PDA

View Full Version : Аз съм пълен глупак



timms
06-12-2011, 19:02
Здравейте, чувствам се като пълен глупак. Бях с едно момиче 7месеца. Толкова много я обичах и я все още я обичам, страшно много държах на нея, правих всичко за нея. Дарих я с много любов, а накрая... Та ето как стана всичко аз много пъти съм я питал дали ме обича истински и тя винаги ми казваше, че ако не ме обичаше нямаше да е с мен и да престана да си мисля глупости, докато до преди 2 дена я попитах наистина ли ме обича, защото се държеше странно и тя ми каза, че не ме обича като гадже, а само като приятел, стана ми много гадно. Това, че не ме харесва вече ОК, при много хора става така, но най съм обиден от факта, че я попитах откога не изпитва нищо към мен и тя ми каза, че от 2мсеца. Стана ми супер сдухано и се почувствах като пълен глупак, защото точно тези 2месеца аз се раздадох адски много за нея, подарих и нешо, което тя нямаше - сребърна гривна...каних я да ядем в нас и просто как може човек, който не ме е обичал да приеме толкова скъп подарък от мен, да се целувам с него, да сяда на масата ми. Тя ми каза, че просто я е било страх да ми каже, прекарвали сме страхотно и е било много приятно и за да не стане това, което сега за това си е замълчала и друго, което ми сподели, че с гаджетата си почти не си оставали приятели след връзка...хайде аз ще преглътна, че не ме харесва вече, но лъжата...цяла нощ не бях спал, тя ми каза, че го приема много трудно, но аз не мисля, че е така, защото просто когато си говорехме, тя се смееше, а на мен не ми беше забавно, казах и всичко, което мисля за постъпката и, а тя ми каза да се разкарам, защото съм я нарекъл използвачка, а това било много обидно за нея...незнам съсипан съм, да времето лекува но...все пак ако обичаш някой го остави да бъде щастлив...друго, което ми кацза тя е че просто не искала гаджета, искала да е свободна, колкото до това, че съм бил досаден да я питам, ами да просто като виждах, че не винаги показва, че ме обича е нормално да я питам, но имаше моменти и в които показваше обичта си и сега тя ми казва, че адски много ме е обичала и съм бил невероятно момче и всички мои приятели, кото я познават казват, че проблема не е в мен, явно тя просто вече ме приема само като приятел, в което няма нищо лошо, но ми е гадно, че сега се чувствам доста глупаво, тя в момента не желае гаджета, както и аз, въпреки че ми казва да съм си намерил още сега, но няма как, просто немога така лесно да я забравя.


Колкото до коментарите ви, че съм повдигнал въпрос само заради една гривна, честно да ви кажа не ми дреме за парите, дреме ми за отношението към мен, за лъжата, защото от всичко най-мразя някой да ме лъже, че не ме харесвала ок идва и заминава, но лъжата...а и искам да ви кажа, че много добре си се грижих за момичето не се мисля за велик, че съм и подарил една гривана и прочие подарил съм и не само това адски много други неща съм правил за нея, но най-важното, което се опитах да и дам беше любовта си...и ме е яд, че тя знаеше, че имам изпити и всичко това ми го каза точно сега...и спрете да ме плюете за щяло и нещяло, времете лекува просто бях щастлив с нея това е...

NomNomNom
06-12-2011, 19:13
Голяма работа .
Вместо тук да се правиш на жертва на използвачество , помисли с какво си я отблъснал .

onestar
06-12-2011, 19:14
аз много пъти съм я питал дали ме обича истински

Смешно и досадно е да питаш половинката си дали те обича. Още повече да го правиш често.

badsector
06-12-2011, 19:45
...помисли с какво си я отблъснал .
Твърде вероятно защото си й показал, че вече си изцяло неин. Move on.

Ducati
06-13-2011, 08:35
Вие пък кво наплюхте момчето. Тая кучка си е виновна. Вие какво искате, да ходят и да не се харесват. Всички кучки са такива. Тегли й една майна и си готов.

Rorschach
06-13-2011, 08:48
E, голяма работа...

Бтв най-доброто ми свършване на връзка беше с едно момиче, когато и двамата осъзнахме, че сме по-скоро много добри и близки приятели, а не гаджета вече... И все още сме доста близки и ни е много по-добре така..

ThatsMe
06-13-2011, 08:58
Според мен просто тя е гадна използвачка, ако някога те е обичала или нещо такова нямало е да седи и да те лъже + забрави я не си струва, намери някоя която те цени. Тя най вероятно няма да се уплаши, като нещата станат по-сериозни !

Mi6inka
06-13-2011, 09:15
Отблъснал си я... приеми го! Понякога се случва.... не може всичко на този свят да е идеално и да става както на нас ни се иска...Няма смисъл да си задаваш излишни въпроси и няма смисъл да я съдиш и да я наричаш използвачка.Защото най-долното нещо е да обиждаш някой, който твърдиш, че обичаш...тя не си избира чувствата, за да я съдиш...благодари се, че е била искрена с теб и че ти е казала нещата както са, а не да ти измисля тъпи оправдания и само да се чудиш още повече какво става.Горе главата и напред, още много път ще извървиш :)

endzeit
06-13-2011, 09:18
Твърде вероятно защото си й показал, че вече си изцяло неин. Move on.
Точно така...голяма грешка. Колкото и да им харесва на женските да казваш "обичам те" и да ги превъзнасяш , накрая им омръзва.
Гледай си кефа,напомняй им че няма незаменими хора

Rorschach
06-13-2011, 09:33
Твърде вероятно защото си й показал, че вече си изцяло неин. Move on.
Точно така...голяма грешка. Колкото и да им харесва на женските да казваш "обичам те" и да се лигавиш накрая им омръзва

И да, и не...

Можеш да кажеш на едно момиче, че я обичаш (ако го чувстваш) и това не означава, че вече си изцяло неин и ще те зареже вдругиден, заради някое "лошо момче с мотор" ;)


ПП. Към автора - ти когато ги разбра тези неща, повдигна ли въпрос за гривната?

NightGuardian
06-13-2011, 09:45
Абе ти луд ли си ? Как можела да приеми ценен подарък от човек , който не обичала вече :razz: :razz: :razz: :razz:

Ще ти вземе душата ти за една гривна се чудиш 8-) Коя дама не обича да и подаряват такива работи? Било то от мъжа и , или от любовника или от приятел?

И това дето си отворил тема , че си и подарил една гривна все едно си най-големия като си и я подарил! Значи аз ако подаря гривна на някое момиче и трябва доживот да е с мен? Ми , че то има хора дето я качват в колата отиват ресторанти , барове после хотели и след това не гривна ами кулиета... Стане лято са на морето , стане зима са на балкана , постоянно на дължосрочни почивки :) Такива са жените... Преживей я...

marin4itu
06-13-2011, 09:58
Тя просто 2 месеца се е опитвала да ти го каже, някой път не става, решаваш и казваш. И то може и, защото е виждала, че ти си много влюбен в нея. Просто така се е получило, трябва да продължиш напред.

AntiFashionGirl
06-15-2011, 21:31
Просто иска нов опит в секса. С теб й е омръзнало и иска да не те нарани. Това е просто каприз на възрастта, не е решителна за повече и иска кратки неща докато е едва в етап на опипване на почвата, която предоставя живота.
По принцип никога не е нещо лично... Кофти за теб, надявам се да не си в любовните филми толкова от рано.

пп. Избери си ново гадже сред приятелките й.

tanch3t093
06-15-2011, 21:42
Може да се случи на всеки. Просто го приеми и продължавай напред. Да, не е лесно, но по-добре ли ще се почувстваш, ако е с теб насила?

Markuss
06-16-2011, 07:11
Всички сме глупаци, някои го осъзнаваме, други не.

Josefinne
06-16-2011, 13:54
Случва се и това. Гадно е наистина. Обаче няма защо да я обвиняваш. Това е нещо съвсем обективно и тя не е виновна, както и сам казваш, че е охладняла към теб. Искам също така да подчертая, че не е толкова лесно човек да се изясни със собствените си чувства и аз дори мисля, че тя е постъпила супер благородно, като ти го е казала в очите и на място. Така че трябва малко да се успокоиш и да спреш да я обвиняваш просто, защото ти е тежко и някой трябва да бъде виновен за това.