PDA

View Full Version : Какво да правя с...него



qgodinka
06-12-2011, 17:53
Хей....Много харесвам едно момче,но то е много срамежливо....Всички признаци,че изпитва към мен нещо са на лице,но има малък проблем преди няколко месеца го попитах "кога ще се видим" каза ми ''не знам'' вчера пак като си бяхме писали го попитах дали иска да излезем и не ми отговори :-k :-k :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Уж ме харесва,заглежда ме ,след като се поздравим винаги се обръща и ме гледа,като се разминем се усмихва.. всичко върви идеално само това..... какво да правя да се отказеам ли 8-[

scandalousLady
06-12-2011, 17:56
Спокойно бе мила.Поговори с него обясни му,че няма от какво да го е срам.Бъди внимателна не прибързвай с нищо щом е срамежлив трябва да сr търпелива. И на колко сте?

badsector
06-12-2011, 18:00
Следващия път като те загледа, направо го питай защо го прави.

qgodinka
06-12-2011, 18:06
изобщо не го разбираам .... онзи ден му писах не ми отговори и му написах че ще остана без отговор за пореден път може би в 1 часа ми писа,че сега се прибирал и не ми отговорил заради това иначе нямало причина да не ми отговори да не го приемам на сериозно от тогава е по-хладен може би за това не ми отговори на поканата..