PDA

View Full Version : Ранички м/у ануса и влагалището



Iinadd
06-13-2011, 10:52
Здравейте,
от вчера забелязах, че имам ранични между ануса и влагалището. Помислих си, че може е от протриване, защото предните няколко дни почти постоянно бях с одита с прашки, но започвам да се притеснявам, че може да е нещо по-сериозно. Примерно полови, но имам сексуални контакти от 8 месеца само с един човек, който няма никакви оплаквания.

В момента нямам възможност да отида до личния си лекар за консултация, защото съм студентка в София и няма да се прибирам скоро в родния си град, ако трябва, ще оставя ученето и ще се върна в Русе. На 20 години съм, близо 170 висока, 50кг (не че за този проблем има значние...)

На този линк има снимка на раничките, предполагам, че ще е добре да се видят какви са, колкото и да ми е гадно да качвам такава снимка.

http://i52.tinypic.com/ftd2qf.jpg

WaterLilly
06-13-2011, 16:00
Изглеждат ми като ранички от бръснене.
Иди за всеки случай да ги проверят при някой лекар в София. Едва ли само за преглед ще ти вземат много пари, въпреки че е частно.
А най-добре изрежи снимката така, че да се виждат само самите рани, без околността. :D

TheBeliever
06-13-2011, 16:08
Протъркване е. Я от бельото, я от по-груб секс.

badsector
06-13-2011, 16:21
Протъркване е. Я от бельото, я от по-груб секс.Най-вероятно. Мажи ги с нещо, но да не е химия. Примерно зехтин, или прясно мляко :)

Iinadd
06-13-2011, 19:50
Не тази снимка не е моя просто аз имам същия проблем само че моите рани са повече аз да не съм луда да си кача моя снимка и си мислех са сифилис .. просто много съм се наплашила.. и се разеових из интернет и това сколни към сифилис

danielpetrov1991
06-14-2011, 10:48
Намажи го с йод няколко пъти, но не много обилно. През това време намери някакви малки лепенки и си слагай там, за да не ти се търкат още раничките. И можеш да спреш секса за 1 седмица. Ако не ти минат раничките, задължително ходи на лекар!

Claymore
06-14-2011, 18:17
Имала съм същите между малките и големите срамни устни и ми бяха от разчесване.
Ти иначе наистина трябваше да изрежеш снимката без да гледаме разни други работи. Пък и прашките са много нехигиенични, като погледна по-нагоре от раните бих казала, че не е добре да ги използваш докато не се оправиш защото с прашки бактериите по-лесно преминават от ануса към влагалището.