PDA

View Full Version : не мога да го превъзмогна



bonbonenoizkushenie
06-13-2011, 13:36
какво да направя .... мина доста време и все още съм влюбена в него а той изобщо не ме забелязва и не ми казвайте да го забравя защото не мога той е всичко за мен ако се откажа от него това означава да убия половината от себе си .... обожавам го ... но на него не му пука за мен .. той си има друга и иска смо нея а мен дори и не ме поглежда какво да правя умирам да бъда с него въпреки че знам че той не е за мен и че е невъзможно той НИКОГА няма да се загледа в такава като мен ... помогнете ми опитах се за го забравя но не мога да дишаам без негооооооо

CupcakeKitty
06-13-2011, 13:42
"и не ми казвайте да го забравя "

Еем.... забрави го!

dontcare
06-13-2011, 13:44
Има ли желание,има и начин :wink:

Иначе..какво очакваш от нас да направим?
сама си стигнала до отговора на повечето тук-да го забравиш.
щом не проявява интересе,щом има друга..просто не се вкопчвай.
че вие преди били ли сте заедно?

bonbonenoizkushenie
06-13-2011, 13:50
никога не съм имала нищо общо с него той е заслепен от другата аз нямам никакав шанс ;( ;( ;(

TheBeliever
06-13-2011, 13:55
Драматизираш. Сама си втълпяваш, че "не можеш без него". Можеш, разбира се.



Няма да ти казвам да го забравиш защото явно сегашното положение ти харесва. Да си във филма, да се изживяваш като злощастната героиня, страдаща от несподелена любов - щом те кефи, продължавай в същия дух.

vikiraa
06-13-2011, 14:01
^ много точно! :)

ymca
06-13-2011, 14:06
Така като те слушам най-вероятно ти е първото влюбване, а?! Наистина се замисли: щом ти сама виждаш, че няма шансове, защо трябва да си го причиняваш? Явно имаш прекалено много свободно време...хоби, излизане с приятели ще помогнат. Старай се да не оставаш сама с мислите си...и ще ускориш процеса.

dontcare
06-13-2011, 14:11
Драматизираш. Сама си втълпяваш, че "не можеш без него". Можеш, разбира се.



Няма да ти казвам да го забравиш защото явно сегашното положение ти харесва. Да си във филма, да се изживяваш като злощастната героиня, страдаща от несподелена любов - щом те кефи, продължавай в същия дух.

Точно.И аз мислех да напиша,че едва ли не се филмира и че човек повярва ли си в нещо,няма отказване..но реших,че може би е имало нещо м/у тях ..

NomNomNom
06-13-2011, 14:27
Намери друг.

ALetterFromTheSky
06-14-2011, 05:58
Сещай се за гадните моменти и ,че той НЕ те обича както ти него,ще видиш ,че отчаянието ще бъде заместено от временна злоба,а после вечен ще си безразлична .Успех

RoSKo0o0
06-14-2011, 07:36
Ще го забрайш... споко, само не ми се прави на оборотна :D

Mi6inka
06-14-2011, 07:41
Наистина ще го забравиш...всичко минава с времето, всичко се преживява, ще видиш... Няма да е зле само като за начало да спреш да си повтаряш "Не мога да го забравя" ...

Josefinne
06-14-2011, 08:50
Добре, няма да ти казваме да го забравиш, но остава само да си страдаш. Няма такова нещо, като не мога да го превъзмогна. Въпросът е дали искаш или не.

Shreya
06-14-2011, 13:44
Знаеш ли аз може би съм в подобна ситуация с разликата,че ние имахме малко по-сериозни отношения.Знам,че каквото и да ти се каже ти няма да успееш да превъзмогнеш лесно любовта си.Но,помисли!Не губиш ли ценно време,красиви мигове и безценни моменти,мислейки за човек,който не е твой,а няма и да бъде.Няма смисъл от това.Всичко е в съзнанието ти.Най-голямото лекарство е да превъзмогнеш себе си в този случай.Няма да ти казвам,че времето лекува,защото то лекува само там,където няма болка ;) Знам го.Седни насаме със себе си и поразсъждавай заслужава ли си да страдаш.
Желая ти късмет и се надявам поне малко да съм помогнала :)

YyoOnNiItTyY
06-14-2011, 14:30
Драматизираш. Сама си втълпяваш, че "не можеш без него". Можеш, разбира се.



Няма да ти казвам да го забравиш защото явно сегашното положение ти харесва. Да си във филма, да се изживяваш като злощастната героиня, страдаща от несподелена любов - щом те кефи, продължавай в същия дух.
Много точно казано! Не драматизирай толкова и сама ще видиш ,че положението ти не е толкова лошо ;)

JackSparrow
06-14-2011, 16:29
умри -..-

NeverBack
06-14-2011, 16:33
Ще намериш друг.Всеки има "сродна душа" на тоя свят.Просто го забрави.

Neverm0re
06-14-2011, 16:56
Спокоо,не след дълго ще говориш така за някой дург..
"Никога не плачи за това,което не плаче за теб" ;]

SorrowEyes
06-15-2011, 19:13
А според теб защо "той не би погледнал такава като теб"?
Какво ти има ?

peace95
06-16-2011, 13:29
Вие били ли сте влюбени , че давате такива съвети .. ?!

bonbonenoizkushenie
07-21-2011, 11:32
нищо ми няма - слаба съм ниска съм не съм лоша и в лице и в тяло обличам се нормално но той не ме забелязва

uFko
07-21-2011, 11:35
Съберете се с приятелки вечер. Отидете вземете един варел, запалете го, и започни да хвърляш негови снимки, или ваши снимки вътре. По филмите действа.. :(

Nadislawaa
07-21-2011, 12:22
Просто спри да си повтаряш, че не можеш без него! И аз се бях вкарала във филми, че не мога без бившия ми и изобщо не забелязвах хората покрай мен на които им пукаше за мен и точно за един конкретен човек. Просто се огледай в заобикалящия свят и ще си намериш твоята половинка и няма и да си спомняш името на този. :)

sasha_90
07-21-2011, 12:24
Колко време мина от както се разделихте,за да твърдиш така?

Evterpa
07-21-2011, 12:51
"Той никога няма да се загледа в такава като мен" - намирисва ми на комплекси и липса на каквото и да е самочувствие.
Ако го обичаше, щеше да се радваш, че е щастлив, макар и с друга. Колкото и сладникаво и клиширано да звучи.

GrippingBosh
07-21-2011, 13:16
Това ,че с момчето не са се получили нещата и нямате бъдеще ,не означава че живота е свършил !!! Като стойш и се вайкаш ,пропускаш толкова хубави неща в живота ти :) Ти си тийнейджър ,лято е има толкова много неща ,с които можеш да се занимаваш- басейни ,морета ,приятели ,кафета ,дискотеки ако щеш ,хобита ,музика ,рисуване ,кино.Като бях малка тичах на село след 1 магаре ,после като бях тръгнала да тичам след 1 момче видях ,че няма разлика .Работата тука същата...

sLowm0tioN
07-21-2011, 19:09
Започни да се срещаш с други момчета. :)

peace95
07-21-2011, 19:16
тия историики вече са клише , нито ще го забравиш с наша помощ , нито ще ти дадем съвет , за който не се сещаш и сама ^^

elysunny
07-21-2011, 19:16
спокойно бе момиче.. той не е всичко, утре ще се появи друг, той също ще е всичко, после следващ и тъй нататък.. недей драматизира толкова, вкарваш се в излишен филм.. пък и кръговрата на живота, поне на мен ми е доказал, че колкото по-бързо спре да ти пука за нещо, толкова по-бързо почва на него (нещото :D ) да му пука за теб..
горе главата : )

alice13
07-21-2011, 21:25
абе верно че и аз при първото ми влюбване говорех така. Чак сега осъзнах колко съм била смешна в очите на хората преди години. Как така няма да го забравиш ? Как така не можеш да дишаш без него ? А сега как дишаш ?Просто си хвани някакво друго момче и готово. Забравила си го! Недей да се филмираш толкова много. Както казаха по горе намери си хоби. Пробвай със хайкинг джогинг....

autumn666
07-21-2011, 22:07
Да, и аз бях така при първото ми истинско влюбване. Беше с един от бившите ми, когато скъсахме... То не беше рев, истерии, заключване в стаята ми по цял ден, късане на някви снимки, направо си удрях главата в стената... по цели нощи не спах... абе ужас :razz: Сега като се сетя в какъв филм се бях вкарала, ми иде да се изсмея на глас.
И аз с месеци си повтарях как не съм могла да живея и да дишам без него, абе абсолютно същото като тебе, само дето аз с тоя човек съм имала нещо.
Накрая знаеш ли какво стана? Взех се в ръце, ПРЕЖИВЯХ ГО!!! Това което и ти тря направиш.
За кво гониш някакъв, който си има приятелка, какво искаш да те посъветват хората тук? Да им развалиш връзката ли? Това е АДСКИ тъпо, дори няма как да стане, щом е с нея е с нея, не те харесва, приеми го. Каквото и да направиш. Има други. Намери си момче, което ще те харесва такава каквато си, и ще харесва само теб. И аз си мислих, че няма да намеря никъде такова момче. Но ето че го намерих, и сега съм с него, и съм адски щастлива.
Изкарай се от филма.
ЖИВЕЙ В РЕАЛНОСТТА! :D

Zaharinka
07-21-2011, 22:12
Така е любовта е сложна,но когато не е взаимно има ли смисъл?
Вместо да плачеш и да мокриш възглавницата и да се самоизмъчваш,започни на чисто.Като за начало насочи вниманието си към самата себе си.Направи неща,които винаги си искала,промени прическа,гардероб,пътувай, зучавай.Не се оставяй да тъгата.Научи се да си щастлива заради сама себе си.Ако е искал да е с теб или поне до теб по някакъв начин е щал да го направи.Ако не го е наистина се откажи от него и идеята за него.Ще минат месец,два,ще промениш себе си съответно и чувствата си.Успех :)


Вие били ли сте влюбени , че давате такива съвети .. ?! Да били сме.И какво значение има,когато дори не го е грижа,че тя съществува.Дори не я отрзява?Заслужава ли си да се мъчи самата тя вместо да даде шанс на себе си?

Luidgie
07-22-2011, 00:01
А ти някога говорила ли си с него? Какви са ви отношенията, че си толкова зависима от него? Ако нямате нищо общо, невиждам как можеш да постигнеш нещо.

magita
07-22-2011, 00:33
Tука цитирам един приятел :
Май с времето ще стане това, накрая свикваш, че го няма, поне така са ни казвали ...

mynichka
07-22-2011, 05:21
Драматизираш. Сама си втълпяваш, че "не можеш без него". Можеш, разбира се.



Няма да ти казвам да го забравиш защото явно сегашното положение ти харесва. Да си във филма, да се изживяваш като злощастната героиня, страдаща от несподелена любов - щом те кефи, продължавай в същия дух.
точно!

Zarity
07-22-2011, 07:25
Земи изпуши нещо,против депресия е :) :D

Ся сериозно.Айде стига моля ти се,ще го забравиш,да не мислиш,че цял живот ше мислиш за някъв мухал от тинейджърските ти години :-o Всички сме преживявали раздели,няма как,забравили сме ги.Знам,че сега имаш чувството,че няма начин за не мислиш за него и да не те боли,щото някой път много боли,ама много,но не е болка за умиране сега.Няма да е бързо да знаеш,още по-гадно ще е ако го виждаш.Айде и късмет.

bonbonenoizkushenie
07-22-2011, 12:10
много ви благодаря ... всъщност мина много време откакто пуснах тази тема и от много време не съм виждала това момче и смятам да ви послушам - колкото и да е трудно не е невъзможно ще го забравя ... благодаря ви