолюции? Включи го в различен контакт от този, в който е включен компютъра.

Мониторът е LG Flatron 1750SQ. Пробвах с настройките за преснителна честота, но не виждам никаква разлика. Свързва се с такъв кабел --> http://www.procombg.com/images/VGA-42087.jpg .. Включих го в различен контакт, но няма промяна. :? :?



Зависи от инчовите ако е 21 22 или нагоре те се развалят много бързо също и очите моя е 19 инча тънак и нямам проблеми

17 инча е, от 4-5 години ми е и не ми е правил никакви проблеми и никога не съм си преуморявала очите, за разлика от други компютри, които съм използвала.

ThEKiNgG
06-13-2011, 14:19
Опитай с друг кабел предимно те правят тези проблемите. :)

jenn
06-13-2011, 16:41
Ok. Ще пробвам. Мерси :)

dangerlol
06-13-2011, 19:33
От кабела е.И аз имам същият проблем,постоянно се разваля картината и почва да трепти,докато не го наместя перфектно.