PDA

View Full Version : Приятели момчета



tjgirl
06-12-2011, 19:02
Искам съвет относно приятелството с момчетата. Не че не мога да завържа приятелство, просто стигам до една степен, до която сме най-много познати, а аз наистина искам да имам и момчета приятли. Например от новия клас 4-5 момичета (кифли) настроиха момчетата, или поне повечето, срещу нас. Изглежда са им говорили нещо от рода, че сме сдухани ала-бала, а това наистина не е така, и сега кифлите си движат с момчетата, правят си купони, а на нас ни е кофти, че уж сме един клас, а сме така изолирани. Яд ме е, че дори не се опитват да ни опознаят, а слушат хорското мнение. Дайте ми съвет как мога да изградя стабилно приятелство с момче?
П.П. Говоря САМО за приятелсто!!!

fenaNiki
06-12-2011, 19:52
Ако търсиш приятел момче, не се надявай то да е от рода на тези от класа ти. Приятели не се създават току-така според мен. Трябва да мине време и нагласите ви спрямо един другиго да са еднакви.

tjgirl
06-13-2011, 10:58
В какъв смисъл да не е от рода на тези от класа ми?

Emeriss
06-13-2011, 11:11
В смисъл,че в класа ви не ви събират по интереси и е рядко срещано един "приятел" от класа ти да остане такъв и след завършването.Ще имаш приятели но не се надявай в крайна сметка да имаш повече от 1-2ма

mea96
06-13-2011, 17:37
еми говорете с тях (поне пробвайте) кажете им истината ..опознайте се и готово :) аз имам доста добри приятели момчета и ще се учудиш колко добре ще те разберат ..стига да им покажеш че си готина не като "кифлите" :)

fenaNiki
06-13-2011, 18:05
В смисъл, че тези от твоя клас се влияят от чуждото мнение и то не от чие да е, а от това на надутите пикли. Никакви момчета не са.