PDA

View Full Version : Прическа за момче



Rolezzz
06-13-2011, 13:15
Искам да си направя някаква прическа за края на годината.Дайте някакви идеи (снимки)...по принцип не се занимавам с такива работи но сега и аз не знам какво ми стана.
Косата ми е доста къса и няма да мога да имам голям избор (е в краен случай само ще я дигна)...
Благодаря предварително :smt006

bReAk3R
06-14-2011, 20:06
Еми значи аз си имам собствена прическа с която всеки ден ходя на даскало снимка нямам но мога да ти кажа точно, че е с перчем ако се сети. Дигаш я и гледаш да я направиш като гребен :D поне на мен ми харесва и ако имах снимка щях да ти дам да видиш за какво точно става дума и да се зарибиш все пак :D Можеш да решеш с четка или гребен от едната страна а от другата да буташ косата ако нямаш друг гребен. Дай снимка или опиши колко ти е дълга и каква ти е косата и ще ти дам предложение за прическа :}

ByK
06-14-2011, 20:10
Колко къса?
Ако е нещо такова (http://i.actualno.com/club.bg/files/2007/12/04//322a7a3686.jpg) не виждам каква промяна можеш да направиш освен да се напръскаш с някакъв спрей с който да си смениш цвета на косата.
Иначе ако е малко по дълга, на мен примерно ми харесват леко разрошени коси (в никакъв случай замазани на гребен или иглички с голяма доза гел за коса или още по-зле натопирана и с лак - трагедия!).

За всеки случай пусни някоя и друга снимка, за всеки човек си е индувидуално каква прическа му отива. 8-)