PDA

View Full Version : Сенна хрема



Lia
06-13-2011, 13:10
Как лекувате сенна хрема?

Lia
06-17-2011, 12:32
Какъв спрей за нос пръскаш?

minavla
08-02-2011, 12:07
морската вода е най-доброто за отпушване на носа и аз съм ползвала мукопланта и съм доволна, наскоро в една аптека видях, че има и други спрейчета мукоплант с различни екстракти за отпушване на носа.

skyflyfly
08-02-2011, 13:17
Същата история съм и аз... Тази пролет пих хапчета Ксизал 1 месец и не знам дали се дължи на тях, но сега съм си добре.. без хреми, сълзене и кихане ...

SeXyMaCka
08-02-2011, 13:33
морската вода е най-доброто за отпушване на носа и аз съм ползвала мукопланта и съм доволна, наскоро в една аптека видях, че има и други спрейчета мукоплант с различни екстракти за отпушване на носа.

На мен лично мукоплана ми помага много! Препоръчвам ги на всички със сенна хрема.

victoriassecret1
08-02-2011, 18:44
Мукоплант или Муконазал?

На мен Олинт много добре ми действа, но сега пак трябва да си купувам някакъв спрей и съм се спряла на Муконазала.

CattleProd
08-02-2011, 19:17
Ако ти е хронична , много трудно ще се отървеш от нея..

Lia
08-08-2011, 12:43
Същата история съм и аз... Тази пролет пих хапчета Ксизал 1 месец и не знам дали се дължи на тях, но сега съм си добре.. без хреми, сълзене и кихане ...


На мен кортикостероидите ми помагат временно, отпушват в началото и после като се насити и в един момент не действат. Ксизал и аз съм ползвала, но в един момент тотално ми се запуши носа. Сега комбинирам кортикостероиди с хомеопатични. Взех си мукоплант за морето, поне ми отпушва носа и дишам по-добре, не знам дали от морския климат, но последната седмица се чуствам добре

minavla
09-13-2011, 07:20
Ксизала е за алергиите и доколкото знам той фактически действа като ген, който трябва да достави защитата на организма при алергични състояния и е хубаво да се комбинира с капки за нос, мукоплант морска вода е добър избор за лечение при такива състояния.