PDA

View Full Version : нормално ли е



Princessani
06-12-2011, 18:21
Нормално ли е момчето ,което твърди ,че обича и че иска да е с теб да може да прави секс с момичето и да му е хубаво ,а да не иска да прекара цялата нощ с теб ? Имам приятел от 11 месеца ,излизаме ,гледаме филми у тях .готвим си,ходим на кино и много други неща ,почти всеки ден сме заедно и ни е хубаво ,правим почти всяка вечер секс и то доста добър секс ,но всяка вече ме изпраща (не можел да спи с мен ,не му било удобно ) Това нормално ли е ? ТОЙ е на 24,а аз на 20

.Преди седмица се скарахме доста повече от обикновено и според него вината не била негова ,за това,че не можело да спим заедно ,а защото родителите му не го приемали .На него му ставало много кофти ,че не можело и си мислил ,че така можело да ме изгуби.Аз реших да му повярвам, че е така... И за известно време реших да си замълчавам и да почакам сам да изяви желание... реших винаги когато на него му е най-хубаво аз да си намирам причина да си тръгвам под пред текст ,че не мога да остана.А ако нищо не се промени в следващите два-три месеца ,че ще се разделим.. на мен много ми липсва ,когато заспивам..нормално ли е на него да не му липсвам Нормално ли на 24 години още да се съобразява с кого ще спи и с кого не Защо го прави

TheBeliever
06-12-2011, 18:37
Не му е удобно? Опитвал ли е някога или просто така си го е навил?

Фактор родители има ли? Може да му е некомфортно заради тях.

Аз лично в такава ситуация бих поискала истински аргумент, а не някакво "не ми е удобно". Леглото ли му е тясно та да не му е удобно? :?

Може да възприема "преспиването" като един по-сериозен етап във връзката, за който той още не се чувства готов. Може да се притеснява от нещо. Освен да си поговорите за това друг начин няма. Тук можем само да гадаем.

MaLkaTa_LaDy
06-12-2011, 18:42
Ооо не не не "не му е удобно" :D
Ако няма истинска причина, не е никак нормално. Що не му спреш кранчето за малко?

Princessani
06-12-2011, 18:43
Не му е удобно? Опитвал ли е някога или просто така си го е навил?

Фактор родители има ли? Може да му е некомфортно заради тях.

Аз лично в такава ситуация бих поискала истински аргумент, а не някакво "не ми е удобно". Леглото ли му е тясно та да не му е удобно? :?

Може да възприема "преспиването" като един по-сериозен етап във връзката, за който той още не се чувства готов. Може да се притеснява от нещо. Освен да си поговорите за това друг начин няма. Тук можем само да гадаем. ми да опитвал е ,ама по-скоро си го е навил ,че е така .Иначе има родители ,ама не мисля,че е толкова важно след като го е правил вече ,а след това не иска....по-скоро не иска да е по-сериозен с мен :(

Princessani
06-12-2011, 18:49
Ооо не не не "не му е удобно" :D
Ако няма истинска причина, не е никак нормално. Що не му спреш кранчето за малко?и аз така си мисля :-D

Neftochimic
06-12-2011, 18:57
щот си получава това за което те е извикал в тях! 8-)
чука те и после те пъди, от това не ти ли става доста гадно? :lol:

badsector
06-12-2011, 19:52
...Може да възприема "преспиването" като един по-сериозен етап във връзката, за който той още не се чувства готов...
Напълно възможно. Но все пак има и вероятност наистина да не му е удобно. Познавам една такава мацка, която пъди гаджетата си, след като я треснат.

mrazqkindergarten
06-12-2011, 19:55
:lol: Омг, тва мъжете са много странни същества.

NightGuardian
06-12-2011, 19:56
Може тяхните да не му позволяват ,но той да те лъже , че не му е удобно :) Пък и може да иска да прави нещо сам и да не си му нужна :)

Примерно да седне да разцъка някоя игра , да слуша музика и такива работи , с който не може да ти обърне внимание , а му се правят ;)

umri
06-12-2011, 20:14
Сигурно хърка кат трактор. Или има някаква странна стеснителност.

Grommash
06-12-2011, 20:32
Колкото и да те обича, и той има нужда да разпусне малко от теб. Това е съвсем нормално, ненормално би било ако сте заедно 100% от времето си. 8)

Neverm0re
06-13-2011, 12:38
Може би обича да спи сам или пък да прави някакви странни неща по време на сън, за които не иска да разбираш :shock: :D

Hilary_
06-13-2011, 12:42
Ми според мен не е нормално .. ако те обича ще иска да си първото нещо, което вижда щом се събуди .. :shock:

dontcare
06-13-2011, 13:54
Не знам дали е нормало,но теорията с техните..значи,може да правят секс,докато те са там,а не може да спят? о.О :lol:

От една страна мож да не е свикнал,да приема спането като нещо за по-зрели хорасъпруг и съпруга/ и да го плаши..Другия варниант е да е гледал много филми и да се прави на мъж акто те изпраща 8-)

Ддз,поговерете просто,искай повече подробности и доводи.

ThatsMe
06-13-2011, 14:33
Сигурно пърди като кон докато спи и го е страх да не помислиш,че има земетресение :D

Josefinne
06-13-2011, 16:14
Да.

Princessani
07-10-2011, 20:40
Преди седмица се скарахме доста повече от обикновено и според него вината не била негова ,за това,че не можело да спим заедно ,а защото родителите му не го приемали .На него му ставало много кофти ,че не можело и си мислил ,че така можело да ме изгуби.Аз реших да му повярвам, че е така... И за известно време реших да си замълчавам и да почакам сам да изяви желание... реших винаги когато на него му е най-хубаво аз да си намирам причина да си тръгвам под пред текст ,че не мога да остана.А ако нищо не се промени в следващите два-три месеца ,че ще се разделим.. на мен много ми липсва ,когато заспивам..нормално ли е на него да не му липсвам :( Нормално ли на 24 години още да се съобразява с кого ще спи и с кого не :( Защо го прави :(

TheNewReligion
07-10-2011, 20:58
Ми според мен не е нормално .. ако те обича ще иска да си първото нещо, което вижда щом се събуди .. :shock:
Понеже така се пее в песните, нали? :lol:

Според мен няма "нормално" и "ненормално". Момчето ти казва, че не му е удобно и точка. Както ти си имаш странности, които, предполагам, той е успял да приеме за близо година сериозни отношения, така и той си има, така че се съобрази. В краен случай се опитай да го навиеш да пробвате, пък ако не се получи, няма да преспивате заедно и готово.

anichka12345678
07-10-2011, 21:03
Ми според мен не е нормално .. ако те обича ще иска да си първото нещо, което вижда щом се събуди .. :shock:
Понеже така се пее в песните, нали? :lol:

Според мен няма "нормално" и "ненормално". Момчето ти казва, че не му е удобно и точка. Както ти си имаш странности, които, предполагам, той е успял да приеме за близо година сериозни отношения, така и той си има, така че се съобрази. В краен случай се опитай да го навиеш да пробвате, пък ако не се получи, няма да преспивате заедно и готово. Пробва ли сме макара и 2-3 пъти и не мисля ,че това е причината...само защото не му е удобно :(

ccdesigns
07-10-2011, 21:44
Moже да прави странни неща на сън, които не може да предотврати, но не иска и да разбираш за тях.

Princessani
07-11-2011, 14:33
Moже да прави странни неща на сън, които не може да предотврати, но не иска и да разбираш за тях. нищо такова :D :D :D :D

umri
07-12-2011, 11:33
Не е нормално мъж на 24 да се притеснява и съобразява с родителите си за това дали сериозната му приятелка да спи у тях.

Сама си прави изводите.

Princessani
07-13-2011, 09:42
Не е нормално мъж на 24 да се притеснява и съобразява с родителите си за това дали сериозната му приятелка да спи у тях.

Сама си прави изводите.Еми и според мен не е нормално,но за сега се съобразявам с желанието му ,ама няма да е за дълго :-D

umri
07-13-2011, 13:42
Когато на тая възраст се съобразяваш с такива желания на вашите, значи вече отдавна си станал маминото синче, което е винаги послушно и се съгласява с всичко, което те му кажат. Спира ти развитието. После в брака ще е така и кога ли не...

Какви хора има на тоя свят не е истина.

Princessani
07-13-2011, 14:51
Когато на тая възраст се съобразяваш с такива желания на вашите, значи вече отдавна си станал маминото синче, което е винаги послушно и се съгласява с всичко, което те му кажат. Спира ти развитието. После в брака ще е така и кога ли не...

Какви хора има на тоя свят не е истина. винаги си давал много верни съвети и едва ли грешиш и сега ,благодаря ти :) много скоро нещата ще се променят в момента е затишие пред буря,няма да търпя това положение дълго :lol:

Princessani
07-14-2011, 14:46
Когато на тая възраст се съобразяваш с такива желания на вашите, значи вече отдавна си станал маминото синче, което е винаги послушно и се съгласява с всичко, което те му кажат. Спира ти развитието. После в брака ще е така и кога ли не...

Какви хора има на тоя свят не е истина. винаги си давал много верни съвети и едва ли грешиш и сега ,благодаря ти :) много скоро нещата ще се променят в момента е затишие пред буря,няма да търпя това положение дълго :lol: :o :o :o :o :o :o :o :o

Josefinne
07-14-2011, 15:17
Ами да, нормално е.
Не разбирам защо трябва да го поставяш в конфронтация с родителите му? Обяснил ти е. Защо не можеш да го приемеш. Това, че се съобразява с желанието на родителите си, не означава, че не иска да останеш или че не му липсваш. Защо си разваляш една перфектна връзка заради глупости :-o ?!

Princessani
07-14-2011, 18:09
Ами да, нормално е.
Не разбирам защо трябва да го поставяш в конфронтация с родителите му? Обяснил ти е. Защо не можеш да го приемеш. Това, че се съобразява с желанието на родителите си, не означава, че не иска да останеш или че не му липсваш. Защо си разваляш една перфектна връзка заради глупости :-o ?!ми за някое е глупост,за други не е :(

Princessani
07-15-2011, 14:26
Ами да, нормално е.
Не разбирам защо трябва да го поставяш в конфронтация с родителите му? Обяснил ти е. Защо не можеш да го приемеш. Това, че се съобразява с желанието на родителите си, не означава, че не иска да останеш или че не му липсваш. Защо си разваляш една перфектна връзка заради глупости :-o ?!ми за някое е глупост,за други не е :( :o :o :o :o :o :o :o

shoael
07-15-2011, 17:33
Ми според мен не е нормално .. ако те обича ще иска да си първото нещо, което вижда щом се събуди .. :shock:

Офф, да бе. Пичът иска да спи сам. Точка. Тия романтични глупости не всеки ги търпи.

Shia
07-15-2011, 18:24
И ние ходим от 9 месеца и сме спали заедно 2пъти.На мен не ми пречи да заспивам сама и не очаквам постоянно да спим заедно.
Да спите заедно наистина отива на едно много горно ниво връзката,аз го възприемам като етап ,в който научавате дали можете да живеете заедно.
С приятеля ми сме сериозни,но не чак толкова.

SisiStrange
07-15-2011, 18:53
Имам приятел от 11 месеца ,излизаме ,гледаме филми у тях .готвим си,ходим на кино и много други неща ,почти всеки ден сме заедно и ни е хубаво ,правим почти всяка вечер секс и то доста добър секс
И ти мрънкаш за някакво си спане заедно? :-o Може би има нещо вярно в това, че жените колкото повече ни се дават, толкова повече им се катерим на главата...

Какво толкова? Може би обича да спи на широко, да му е прохладно, да си рита насън на спокойствие... Може да иска поне малко време за себе си. Да погледа сериал, който ти не харесваш, да послуша музика на мп3ката преди заспиване, да си почете книжка привечер... Тия неща, ако мислиш да ги вземеш от някого, по-добре му сложи номерче на ръката и го вържи в мазето.

anichka12345678
07-17-2011, 15:58
не издържам вече... караме година и половина и все още той отказва да прекарваме вечерта заедно .... защо? защо прави така :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: