PDA

View Full Version : Вече незнам какво да правя..



lexi96
06-13-2011, 13:07
Здравейте :) Вече не знам какво да правя.. така.. Преди 2 месеца се запознах с едно момче и адски много го харесах, но той беше гадже на една приятелка. Адски мн се дразнех, че е с нея , но нямаше какво да направя. Като излизахме заедно [т.е в една компания] започнах да забелязвам,че той ме гледа по различен начин, имах усещането,че и той ме харесва. И така пишехме си с него, често му споделях както и той на мен. По този начин аз започнах все по-силно и по-силно да го харесвам. Една вечер не можах да издържах и му признах всичко [въпреки, че той си имаше гадже]. Казах му, че го харесвам, че когато го видя забравям къде се намирам и т.н.А той ми каза, че мисли да къса с приятелката ми, защото е разбрал че няма да излезе нищо от тяхната връзка. Аз се зарадвах и не помислих как щеше да се чувства приятелката ми след всичко това. На следващия ден ми каза, че са скъсали. След още около 2 дни той поиска да ходим,но аз се чувствах супер гадно заради пр. ми и му отказах. Казах му, че ни трябва малко време за да разберем дали да започваме връзка. Той се съгласи. И така продължавахме да си пишем постоянно. Докато не му казах, че искам да изляза с него каквото и да ми струва.. колкото и да ми е гадно..бих дала всичко за да се видя с него насаме. Той се съгласи и си уговорихме среща. Излизахме 2 поредни вечери ии колкото бях щастлива,че съм с него и че ми е хубаво, толкова ми беше гадно и за пр. ми Това ни беше и последното излизане...Защото по скайп му казах, че ако си мисли че шш с мен само за едното е** греши.. той каза че съм далеч и че ми е сърдит..тва беше 12.04.. и от тогава насам не си пишем, си говорим камоли пък да се поздравим, като се видим... Това ме убива.. Страшно много се влюбих в този човек.. аа и оня ден му пратих това > Не можеш дълго да се сърдиш на някого, който те кара да се усмихваш. И ме попита какво искам да кажа с това..казах му, че през времето,когато не сме си говорили съм обмислила нещата и сега съм напълно наясно какво искам..и тва, че ми се сърди ме измъчва адски мнг и той ми каза,че преди да кажат нещо хората мислят..и му отвърнах, че може би тогава не съм мислила. След това ми каза, че вече не ми сърди и че е отворил нова стр в живота си...

Та въпросът ми е как да му покажа или докажа колко много го обичам и немога без него..?
П.С. аз съм на 15, а той на 21. Някакви съвети..?? Благодаря предварително