PDA

View Full Version : Имам проблем !Незнам как да се целувам :(



teedinka
06-13-2011, 08:49
Извинявам се ако вече има такава тема,но искам да Ви помоля за помощ!Аз съм момиче на 12 и незнам как да се целувам :( Изчела съм милиони форуми,списания,книги за това,но незнам как става :? А и може би още не съм намерила правилния човек,но моля Ви помогнете ми,дайте ми някакви съвети :)
Благодаря предварително :)

Pa3yMeH
06-13-2011, 08:54
Книги как да се целуваш :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Абе отивай да учиш, някои хора се целуват за пръв път на 14-15, тя на 12 вече се притеснява :lol:

TheCrimson
06-13-2011, 08:56
..practice makes perfect.. Отиваш при момчето (гаджето ти) и го целуваш. Какво толкова? Ако искаш с език, просто си вкарваш езика в устата му и започваш да го въртиш нежно около неговия. Но според мен е най-добре да изчакаш той да направи първата крачка, а ти просто да го следваш..А ако нямаш гадже, за какво ти е да се целуваш?

Rolezzz
06-13-2011, 09:49
Аз след 4-5 месеца правя 16 и още не съм ти на 12 за к'во мислиш...

teenems
06-13-2011, 09:53
Ами то ти идва отврътре :) .Не се притеснявай,кажи си АЗ МОГА и действай!Изобщо не се притеснявай ;)

sound0fsilence
06-13-2011, 09:53
Абее как може на 12 години да мислиш за тва.. мн е рано.. Сега вземи да учиш пък то ще си дойде времето когато най-малко очакваш :)
П.П От книга едва ли ще се научиш :lol: :lol:

elizabethg
06-13-2011, 10:49
Моята първа целувка (и то без език) беше,когато бях на 17...Смятайййй :( ](*,)

kloely
06-13-2011, 12:09
Колкото и клиширано да ти звучи, когато дойде момента ще си наясно какво да направиш. Няма какво толкова да четеш и гледаш, просто си идва отвътре. Като намериш подходящия човек, всичко ще е наред. Не се коси от сега...

Hilary_
06-13-2011, 12:12
Още ти е доста рано, че да затормозяваш мозъчето си с такива неща .. ;)

+ това не е нужно да изчиташ всякакви простотии - всичк ое практика!!

Nansu
06-13-2011, 12:12
оо . колко сте жалки няма ли да спрете с вашето " ходи да учиш не да ми мислиш за целувки и т.н . " .. каквото си иска ще прави . Мислите ли , че я вълнува кога ви е била първата целувка ! ...

А по темата : Няма смисъл от книги форумии и така нататък . идва си от вътре :)

Hilary_
06-13-2011, 12:25
оо . колко сте жалки
:razz: :razz: :razz:

вярваш ли си?? :lol:

NightGuardian
06-13-2011, 12:47
Хората от както свят съществува се целуват , ти ли няма да можеш?
При положение , че тогава е нямало ни книги , ни интернет :)

elizabethg
06-13-2011, 12:49
оо . колко сте жалки няма ли да спрете с вашето " ходи да учиш не да ми мислиш за целувки и т.н . " .. каквото си иска ще прави . Мислите ли , че я вълнува кога ви е била първата целувка ! ...



Нека си прави каквото иска...За това ще правят секс на по 12-13 и деца ще раждат деца! Жалка история!Иначе миличка прави си каквото искаш и бъди сигурна,че няма да стигнеш по-далеч от магистралата ;)

banalka
06-13-2011, 13:02
според мен я притеснява, че ще го олигави :D ама не знам какво да ти кажа, че да го предотвратиш :D

badsector
06-13-2011, 14:55
Нека си прави каквото иска...За това ще правят секс на по 12-13 и деца ще раждат деца! Жалка история!Иначе миличка прави си каквото искаш и бъди сигурна,че няма да стигнеш по-далеч от магистралата ;)
Не мога да не отбележа, че и някой друг в този форум мисли трезво :)
И все пак по темата, ето наръчник по целуване -
http://www.youtube.com/watch?v=AWoQi4dkoSY

ThatsMe
06-13-2011, 15:02
наистина се жалки с това "учи си уроците" !
+Под " прави каквото искаш" хората нямаха предвид отиди да се друсаш с някой на магистралата, а имаха предвид- да излиза да си живее живота !
+ аз съм на 14 и сега свършвам 7 клас ... да кажа на авторката само тогава ще трябва да учиш здраво, но на мен от учене вече не ми се живее ...

dontcare
06-13-2011, 15:39
[quote=Nansu]
бъди сигурна,че няма да стигнеш по-далеч от магистралата ;)

Добре,как една целувка я праща към магистралата?!
Нормално е да си мисли за такива работи,почват влеченията,първите гаджета,притеснява се.
Авторке,то просто си идва отвътре ,импровизираш..
А вие кво само викате да си учи и такива подобни,все 1 вие (повечето) на 12 не сте си мислели за гаджета и сте се впрягали ужасно в училището..

IseeDEADbodies
06-13-2011, 15:43
Фащаш някоя и почваш ;) Друг начин за научаване, НЕМА !

teedinka
06-14-2011, 08:13
Мерсии на всички :grin: Сега осъзнавам,че това с книгите звучи доста откачено :D :D :D

Josefinne
06-14-2011, 08:47
Просто - започваш да се целуваш в един хубав и за предпочитане слънчев ден и ще ти стане ясно как става :) Няма нищо страшно, нито пък неловко.

Zarity
06-14-2011, 09:16
Първо се научи как се пише " не знам" и после как се целува. :?

sunman
06-14-2011, 18:07
Какво ви става брее.......аз съм на 16 и още несъм,вие на 12 вече се притеснявате !!! :X

NeverBack
06-14-2011, 19:39
Да съм ти опитното зайче ? :D Има време за всичко не бързай.

peace95
06-14-2011, 21:17
Смятай какви проблеми Ви тревожат ,, все пак като съвет - не пробвай с първия срещнат :?

ccdesigns
06-15-2011, 00:21
Какво интересува тези, които не знаят как се целува на колко години сте и на колко ви е била първата целувка? Възмутен съм направо. От 1 целувка я пратихте на магистралата.... Нормално е да мисли за подобни неща на тази възраст. Иначе не мога да изкажа мнение, защото и аз още не съм се целувал, но според мен ще дойде от вътре :)

Elyy
01-04-2015, 21:41
Znam che shte vi zvuchi smeshno .. no sam na 16 . (momiicche) .. ioshte ne sam se celuwala .. sigorno si kazvate ,,kakva zagubenqchka na 16 a ne se celuwala .. e az neznamm kak stawat tezi raboti dosega ne sam sii ii pomislqla za towa ..no vaprosa veche m me izmachwa ot nqkolko dni i pritesnqwam za ,,parvata celuvka,, mojeli ako imma takiwa horra s opit ds mi pomognete nqkolko saweta KAKVO TRWBVA DA PRAWQ KOHATO MOMENTAT NASTAPI .. blagodarya ..predv.

chupachups
01-05-2015, 18:14
Znam che shte vi zvuchi smeshno .. no sam na 16 . (momiicche) .. ioshte ne sam se celuwala .. sigorno si kazvate ,,kakva zagubenqchka na 16 a ne se celuwala .. e az neznamm kak stawat tezi raboti dosega ne sam sii ii pomislqla za towa ..no vaprosa veche m me izmachwa ot nqkolko dni i pritesnqwam za ,,parvata celuvka,, mojeli ako imma takiwa horra s opit ds mi pomognete nqkolko saweta KAKVO TRWBVA DA PRAWQ KOHATO MOMENTAT NASTAPI .. blagodarya ..predv.

Абе я се стегнете :? Намерихте за кво да се притеснявате... ОМГ стига се филмирахте за тая "първа целувка" НЯМА КАК ТОВА ДА СЕ ОБЯСНИ толкова ли не го разбрахте... и да можеше, к'во? Ще си го препишете на един лист и като дойде момента ще кажете на момчето "Чакай, чакай да си извадя листчето, че забравих на коя страна да си въртя езика първо" -.-

Lili_2929
01-13-2015, 18:35
ще си дойде от само себе си,аз бях пияна на първата си целувка така честно казано беше по-лесно...но ако ще се напиваш пий малко и дъвчи дъвки :Д

ViktoRXD
06-24-2017, 17:45
Защо съдите момичето.Моята първа целувка беше на 13г.Любовта няма граници и няма възраст.Но за да се целува трябва да е сигурна ,че този когото обича също я обича и не я изпозва.

anonymous908491
06-24-2017, 17:50
Любовта няма граници и няма възраст.Но за да се целува трябва да е сигурна ,че този когото обича също я обича и не я изпозва.

то за тва първо се предлага брак и чак на сватбата я целуваш
днешния разврат ме плаши

sladura89
06-24-2017, 18:31
Книги как да се целуваш :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Абе отивай да учиш, някои хора се целуват за пръв път на 14-15, тя на 12 вече се притеснява :lol:

Я пък на 19 мисля, че бях или 20 така че какво се оплаквате! То това е елементарно купуваш си една близалка и започваш да я обикаляш с език горе долу мисля, че е това! В секса има доста сложни неща, ама целуването не е особено сложно, но пък като се замисля последно съм го практикувал май преди 2-3 години!

sladura89
06-24-2017, 18:39
Моята първа целувка (и то без език) беше,когато бях на 17...Смятайййй :( ](*,)

Ти си добре моята беше на 19! А чек без език ми беше мисля на 15, а с на 20!

sladura89
06-24-2017, 18:41
Смятай какви проблеми Ви тревожат ,, все пак като съвет - не пробвай с първия срещнат :?

Защо какво лошо има в това, точно защото всеки много подбира и накрая всички нещастни, е няма как да е иначе!!!

iFakesmile
07-03-2017, 03:07
’Фани един домат от градината и му разкажи играта. Винаги работи!

HollyGolightly
07-03-2017, 05:24
Сигурна съм че авторката се е научила, за това и не е влизала във форума от 6 години
Понякога се чудя как ги намирате такива стари, тъпи теми :?