PDA

View Full Version : Мисля,че съм фригидна!!!!



otkachalchica
06-13-2011, 16:51
Здравейте!На 18 г. не съм девствена от 1,правила сьм го 5 момчета,но не ми е ху баво.Нищо не усещам по време на секс.Тъпото е ,че дори при стимулация на клитора дори ме боли понякога в началото.Случвало ми се е за мн кратко време примерно в началото ,когато започнем да правим секс да ми е малко хубаво ,но много малко и за кратко...с продулжение започва дори да ми става скучно.Опитвам се да се отпусна...ИЗпитвам желание за секс,силна възбуда,а веднъж кгоато приятеля ми ме целуваше долу дори и щях да свърша.Тези малко подробности ме навеждат на мисьлта,че може и да не сьм фригидн,но зашо не ми е хубаво по време на секс.И веднага когато го вкара ли по принцип трябва да ми стане хубаво.Много мие кофти че не мога да испитам това удоволствие!!!!

anonymous708973
06-13-2011, 17:27
ИЗпитвам желание за секс,силна възбуда,а веднъж кгоато приятеля ми ме целуваше долу дори и щях да свърша.

Със сигурност не си фригидна.
Пробвай нещо различно и/ли смени партньора.

ymca
06-13-2011, 17:47
Не си фригидна. На някои момичета просто им трябва повече време, за да се отпуснат истински. С времето, всичко ще се оправи. И явно за теб това време наближава, щом оргазмът вече е бил толкова близо. А след първият, ще има много други.

DarkTemplar
06-13-2011, 18:05
Аз пък мисля, че не си фригидна. Просто си неопитна и притеснена, все още не е умееш да се отпускаш, а вероятно не си попаднала и на достатъчно добър "майстор" (или пък ако си попадала, не си му дала подходяща възможност за изява). :)

TeodorKoichinov4ever
06-13-2011, 19:33
Аз пък мисля, че не си фригидна. Просто си неопитна и притеснена, все още не е умееш да се отпускаш, а вероятно не си попаднала и на достатъчно добър "майстор" (или пък ако си попадала, не си му дала подходяща възможност за изява). :)

badsector
06-13-2011, 19:37
В тия 5-тимата ще да е бил проблемът. Пробвай с още 50.

frozendeath
06-13-2011, 23:33
Ще ти мине...
И сериозно ли си на 18? 'Щото пишеш като 12-годишна.

Slynchiicee
06-13-2011, 23:42
В тия 5-тимата ще да е бил проблемът. Пробвай с още 50.

м .. да точно :(

chronic
06-14-2011, 00:00
В тия 5-тимата ще да е бил проблемът. Пробвай с още 50.Ти това 50 на майтап го казваш,ама ако пуснем тема с колко са спали повечето и има детектор н лъжата ще изкочат такива цифри,че бедна ти е математиката.. :D

YyoOnNiItTyY
06-14-2011, 14:09
Ще ти мине...
И сериозно ли си на 18? 'Щото пишеш като 12-годишна.
М да.. и на мен така ми се стува.

dontcare
06-14-2011, 16:25
Не се отпускаш достатъчно ли,момчетата ли не те предразполагат..??

*Занапред пиши по-грамотнои си проверявай поста за грешки преди пускане,моля те.

quattro4
06-16-2011, 16:49
Аз пък мисля, че си фригидна. Пробвай да си набиеш длето в путката и чукай колкото можеш по-силно, а после пиши кво е станало :razz:

kretenbg
06-16-2011, 16:56
Според мен не си фригидна просто не си срещнала правилния партньор.Натаралянкай си градинския маркуч в сливата пък тогава направо ще се подмокриш от кеф!

Loooooser
06-16-2011, 18:19
Намери си някого който знае какво да прави .. и ще си избиеш тази мисъл от главата... пък и се отпусни малко! :shock:

bloodyF
06-16-2011, 20:08
Тъпото е ,че дори при стимулация на клитора дори ме боли понякога в началото.

предполагам не си била достатъчно овлажнена.

а за другото-пробвай с друг партньор. не мисля, че имаш чак такъв 'проблем'.

Trollrusos
06-17-2011, 05:14
Случвало ми се е за мн кратко време примерно в началото ,когато започнем да правим секс да ми е малко хубаво ,но много малко и за кратко...с продулжение започва дори да ми става скучно.Опитвам се да се отпусна...ИЗпитвам желание за секс,силна възбуда,а веднъж кгоато приятеля ми ме целуваше долу дори и щях да свърша.Тези малко подробности ме навеждат на мисьлта,че може и да не сьм фригидн,но зашо не ми е хубаво по време на секс.И веднага когато го вкара ли по принцип трябва да ми стане хубаво.Много мие кофти че не мога да испитам това удоволствие!!!!

Да ти кажа честно подробностите никак не са малко =) Споко не си фригидна, явно тези момчета, с които си била не струват. Трябва ти повечко опит. :)