PDA

View Full Version : нокти



LadyZaribena96
06-13-2011, 10:46
Ще имам "бал" та искам да питам дали някой си е лепил изкуствени нокти с каниколит ,че аз моите ги гриза,пък искам да си залепя нокти , а лепилцето ,което е с ноктите държи 5 мин :D

Anichkaxxwee
06-13-2011, 11:03
Ами аз попринцип не съм си купула изкуствени нокти, но разбрах, че лепилото, което се продава с тях вътре в самата кутийка не лепи много добре .. сестра ми си беше купила такави, но лепилото вътре беше изсъхнало и си купи друго лепило, но не се сещам какво беше, но иначе и държеше доста време

LadyZaribena96
06-13-2011, 11:07
изобщо не държи .. пълен боклук е .. само че ако си залепя с каниколит ноктите не знам какво може да стане и това ме притеснява... :?

pressiana
06-13-2011, 11:12
Ти май си от тези, които решават да маскират проблема, вместо да го разрешат.
Е, и аз си гризях ноктите допреди 2 години, но спрях. При мен се получи като си лакирах ноктите и си ги поддържах. Изгризани, малки, къси, но лакирани и изпилени /доколкото е възможно/. Първоначално не можех да ги гледам, но не исках да ги гриза, за да не ги разваля. Минаха 2-3 дена и те започнаха лека-полека да растат и аз, от страх да не ги разваля, не ги пипах. На всеки няколко дена триех лака и слагах пак. И докато се усетиш, са достатъчно големи, за да ги отрежеш и да ги оставиш да растат наново.
Моят съвет е да спреш, докато е време, защото докато се усетиш, ще си 20-годишно момиче с изгризани нокти. ;)

val4yy19
06-13-2011, 11:17
оо недеи с това да ги лепиш,защото после как ще ревеш ;д|eдна приятелка си ги беше залепила точно с това лепилце и не можа да ги отлепи.. 3 часа си беше държала ръцете в лакочестител и сега ноктите и са .. :shock:

marin4itu
06-13-2011, 11:18
Нормално е да ти се отлепят, то дори ноктопластика може да падне, защото си гризеш ноктите и няма нормална нокътна плочка. Послушай горното мнение и спри да си гризеш ноктите. Най-малкото е грозно.

LadyZaribena96
06-13-2011, 11:20
еми аз уж спрях .. от няколко дена не съм ги гризала ..ноо все пак до т.н"бал" няма да пораснат ,за това е давайте идея за някакво друго лепило тогава ;Д

val4yy19
06-14-2011, 10:29
еми аз уж спрях .. от няколко дена не съм ги гризала ..ноо все пак до т.н"бал" няма да пораснат ,за това е давайте идея за някакво друго лепило тогава ;Д

хмм..почти във всяка аптека се продават отделно лепилца за изкуствени нокти който държат доста повече :)

shiv3r
06-14-2011, 12:25
Можеш да си махнеш изкуствените нокти след като си ги залепила с канаколит,просто ги потапяш в топла вода. Но от всяко лепило ноктите се разграждат преди и аз си лепях,но след това към 3 месеца не можеха да ми се оправят.Сега ги мажа със заздравители и ноктите са ми и дълги и здрави.Недей с тези изкуствени нокти от личен опит ти го казжам.Вземи си лак за бърз растеж на нокти и за кратко време ще имаш такива.