PDA

View Full Version : Искам да го върна обратно при мен ..



jani4ka
06-13-2011, 07:50
Много искам да върна бишия обратно при мен...разделени сме вече 5ти месец...ще ши разкажа как ми каза че иска да се разделим ..каза ми че имал проблеми с родителите и нямало начин да се виждаме ( което малко ме съмняваше) ии ми каза че си оставаме фр и след време можело пак да сме заедно.....но след това той спря да ми пише т.е пише ми но само ако аз се сетя за него.;(

т.е въпроса ми е как да го върна при мен , как да му кажа че искам пак да сме заедно ?? за мен той е първич ии ЕДИНСТВЕНИЯ :( :( :( :cry:

TheCrimson
06-13-2011, 08:02
За начало.. се научи да пишеш. А ти откъде знаеш, че това за родителите му е било просто извинение и той просто не иска да те вижда повече? Ако е така трябва да го забравиш и да продължиш. Звучи лесно, но не е.. А ако наистина е имало някакъв проблем трябва да поговориш с него и да му кажеш какво изпитваш. Късмет!

Grommash
06-13-2011, 08:03
за мен той е първич ии ЕДИНСТВЕНИЯ :( :( :( :cry:

Обясни защо е ЕДИНСТВЕН и може да ти помогнем. :)

Mooo6no
06-13-2011, 08:07
Минавай на следващия ;) Това е правилното решение.

Markuss
06-13-2011, 08:10
Извинението, че имал проблеми с родителите не би трябвало да е проблем. Най-вероятно си е хванал друга, а това с "да си останем приятели, пък ще видим в бъдеще" по-скоро означава, че ако нещо не се получи със сегашното момиче, ти да си му резервния план.
"Единствен" не може да бъде и НЕ е, уверявам те. Дори и да преположим само, че действително има проблеми с родителите си, ти не би могла да бъдеш пречка, а по-скоро утеха към която да се обръща в подобни моменти. Но явно и това не си за него, така, че може да заключим, че няма как да станат нещата по "хубавия" начин.
Със здраве.

badsector
06-13-2011, 08:52
Кофти се е получило, но напоследък обикновено така се случва. Двойките, които са си първи и единствени, се броят на пръсти. За съжаление ще трябва да се примириш с това. Живей си живота и следващия път по-внимателно при избора на партньор :)