PDA

View Full Version : За тези момичета, които са правили аборт или са пили Ескапел



Nevazmutima
06-13-2011, 10:49
Правила съм аборт, веднъж, преди около година. Днес пих и Ескапел, защото си помислих, че може да стане беля, приятеля ми свърши отвън, всъщност не сме правили секс, но се разтече от кръста към дупето и надолу, бях по корем и се уплаших... Притиснах превръзката си защото бях в цикъл, последен ден, и после се притесних да не би да е влезнало нещо като съм натиснала.

Въпроса ми е за момичетата, които са праивли аборт и са пили ескапел след тоеа, опасна ли е тази комбинация. Някоя жена която е раждала след аборт нека сподели мнение, моля имам нужда

orexovka
06-15-2011, 13:49
Виж какво, не знам на колко си години обаче акълът ти не стига и за малаче :? Тоя ескапел не ти е ментов бонбон ... но това със сигурност си го чувала вече, също така по време на меструация шанса да забременнееш е минимален - предпологам и това знаеш ... отделно, че и секс не си правила, но пък историята познава и случаи на непорочно зачатие, така че това обяснява всичко. И за да не излезе, че само спамя - да има значение приема на ескапел след аборт и ако се не лъжа между двете събития трябва да ема поне година. Хайде със здраве.

kalpazanka
06-16-2011, 05:08
Кога ти е овулацията, та си пила Ескапел?

badsector
06-16-2011, 08:28
Кога ти е овулацията, та си пила Ескапел?
Съдейки по писаното е в последния ден на менструацията :D

kalpazanka
06-16-2011, 08:43
^И?

Abigoria
06-16-2011, 09:34
^И?

И пробъбли овулацията й е след около 2 седмици...

Бебе не се прави лесно, само си си натровила организма с тоя ескапел... Нямам думи просто... :)

kalpazanka
06-16-2011, 09:36
^Това прави овулация на 21-ви ден и МЦ 35, обаче. И това е, ако приемем, че М й е 7 дни.
Вместо да си чешем пръстите и да налучкваме, авторката да благоволи да каже продължителност на МЦ.

NooeLa
06-20-2011, 04:30
....................

kalpazanka
06-20-2011, 05:47
Леле, не мога, ще умра от смях! В детски форум се изживяват като гинеколози и "големи"... 8-) 8-) 8-)
Деца, връщайте се обратно при куклите и бибероните.... :-D
Я сподели на колко години си, щом мислиш за кукли и биберони още :lol:

Nevazmutima
06-20-2011, 13:21
Боже колко си зле.... наистина, мястото ти е при куклите, колко хляб има още да ядеш! :razz: