PDA

View Full Version : Може ли връзка за секс да доведе до нещо повече?



coolgirl556
06-13-2011, 07:25
Здравейте
На 17 съм а той на 24 , от два месеца имам неангажираща връзка , тоест само секс.. но проблема там , започвам да се влюбвам в него и преди месеца преактихме всичко защото смятам че така е по добре , но го искам ! Постоянно мисля за него и искам да се получи нещо повече от секс..... Той знае това но .... нищо не казва . Секса е страхотен , добре се разбираме , но не мога да бъда повече само за секс.. Реших че такъв тип връзки не са за мен , защото много лесно хлътвам. Смятате ли, че може да се получи нещо повече ?

OnlyMeAndYou
06-13-2011, 07:34
Зависи от него. Има хора които дори са женени, а отначало са били просто приятели с привилегии. Ние не можем да ти дадем отговор. Всичко зависи от теб. Говори с него. Питай го изпитва ли и той нещо към теб или не. Ти каза, че той е на 24. Доста по-голям е от теб. Той гледа по друг начин на нещата от теб, но това не значи, че не може да се получи. Все пак ако ти каже, че не иска нищо по-сериозно се откажи. Може и да не си единствената от която иска само секс. Може да продължите така и да се надяваш на нещо повече, но не ми се струва добра идея. Щом хлътваш толкова лесно обаче, първо се замисли наистина ли се влюбваш в него, или това са просто хормони. Отговори си първо на този въпрос, преди да предприемаш каквото и да било. Надявам се да съм ти помогнала и късмет! :-)

coolgirl556
06-13-2011, 07:39
Зависи от него. Има хора които дори са женени, а отначало са били просто приятели с привилегии. Ние не можем да ти дадем отговор. Всичко зависи от теб. Говори с него. Питай го изпитва ли и той нещо към теб или не. Ти каза, че той е на 24. Доста по-голям е от теб. Той гледа по друг начин на нещата от теб, но това не значи, че не може да се получи. Все пак ако ти каже, че не иска нищо по-сериозно се откажи. Може и да не си единствената от която иска само секс. Може да продължите така и да се надяваш на нещо повече, но не ми се струва добра идея. Щом хлътваш толкова лесно обаче, първо се замисли наистина ли се влюбваш в него, или това са просто хормони. Отговори си първо на този въпрос, преди да предприемаш каквото и да било. Надявам се да съм ти помогнала и късмет! :-)
Благодаря много за отговора :-) :-)
Честно казано , говорили сме няколко пъти и то все аз съм повдигала темата за чуствата но той.. на няколко пъти ми казва че не може да се влюби ,защото бил влюбен в себе си ...
Объркана съм много , умът ми казва да го зарежа, защото не е правилно и ще е по-добре без него , но сърцето иска само него и никой друг

OnlyMeAndYou
06-13-2011, 07:43
Явно не иска връзка... Според мен го остави. Не му пиши, не му звъни, не се виждайте. Ако започне да те търси, значи не си му безразлична. Или говори с някой твой приятел да се държи все едно ходите пред него и следи реакцията му.

coolgirl556
06-13-2011, 07:46
Явно не иска връзка... Според мен го остави. Не му пиши, не му звъни, не се виждайте. Ако започне да те търси, значи не си му безразлична. Или говори с някой твой приятел да се държи все едно ходите пред него и следи реакцията му.
Ние от 1 месец не сме правили секс , но той постоянно ми пишеше и от време на време се виждахме . И вчера стана върпос за това и викам на теб не ти пука въобще за мен а той рече че ако не му пукало нямало само да ми пише и да ме пита как съм и какво правя.....
Ще го оставя :) Дори и да е трудно ,ще се опитам

kalpazanka
06-13-2011, 07:48
Това, дали ще се получи, зависи не само от теб, а и от него. Ако ще продължавате да сте си приятели с привилегии, ти ще си затъваш още по-дълбоко в емоционален план и ще пропуснеш шансовете си за пълноценна връзка.
Донякъде последното, написано от теб, подсказва, че има светлина в дъното на тунела. Само да не се окаже приближаващ влак.

OnlyMeAndYou
06-13-2011, 08:04
Това, дали ще се получи, зависи не само от теб, а и от него. Ако ще продължавате да сте си приятели с привилегии, ти ще си затъваш още по-дълбоко в емоционален план и ще пропуснеш шансовете си за пълноценна връзка.
Донякъде последното, написано от теб, подсказва, че има светлина в дъното на тунела. Само да не се окаже приближаващ влак.
И според мен е така. Говори ако искаш пак с него и ясно му дай да разбере, че искаш да си с него не само за секс. Ако не хване намека го оставяй и търси някой друг. Не ти трябва някой, който да те влачи и да пропускаш възможности. Миналата година и аз имах подобен случай / само без секс/. Започвах адски много да харесвам едно момче. Той ми беше изтърсил веднъж даже, че ме обича ала бала. После ми вика че се базикал. Продължаваше да ме сваля. Накрая ми писна и спрях да се занимавам с него. Загубих сигурно повече от 7-8 месеца само с него. Сега вече имам приятел почти 6 месеца, когото много обичам и хич не се сещам за другия, който беше "моя живот" :wink:

Markuss
06-13-2011, 08:20
Според мен добре си направила, че си прекратила връзката (дори и тя да е била само физическа). След като той знае какво всъщност искаш - топката е в неговото поле. Щом нищо не е направил до сега, едва ли ще направи изобщо, но никой не може да е сигурен в това, просто казвам най-вероятното в случая. Би трябвало да се радваш, че се е разкарал. Обикновено такива мъже не са стока и той сигурно си го знае, щом желае единствено физически контакт. Другото, което е по-кофти, че те смята вероятно просто за парче месо, с което да си задоволи нагона, което отново не му прави каквато и да е чест. Тоест отново можем да заключим, че е боклук по душа. Моят съвет ще бъде, да го забравиш.
Със здраве.

SpOrTs_GiRl
06-13-2011, 08:51
Вместо да се чудиш и да се луташ дали да го оставиш или не - най - добре поговори открито с него за тези неща. Излезте и му кажи всичко това, което ти се иска и тогава виж реакцията му. Момчето явно е объркано, а ти не му помагаш много... Изяви ясно желанията си пред него и тогава можеш да прецениш дали има шанс да се получи. :)))

kremen4eto
06-13-2011, 09:00
Може естествено, в тоя свят почти всичко е възможно. Но има много фактори.

Аз поддържах връзка за секс 8 месеца, като на 2рия някъде усетих, че имам чувства. Оставих нещата да се случват и изчаквах момента да си поговорим сериозно по въпроса. Минаха обаче 5-6 мъчителни месеца, които не всеки би изтърпял. Но си заслужава! Заедно сме от година и половина (без онези 8 месеца). При теб може обаче въобще да не си заслужава. Изобщо такива връзки са много опасни за неузрели като нас. И да говориш с него ... и да си мълчиш .. и каквото и да правиш, той само може да реши дали иска да е с теб.

Не смятам, че супер много трябва да бързаш да говориш с него. Аз умишлено не бързах - като че ли изчаквах и у него да се появят чувства, като през това време показвах своята заинтересованост и демонстрирах, че ставам и за нещо повече от секс. При мен така е трябвало. Той казва, че ако бях пожелала по-рано да сме заедно, е щял да откаже.

Успех :)

DevilWish
06-13-2011, 09:09
Явно не иска връзка... Според мен го остави. Не му пиши, не му звъни, не се виждайте. Ако започне да те търси, значи не си му безразлична. Или говори с някой твой приятел да се държи все едно ходите пред него и следи реакцията му.
С първата част съм съгласна, но не го лъжи с някакъв приятел тъпо е и е детинско ;)

Mi6inka
06-13-2011, 09:22
По принцип е напълно възможно... Само, че в този случай нещата зависят и от двамата. Това, което аз бих те посъветвала пък, е да направиш всичко възможно той да те опознае, като човек...да види, че не си просто малкото момиче, с което да прави секс, да види в теб човек, на който му пука за него... Дано момчето да е свястно... моята връзка потръгна точно по този начин и вече сме заедно от 10 месеца. Успех!

badsector
06-13-2011, 10:22
...умът ми казва да го зарежа, защото не е правилно и ще е по-добре без него , но сърцето иска само него и никой друг
Точно там е разликата между хората и животните - едните действат само според заложените им инстинкти, другите могат да контролират действията и мислите си.
В момента си все още малка, нормално е да се влюбваш бързо. На практика, все още не умееш да контролираш действието на хормоните си, вътре в главата.

djipsito
06-13-2011, 11:14
При мен не се получи, останах си с надеждите, че може да ме заиска...

AliceSw
06-13-2011, 11:37
При мен също не се получи, макар чувствата от двете страни...и съвсем се разделихме след като започнахме да говорим за това...

juveteam
06-13-2011, 12:51
Здравейте
На 17 съм а той на 24 , от два месеца имам неангажираща връзка , тоест само секс.. но проблема там , започвам да се влюбвам в него и преди месеца преактихме всичко защото смятам че така е по добре , но го искам ! Постоянно мисля за него и искам да се получи нещо повече от секс..... Той знае това но .... нищо не казва . Секса е страхотен , добре се разбираме , но не мога да бъда повече само за секс.. Реших че такъв тип връзки не са за мен , защото много лесно хлътвам. Смятате ли, че може да се получи нещо повече ?
Да може да се получи нещо повече...Ти вече си хлътнала по него, но незнам той дали е хлътнал по тебе и така... :)
Ноооо...може да се получи и много такива истории знам, който уж само за секс и така :)

NightGuardian
06-13-2011, 13:01
Дори има създаден наскоро филм за тази случка :)
И там завършва с влюбване :)

djipsito
06-13-2011, 15:31
Точно гледането на много филми ни забиват в нашите си филми и после трудно се излиза от депресията. Гледайте по-реално на нещата.

anonymous708973
06-13-2011, 18:23
Мъж на 24 е по-вероятно вече да търси нещо сериозно... Говорете :)

ymca
06-13-2011, 18:41
Този тип връзки обикновено водят до точно такъв тип развой: един от двамата хлътва, съпроводено с нежеланието на другия за нещо сериозно. И така всичко приключва. За да се запазят такъв тип отношения за по-дълъг период, и двамата партньори трябва да са зрели и осъзнати личности, които са наясно със себе си и с желанията си.

coolgirl556
06-13-2011, 20:32
Мъж на 24 е по-вероятно вече да търси нещо сериозно... Говорете :)

Говорили сме за това , той не иска сериозна връзка , просто иска секс...

Ще оставя нещата както са сега

ThroughStruggle
06-13-2011, 20:40
Не, не мисля, че от чисто сексуалната връзка може да се породи любов.
За мен, сексът е нещо, което произтича от любовта, а ти искаш да се случи обратното. Най-често, когато мъжете спят с някоя жена за 1-2-3 нощи, или провеждат чисто сексуална връзка, те не очакват нещо сериозно от цялата работа. В повечето случаи просто си правят кефа, без да си фантазират за куп дечица и клетви пред олтара.
Накратко - или само се чукам, или се влюбвам и след това изчаквам известно време, за да станат нещата по-сериозни и истински, и тогава започвам да се чукам.

Разбира се, това е лично мое мнение, без да го натрапвам на никого. Просто за мен самата, такава връзка е почти невъзможна.

Slynchiicee
06-13-2011, 23:29
виж ся.. трябва малко да правиш разлика.. вярно е че чуждото и недостъпното си е най-хубаво..ама замисли се..ако ти е приятел,дали няма да се скарате на първата седмица.. добре има само секс между вас.. виждате се .. влагате всичко за да сте доволни и двамата... всеки прави всичко за другия в един момент той ще те има и няма да иска да те.. оправя примерно ти няма ли да се засегнеш .. прекаленото омръзва или само се .. или си сядаш на гъза и мирясваш и не мислиш за него,защото не е редно той е имал нещо против (не ме разбирай погрешно ) затова не ти е отговорил :) , но все пак ти си решаваш де :) ама от всичко тва ще загубиш само ти .. ако идеш по-дълбоко :)

djipsito
06-14-2011, 16:53
Мъж на 24 е по-вероятно вече да търси нещо сериозно... Говорете :)

Търси, просто момичето не е "подходящата за него", дори да е ангелче, дори да е най-свястното момиче, ако не чувства, няма да иска да е с нея. Предполагам.

Обикновено когато ти кажат "В момента не искам връзка..." винаги се премълчава "... с теб." Защото аз не се сещам за човек, който има чувства към някой друг и да не му е до връзки (с него)....

DarkTemplar
06-14-2011, 17:04
Мъж на 24 е по-вероятно вече да търси нещо сериозно... Говорете :)

Търси, просто момичето не е "подходящата за него", дори да е ангелче, дори да е най-свястното момиче, ако не чувства, няма да иска да е с нея. Предполагам.

Обикновено когато ти кажат "В момента не искам връзка..." винаги се премълчава "... с теб." Защото аз не се сещам за човек, който има чувства към някой друг и да не му е до връзки (с него)....
Потвърждавам.

coolgirl556
06-14-2011, 18:56
Мъж на 24 е по-вероятно вече да търси нещо сериозно... Говорете :)

Търси, просто момичето не е "подходящата за него", дори да е ангелче, дори да е най-свястното момиче, ако не чувства, няма да иска да е с нея. Предполагам.

Обикновено когато ти кажат "В момента не искам връзка..." винаги се премълчава "... с теб." Защото аз не се сещам за човек, който има чувства към някой друг и да не му е до връзки (с него)....
Потвърждавам.

Проблема е там че той не търси !
Иска само секс , нито вече мисли за брак, смята че има още време .. и не му трябва сериозна приятелка , някак си като отговорност го има и иска нешо несериозно само за секс и нищо повече :) Защото ако търсеше сериозна приятелка нямаше отново да ме търси и .. да иска да правим отново секс и то не веднъж :)

djipsito
06-14-2011, 19:24
Откъде знаеш ? И според теб в кво се изразява "търсенето" ? Под дърво и камък ? Ще те търси и ще иска секс от теб, защото може би не му се занимава да забива лесните. Вече си има тебе, за кво да се хаби. Сигурно достатъчно си храни мъжкото его и тва му стига. И тва ще продължи докато не срещне някоя, която да го заинтригува. Тогава стой та гледай как ще му е до връзки и до сериозни работи...

DarkTemplar
06-14-2011, 21:00
Проблема е там че той не търси !
Иска само секс , нито вече мисли за брак, смята че има още време .. и не му трябва сериозна приятелка , някак си като отговорност го има и иска нешо несериозно само за секс и нищо повече :) Защото ако търсеше сериозна приятелка нямаше отново да ме търси и .. да иска да правим отново секс и то не веднъж :)
Е закво му е да търси като има безплатно еBане под ръка?

Слушай колежката, истината ти говори.

Кви бракове, кви 5 лева, той е едва на 24, не на 30 или 34. Българските мъже се женят средно около 29, имайте малко търпение. ;)