PDA

View Full Version : Какво да правя?



Tinypic
06-12-2011, 21:18
Здравейте
Имам проблем
Значи на 14 съм и до сега цикъла си ми беше редовен.Обикновено ми идва на първи,втори,трети или най-късно четвърти (т.е в началото на месеца)
Обаче този месец просто не ми дойде,а съм девствена
И не знам какво да правя.
Какво според вас може да ми има? (Питам защото се притеснявам )

w0sh
06-12-2011, 21:21
Няма как.
Забременяла си.
Това е единственото обяснение.

cobalt8994
06-12-2011, 21:26
Щом все още не водиш активен полов живот, може да допуснем че цикалът ти не е съвсем редовен... има различни фактори които влияят върху него, примир наскоро да си имала път ? Климатични промени, Стрес и прочие. Един съвет не се притеснявай,защото може повече да ти закъснее !!!

Grommash
06-12-2011, 23:13
Веднага бягай при гинеколог! Едно момиче като теб имаше проблем и 2-3 месеца чакаше да й дойде, след това се оказа че е трябвало да потърси лекарска помощ. Оперираха я и се оправи, побързай за да не те оперират и теб!

ccdesigns
06-12-2011, 23:38
Няма начин! Ако близките 2-3 години си ходила на басейн е възможно през космите на топките на някой мъж да са влезли сперматозоиди във водата, които да ти минат през носа и да забременееш. Веднага при лекар, че става лошо! И се надявай да не е някой дядка, че ше си родиш урудче.

MaLkaTa_LaDy
06-13-2011, 03:46
Абе айде сте филмирали момичето, че може да е бременна! На какво заприлича този форум просто?!

Иди на гинеколог да ти направят изследвания на хормоните. Сигурно в тях ще е проблема.