PDA

View Full Version : Как да си я върна?



Maptinchu
06-12-2011, 17:06
Сега на кратко ще ви разкажа какво се случи с мен в последната година.. историята ми е следната : миналото лято се забивах с много момичета.. но имаше една специална , която много ме обичаше. 1 път излязохме и тя се влюби силно в мен и после дълго време ме караше да излезем отново , но аз все отказвах защото мислех че за мен тя е само увлечение и поради други причини. Не осъзнавах , че така я наранявам..много пъти се карахме .. и то се за глупости , поради моята или нейната ревност.. След около 7-8 месеца тя ми каза за последно че няма да сме повече от приятели и аз първоначално мислех че пак ще ми прости както всеки път.. но този път беше различно - тя ми каза , че не ме обича вече.. Бях съкрушен и в онзи миг осъзнах, че я обичам повече от всичко., Започнах да я умолявам и да се извинявам,но тя беше непреклонима .. Исках да излизаме - случи се много пъти но винаги най-добрата й приятелка беше с нея..дори 1 ден написах стихче за нея и й дадох роза , но беше безрезултатно..сега, 3 месеца по-късно, усещам , че я обиквам с всяка една секунда все повече и повече.. а тя продължава да се отдалечава от мен..как да си я върна..какво да направя..

scandalousLady
06-12-2011, 17:23
По-добре остави момичето като е била ясна,че не тe обича повече.На сила нищо не става.Не може да те харесва на сила.

dontcare
06-12-2011, 18:58
Хората са казали "Когато загубиш нещо/някой,осъзнаваш всъщност колко е важен за теб"
или пък "боли да съм с теб,но липсата ти боли повече".

NomNomNom
06-12-2011, 19:06
Тя е спряла да ти чеше егото и ти си се саднал.
Соз.

onestar
06-12-2011, 19:29
Странно нещо е т'ва мъжката психика.
Разигравате ни, 'щото сме мили душички, всеки път ви прощаваме, ходим ви зад задника и в един момент когато чашата прелее и кажем "край", вие се удряте в главата и се сещате, че ни обичате.
Еми, сори, да си се сетил на време.

badsector
06-12-2011, 19:41
И отново типичното кифленско поведение - да "заобичаме" някой тогава, когато не можем да го имаме. Отдръпни се от нея, ако все още изпитва нещо към теб и мисли, че имате бъдеще, сама ще те потърси. Но дори и да се съберете отново, пак ще ти омръзне. За т'ва най-добре не се занимавай с нея.

NightGuardian
06-12-2011, 19:47
Странно нещо е т'ва мъжката психика.
Разигравате ни, 'щото сме мили душички, всеки път ви прощаваме, ходим ви зад задника и в един момент когато чашата прелее и кажем "край", вие се удряте в главата и се сещате, че ни обичате.
Еми, сори, да си се сетил на време.

Не е истина колко е права!

Та пич , късно е от личен опит ти казвам :) Има за някой момичета и до ден днешен , съжелявам! Защото като ни покажат обичта си и самочуствието ни скача много и това накрая ти изиграва голяма шега с теб самия ;)