PDA

View Full Version : Какво ми става?!?!



ddeennyy
06-13-2011, 17:11
Официално имам най-гадните приятели на Света. Няма да ви разказвам подробно какво са ми правили 2-те пикли, но наистина този път прекалиха. Правили са ми ужасни неща, но сега да се правят на велики няма да стане :-x .. Лошото е, че днес се скарах с тях, защото на пореден път се правеха на по-интересни от колкото са, но сега ми е някак гузно, че се скарахме макар и да знам че ми влияят отвратително и че за нищо не стават все пак ми е гадно отвътре..не знам какво ми става но винаги като се скараме се чувствам така. На някой случвало ли му се е и кажете какво да правя с тях, защото наистина взе да ми писва..

pizzagirl
06-13-2011, 17:29
Ти си свикнала с тях и не си длъжна да им прощаваш.Пробвай да намериш ново обкражение. Може да намериш нови и истински приятели, които да те разбират.Запознай се с нови хора, а те двете щом те дразнят ги остави заедно да се правят на кифли
:)

joanittka
06-14-2011, 19:46
ох .. аз винаги се чувствам гузна .. но се правя че не е така и че не ми пука .. некво такова .. ии се оправят нещата не знам и аз как ... а веднаж казах на едно момиче всичко което мисля .. и ми беше мн гузно .. но спрях да се виждам с нея .. и забравих проблема .. сега вече наистина не ми пука ! Ти обаче не си длъжна да ги търпиш .. просто намери нови приятели... не че е лесно но .. опитай !

Yoana
06-14-2011, 20:28
е нормално да ти е гадно, защото си била свикнала с едно, а сега е съвсем друго. Това вашето е било приятелство по навик, не истинско другарство. Споко, ще свикнеш. Но не забравяй - щом веднъж си взела решение какви трябва да са ти отношенията с тях, не се отказвай. След време ще разбереш дали е било правилно или не! :)

mortish
06-14-2011, 20:55
Аз те съветвам да започенш да живееш с мисълта, че повечто хора са :
самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, малоумно - умозаключителни, прости, морално-деградирали, материално-извисени, критично отблъскващи ИНДИВИДИ ...

evilGirL97
06-14-2011, 21:15
И на мен винаги ми е гадно като се скарам с двете ми "приятелки"., Може би просто до някаква степен държа на тях,. А на тях им е все тая дали аз съм добре, зле и т.н. Гледат си кефа момичетата, без да осъзнават, че ме нараняват.. :(

bebzgirl
06-15-2011, 08:56
Няма да ви разказвам подробно какво са ми правили 2-те пикли, но наистина този път прекалиха.

:-o :-o Чакай чакай ... Какви са тези ''пикли'' или както ги наричаш ''приятелки''. Или сте приятелки,или не. Няма среден вариант. И сега вместо това да ни го казваш на нас защо просто не отидеш и да им го кажеш ? Защо се занимаваш с хора,които не те уважават,а пък да не говорим да ги наричаш ''приятелки''. Просто мисля,че трябва да им дадеш пълен игнор и да допуснеш нови хора до себе си. Айде успех !

Fiction7577
06-15-2011, 10:59
Официално имам най-гадните приятели на Света.

И ми стана ясно, че пак е няква дребна глупост.

rbdrbd
06-15-2011, 13:38
Аз те съветвам да започенш да живееш с мисълта, че повечто хора са :
самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, малоумно - умозаключителни, прости, морално-деградирали, материално-извисени, критично отблъскващи ИНДИВИДИ ...
+++ :D