PDA

View Full Version : От всичките ви връзки досега..



chronic
06-12-2011, 21:47
Имали ли сте човек,който да ви припокрива всички останали емоции постоянно да сте с него по цял ден? Човек до вас с който имате чувство че с вечност да сте неразделни няма да ви писне..

Защо аз по-дяволите не съм така,щеше да ми е по-весел живота да виждам в едно момиченце абсолютно всичко и да ми е весело.
2 дълги връзки съм имал,и смея да твърдя че повече от 2 часа са ми напълно необходими,да ми се изчерпа тотално момичето и като събеседник и като личност..Не вярвам масата да са по-различни.
Понякога ми е било по-интересно да гледам СКАТ,отколкото да съм с събеседник от женски пол.
А,има хора който от 19 годишни заживяват с някви девойки по домовете си,какво виждат толкова в тях?
Бих предпочел с приятели да заживея,далеч по-емоционално е..
Странно .....

w0sh
06-12-2011, 21:48
Хубаво обкръжение имаш значи.

chronic
06-12-2011, 21:50
Хубаво обкръжение имаш значи.Твоите женски контакти като водещи от Горещо ли са,та така съдиш?

w0sh
06-12-2011, 21:56
Аз съм социален инвалид.

нямам приятели.

chronic
06-12-2011, 21:57
Не си,сигурен съм че си адекватен пич на място..
Как да е искам дискусии,от мен лека и доходна. 8-)

djipsito
06-12-2011, 21:58
Не са ми давали да опитам. Или поне не както трябва.
Моите 2 дълги връзки (ако мога да ги нарека връзки) са протичали повече виртуално, отколкото реално. Не по мое желание. Та.. ако броим виртуалното, всеки ден по МНОГО часове, не сме се изчерпвали...

ShtrudeL
06-12-2011, 22:06
и смея да твърдя че повече от 2 часа са ми напълно необходими


ммда

jghgh
06-12-2011, 23:02
Доста отчаян си, да, но всеки с проблемите си. И аз си имам някви налудничави истории, така че няма да те съдя.


Имала съм веднъж нещо като сродна душа - всеки момент беше прекрасен с него. :)

Бтв защо не пробваш да не осъждаш хората - така няма да си мислиш, че си ги опознал за 2 часа.. Въпреки че аз те разбирам напълно, често и аз си мисля че са ми необходими толкова за да преценя кой какъв е.. Но не е много хубаво по принцип да се съди, осъжда и обобщава.

ymca
06-13-2011, 04:19
Дали пък не успяваш да немериш (задържиш и поддържаш) общите ви теми на разговор? Или може би девойчетата, на които си попадал, са били твърде повърхностни?
Това за двата часа и опознаването- всеки втори твърди /си внушава/, че притежава тази магическа способност. И все пак, практиката /ми/ показва, че често е необходимо доста повече време, за да опознаеш човек. Моята философия е, че опознаваш един човек напълно, когато няма емоция, действие или решение, с което той да те изненада. Друг е въпросът дали това може да се случи извън рамките на теоретичното..

fenkaaa
06-13-2011, 05:21
Най-дългата ми връзка е с човекът,с който съм сега.. и нямам твоите проблеми.. може по цял ден да сме заедно и да не си писнем.. и знаеш ли защо ?! - Защото се обичаме :)

DevilWish
06-13-2011, 06:02
Имала съм и всичките ги изгубих и то от моята си простотия =) И аз мислих, че е достатъчно и съм млада и трябва да беснея =)) Но сега такива хора повече не намирам ....... но има време.Така че и при теб ще се намери и тогава ще се чудиш как си говорил така.Или другата възможност е да мразиш вътрешно жените =))) хеххе, успех

Rorschach
06-13-2011, 06:22
Чак до такива крайности - не.

Но с моята приятелка съм бил в продължение на дни нон-стоп заедно и не сме си писнали, но е хубаво човек да си има и време, което да си е лично негово - дали ще е да чете книга/списание, ще играе на игрички, ще излезе на бира с приятели или ще отиде да играе футбол.
Ако си постоянно само с един човек омръзва, а и губиш останалите си социални контакти.

badsector
06-13-2011, 09:07
Така е, в никакъв случай не трябва да си постоянно с един човек, без значение какъв е. Всеки има нужда от лично пространство. Затова номерът е да намерите баланс между това лично пространство и времето, прекарано заедно, съответно и двамата да са доволни от разпределението.

Rorschach
06-13-2011, 09:17
Баланса понякога е труден за напипване, особено когато човек е и по-зает със служебни ангажименти, защото просто не му остава време за всичко, но тогава и си проличава кой какъв е наистина.

Но имам и познати, които са се вкопчили един в друг и са си напълно самодостатъчни като двойки, зарязват социален живот и всичко, но се чувстват перфектно, така че има и такива случаи, но май са по-скоро изключение.

reoffender
06-13-2011, 09:25
Имала съм такава връзка.
Буквално с часове не сме спирати да си лафим, и винаги имаше още и още неща, които можехме да си кажем.

След като се разделихме бтв, отношенията ни пак са си такива. Макар че вече доста рядко контактуваме. :)

NomNomNom
06-13-2011, 11:38
С бившият ми приятел бяхме така / още сме така.
Със сегашният също .

Понеже "гаджето" = 40% чисто искрено отношение , напълно приятелско ( включва игра на цс , рандом ютуб бози , филми , разходки , пиене , карти , спам , спам , спам , учене , четене на рандом неща, викане на духове, разглобяване и спояване на рандом неща ) + 40% решаване на проблеми и противоречия в живота на другарчето ( включва - обяснение защо някой има хомосексуални наклонности , защо си пада по рандом неща , защо се чувства еди как си от еди какво си , защо другите така реагират и се държат , абе общо взето любителска психоанализа на всичко , което диша + най-гадната ми черта , да задълбочавам отношения бързо и да предразполагам да ми споделят, което много привързва отсрещната страна ) + 10% секс ( ама здрав , хубав секс , навсякъде по всяко време ) + 10% храна, почивка ( можем да почиваме заедно , да спим заедно , всеки да си цъка собствената си работа , но да сме заедно и да не си пречим ).

Та, общо взето се получава едно взаимно нагаждане при мен всеки път , и не става скучно , защото никой нищо не забранява и никой не се сърди .

Три големи връзки съм имала, предните приключиха поради поява на различия в целите . Не мога да съм с човек , на когото да обяснявам за кандидат-студентски изпит и той да не се реши накрая да се яви , а да си бачка като строител цял живот + да си има някакви малоумни детински планове за сватби и деца с мен , при положение , че той е с 7г. по-дърт , и че ще се налага да го издържам , ако останем заедно . Не ми е проблем , ама не можех пък с него да се забавлявам . На него му беше идеално , на мен не .

С второто момче сме съученици и може да се поспори дали сегашният ми приятел ми е най-близък , или другият посочен .
Ама аз започнах да работя , да си търся още работа, той с други неща си се занимава , общо взето не сме вече толкова хубав и здрав екип , какъвто преди бяхме . Той започна да се радва на флаш игри , рисуване, неща в тази насока, а аз съм тъпанар - работохолик, на когото не му се ходи на училище грам .
От там вече станаха нещата със сегашното момче, бях му преподавателка :D , много ме кефят мрежарските и технологичните майтапи в леглото и по цял ден ( той учи телекомуникации , аз мрежи :D )

И тъй .

За сметка на това други хора в изолираният ми свят няма, само си привиквам 1-2 чат-пат и ми е достатъчно.

XTREMEFREERIDE
06-13-2011, 11:52
Аз пък си го имам.
Имало е случаи, в които сме заедно по повече от 24 часа и все не мога да му се нарадвам. Винаги, винаги, винаги намираме какво да правим или за какво да говорим. Иначе сме заедно от 3 години, не е като да речеш, че е някаква първоначална еуфория от нова връзка.

GunSnSteelflowers
06-13-2011, 19:18
Сега се чувствам така. Радвам се, че го намерих.

MojoJojo88
06-13-2011, 19:49
Ами не мисля, че има човек, който да издържа по 24 часа с някого и да не му писва в един момент. То, аз не мисля и че е възможно да си цял живот нон стоп с някого :shock: Имам предвид, хората работят, занимават се с децата си, това че живеят заедно, не означава че са нон стоп заедно.
От тази гледна точка, моя мъж ми изпълва времето прекрасно. Не ми писва да съм с него, 2 часа определено не са ми достатъчни :?