PDA

View Full Version : Някакво странно поведение



kreator
06-13-2011, 17:05
Здравейте! Имам въпрос относно поведението на едно момиче. Познаваме се от началото на учебната година, пишехме си по скайп, говорим си и в училище. С времето все по-рядко си пишехме (обикновено тя започваше разговор), а аз имам усещането за липса на интерес от нейна страна (като си говорим на живо също). Само да уточня, че попринцип е малко затворен човек и например ми отговаря само с 1-2 думи и понякога не се получава разговора. Та когато започна да усещам тази липса на интерес, тя започва да ми пише от време на време и започвам да се колебая пак дали може да стане нещо... Мога ли да направя нещо или да се откажа съвсем?

GuitarGuy
06-13-2011, 17:33
А защо не я поканиш да излезете, примерно?
Щом тя започва разговор и пише в Скайп, значи има интерес към теб. Съветвам те да не чакаш нещата да станат по Скайп, така е адски глупаво. Отиваш до нея, предлагаш и разходка или нещо подобно, стига да излезете някъде и така. Поне така беше, когато аз бях 8-9 клас, сега на дали е по-различно.

scandalousLady
06-13-2011, 17:35
Ами пишете си по-често,ти води разговора,покани я да излезнете.Не се отказвай ако видиш,че и това не действа вече се откажи.Успех :wink:

ymca
06-13-2011, 18:07
Малко по-трудно е като е дръпната. Все пак, най-вероятно те харесва. Отидете някъде заедно- кино, боулинг, разходка и т.н. Дано поне ти си достатъчно словоохотлив, за да компенсираш темерутщината й.

Mi6inka
06-13-2011, 19:35
Покажи и че ти имаш интерес...и щом казваш, че е по-затворена, недей след първия опит да се отказваш. Бъди по-настоятелен, но без да ставаш нахален! Успех!

pressiana
06-13-2011, 20:25
Само да уточня, че попринцип е малко затворен човек и например ми отговаря само с 1-2 думи и понякога не се получава разговора.

Като почнете така да уточнявате разни неща...
Пиши ѝ ти пръв, интересувай се от нея, споделяй ѝ. Ако все пак не прояви интерес, ясна работа.

badsector
06-14-2011, 10:11
Т'ва че ти отговаря възможно най-кратко, може да не е от затвореност, ами от липса на интерес. Явно често си мени настроенията, което е типично за пуберите. Пробвай все пак да я изведеш на разходка и не спирай да й говориш.

Shreya
06-14-2011, 13:53
Тя ти е показала интереса си.Ти сам каза,че тя е започвала разговор.А ти защо не го направи пръв?Може би си е казала,че след като само тя те търси ти не изпитваш същия интерес към нея.Ти какво очакваш?
Бъди малко по-настоятелен.Покани я да излезете и и покажи внимание.Една мила дума,един комплимент или искрено признание не са толкова трудни за изричане нали? ;) Бъди искрен и тя ще го оцени :)

kreator
06-15-2011, 14:38
Благодаря на всички за коментарите! :) Ще я поканя някъде и ще видя как ще се развият нещата.

Josefinne
06-15-2011, 14:55
Най-добре засили интересна от твоя страна, пиши й ти по-често, заговаряй я на интересни теми. Може би и тя си мисли, че нямаш особен интерес и за това не ти пише често и не иска да досажда и да ти се натрапва.

filmimilmi
06-15-2011, 15:45
Изтървал си я. Ако се чувстваш по-добре прехвърляйки вината на нея, че тя е срамежливата в случая, ок. Няма проблеми. 8)