PDA

View Full Version : Вагинални гъбички



renateee
06-12-2011, 17:26
Здравейте на всички ! Реших да си споделя проблема и да чуя вашите мнения. Така, значи преди около седмица ми се появиха вагинални гъбички. Гинекологът ми ми изписа едно хапче Мико Макс, Гино Певарил (вагинално приложение) и един крем за мазане, съответно хапчето и крема и за партньора. До тук добре. Но вече 4-ти ден се лекувам и паренето продължава.. А във вторник (след 2 дни) съм на контролен преглед. Според Вас, каква е причината да не изчезват гадинките :x

didkata1213
06-12-2011, 19:22
за проблема ти за съжаление не мога да помогна. Но ако може да ми кажеш какви ти бяха симптомите?

renateee
06-12-2011, 20:40
Парене при уриниране и гъсто, наситено бяло, без мирис течение ..

NambyPamby
06-12-2011, 21:26
Гъбичките са упорити гадини и рядко изчезват от раз без да се появи рецидив. Друг е въпросът, че е възможно паренето да се получава от самите кремове, които са ти изписани. Пробвала ли си примерно след баня да не се мажеш с нищо и да видиш как ще се чувстваш? Имам съмнения, че Гинопеварил-а е разковничето. Аз поне, когато го ползвах, се чувствах отвратително, двойно по-голям дискомфорт изпитвах отпреди да си го купя, а положението никак не беше леко, та смятай.

А гинекологът ти как стигна до заключението, че имаш гъбички и съответно взе да ти предписва разни неща?