PDA

View Full Version : Америка или Русия



loveca777
06-13-2011, 18:25
Коя има по-мощна армия и военна техника?
Третата световна война за Русия или за Америка сте? :lol:

TheMightyNadenica
06-13-2011, 18:57
Хахахахаххахаха....бахти смотаната тема :lol:
Иначе...Естествено, че съм за РУСИЯ!!!
А под Америка какво разбираш...? Южна, Северна, конкретна страна, конкретен щат, 2 държави етц...? Ако става на въпрос за САЩ....САЩ съкс...

loveca777
06-13-2011, 19:05
ако Русия спечели - пак ще станем комунистическа страна :shock: :D
Иначее Смърт за Сащ :lol:

vde
06-13-2011, 19:28
Всъщност САЩ и Русия са си поделили "земята", затова и няма толкова видни конфликти между двете страни - да сте забелязали, че където пипа САЩ, Русия много много не се бърка и обратно.

По-притеснителни са Индия, Иран и Северна Корея - атомни нации с неясни амбиции.

bazingaaaa
06-13-2011, 20:37
СССР

gandalfepi4
06-13-2011, 21:47
ба, америка в момента само ракети-пишки дето нямат. мисля че ще нагънат братушките

Nam3less3
06-14-2011, 08:56
Русия е по-християнска.

Auriss
06-14-2011, 09:10
^ О ,колко си прост. Чакам гандалф да те разпердушини ,щото ме мързи да ти обяснявам

Nam3less3
06-14-2011, 09:17
^ О ,колко си прост. Чакам гандалф да те разпердушини ,щото ме мързи да ти обяснявамСамо без примери за комунизма или за "In God we trust".

Isildur
06-14-2011, 10:16
Русия разбира се,винаги съм мразил Америка и съм обичал Русия,някак си са по земни (е не всички но се познавам с доста чистокръвни руснаци)

gandalfepi4
06-14-2011, 11:09
уф тапа, наистина си голем тъпак. ЕДИН ПЪТ да си ходил в русия (особено в някое село) ти стига за да знаеш че ти излизат говна от устата.

религията там си е просто част от културата. нищо на което се гледа важно - половината бабички които правят вуду магии и говорят в тъмният бог джоджо си ходят на църква всяка неделя. същото и със "скинарите" им и тн.

там е напълно нормално да се наричаш и да мислиш за себе си като такъв. ситуацията е продукт на това че институцията е била доста дълго време, доста силно обвързана с властта (защо сталин ще я атакува и след това възстановява иначе).

може ли да е истински християнин този който се занимава с наркотици, кражби, проституция и убийства?

гледай им гробовете на гангстерите

http://englishrussia.com/2007/02/27/russian-mafia-grave-tombs/



кръстовете виждаш ли ги до мутрите им? толкова са християни руснаците (поне повечето).

всъщност самата идея че трябва да обяснявам защо страната на водката не взема на сериозно книгата която заклеймява консумирането на алкохол твърде много е тъпа.



отделно че МНОГО ЯСНО че след падането на режим който е бил анти-религия ще има възход в обратната посока - нали и ние "мразим" турците примерно?

нали и корейците който вярват в това че лястовица, чудодейно е предрекла раждането на месианския вожд, което пък е било на върха на най-свещената им планина и сапътствано с променяне на сезоните от зима на лято (за часове става процеса) и дъги и магическа звезда в небето се наричат рационални и нерелигиозни и са настроени враждебно срещу християните които вярват в техния месия с неговата магическа звезда и магическо раждане предречено по паранормален начин и се смята за напълно различни?



това са идеологии тапа. нищо повече. отиди в руско село да ти прави бабичка магии с яйца и после да ти каже че е християнка настроена против магиите, отиди в парка да видиш двама младежа да изпоркат по половинка смотана водка НА ЕКС (лично съм го виждал) и после със зачервени носове да ти кажат че почитат книгата заклеймяваща пиянството, ти посети мафиотските гробове на които явно толкова им пука за това че са дали десетки хиляди долари.


ю ар фул ъф шит агейн

EDIT

напълно отделен въпрос си е и фактът че америка чисто и просто има по-голям процент на християни

Nam3less3
06-14-2011, 12:29
Нямам предвид това, но ако си бил достатъчно дълго в Русия, а после в САЩ, ще разбереш за какво ти говоря.

loveca777
06-14-2011, 12:58
май никой не е ходил в Русия :razz:
Знаете ле руснаците как обичат с цялата душа българите?
Знаете ли как се радват като видят ,,българин славянин ''
Веднага тръгват да те прегръщат и цилуват , вадят ВОДКАТА и те напиват до нечовешки :-D
Баща ми е бил на експедиция в сибир _ Байкал , Иркутск и е ходил и по селата там - вика,че без водка ,или там др алкохол - няма друго какво да правят руснаците
Там по тези места условията на живат са много лоши и нечовешки
Лятота е само 1,5 - 2 месеца , а зимата 40 градуса под нулата като по някога падат и до минус 50 + КАТО ДОБАВИМ необятната тайга!
И в Иркутск - който 3 пъти по голям от Варна - улици и тлотуарите извън центъра не са асвалтирани , а са чакъл , кал , дърво
Хората живеят бедно и мизерно - все не достигат пари за ремонти на згради , а и защото лятото им и късо
И това е голям град в по южните ,части на сибир Руся е бедна
Но както мизерстват там хората са много добри по душа - умни и учени, които знаят и са чели много дори за българската история
Друг е въпрос ,че е по-хубаво да не разбират ,че ние не сме ,, славяни
Дори ИСТИНСКОТО ИМЕ НА ИСТОРИЯ СЛАВЯНОБЪЛГАРСКА Е ИСТОРИЯ БЪЛГАРСКА от Хилендарски ...
no tova e druga tema. koqto ne e nasha rabora .

TheMightyNadenica
06-14-2011, 18:50
Нямам предвид това, но ако си бил достатъчно дълго в Русия, а после в САЩ, ще разбереш за какво ти говоря.

А ти понеже си живял дъъълги години в Русия, а после, колко бяха....20 години в САЩ и знаеш....я разкажи, за какво гълчиш...?

MakaronUduSHvaCH
06-19-2011, 19:34
Русия, естествено това Америка е държава от 1 000 години ... какво може да има тя ???

montana6
06-19-2011, 19:42
Америка е държава от 1000 години ли? :?

loveca777
06-19-2011, 20:08
боже божеее

А пък България е държава от 1 000 0000 0000 години :?

TheMightyNadenica
06-19-2011, 20:12
боже божеее

А пък България е държава от 1 000 0000 0000 години :?

Айде не така обидно към България...Тя е една от най-древните страни...

MakaronUduSHvaCH
06-19-2011, 20:29
Америка е държава от 1000 години ли? :?

Епа казвам го с сърказъм т.е и да не е на 1 000 точно, не е по стара от Русия нали 8-)

loveca777
06-20-2011, 11:39
боже божеее

А пък България е държава от 1 000 0000 0000 години :?

Айде не така обидно към България...Тя е една от най-древните страни...

Е на колко е 11000000010009009099999900000000 0 00 0 0000 999 9 9 9 0 000 :razz:

MojoJojo88
06-20-2011, 12:28
1330 години удовлетворяват ли те?

WolfyJkb
06-20-2011, 13:14
1330 години удовлетворяват ли те?
Не . :D

loveca777
06-20-2011, 13:24
1330 години удовлетворяват ли те?
Мислиш ли ,че наистина е основана 681 , както е според учебниците?
Защото ,ако питаш всичики историци са на друго мнение
Не се знае със сигурност ,но може и да е основана цяло столетие по -рано...
И ако ми кажеш кой е първия вожд на българското племе още в далечния изток (kum Алтай, - ши ти пиша шистица :D
Всъщност българсите племена са имали много общо с народите на Чингис хан..

TheMightyNadenica
06-20-2011, 15:12
1330 години удовлетворяват ли те?
Мислиш ли ,че наистина е основана 681 , както е според учебниците?
Защото ,ако питаш всичики историци са на друго мнение
Не се знае със сигурност ,но може и да е основана цяло столетие по -рано...
И ако ми кажеш кой е първия вожд на българското племе още в далечния изток (kum Алтай, - ши ти пиша шистица :D
Всъщност българсите племена са имали много общо с народите на Чингис хан..

Еееее едно умно мнение да изцвъкаш...
Българите са си почти(да не казвам, че са) от Монголия..там....Имат си връзки с Атила и тн...
Само една случка ми е интересна...Ние(тоест с потекло от Монголия) сме спрели Чингиз Хан, тоест монголец....да навлезе в Европа...Да се лаем па сме един народ...

loveca777
06-20-2011, 16:25
незнм ,но българи има на всякъде из Европа
Разпръснали сме се на много места, и може да чуеш български имена на местности , върхове и тнт дори на никога не предполагаеми и отдалечени места
Дори Румънците са били българско племе, докато не ги намерили римската империя и не са им дали чужд език :)

montana6
06-20-2011, 17:42
Америка е държава от 1000 години ли? :?

Епа казвам го с сърказъм т.е и да не е на 1 000 точно, не е по стара от Русия нали 8-)

Предлагам ти да си свериш информацията.

TheMightyNadenica
06-20-2011, 17:42
незнм ,но българи има на всякъде из Европа
Разпръснали сме се на много места, и може да чуеш български имена на местности , върхове и тнт дори на никога не предполагаеми и отдалечени места
Дори Румънците са били българско племе, докато не ги намерили римската империя и не са им дали чужд език :)

Аааа Румънците са смотаняци...те са сравнително ново племе...

gandalfepi4
06-20-2011, 17:46
aбе ловец тебе на история кой те е учил бе момче? румънците са си даки.

най-много можеш да кажеш че имат нещо тракийско в себе си но чак па българи???


... или си един от онези които смятат и че китайците са българи :D

loveca777
06-20-2011, 18:00
Ами и хърватите са били българи, но не такива каквито си представяте..
Българи е много относително ..
Тази инфо ми е дал един доста чел история човек над 60 години.
Траките идват по-рано по нашите земи , като навлизат от (югоизтока - днешна турция)
Преди тях тук са съществували други ,много развити племена, които познавали златото и имали много количество от него, но в последствие изчезват и никой не знае причината
Както и да е - днешните българи са много смесени!
Може да имаме много общо и с турците, защото и ние идваме от същото място от където те идват, обаче по-рано и приемаме християнството...

gandalfepi4
06-20-2011, 18:13
хърватите също са славянско племе бе мой :-D

ти да не наричаш просто всички славянски племена българи? ако е така ок, въпреки че звучи смешно наистина.

ПС не разчитай много на авторитет, аз съм имал двама НГДЕКски даскала които са ми казвали някои неща които звучат много блазнещи за патриотичните ми ушички, но са чисто и просто неверни.

та патил съм преупреждавам те, проверявай за малко да видиш дали и официалната позиция съвпада с твоята. аз примерно сега мернах уикито набързо (отчасти и понеже етнографията ми куца, признавам овреме) и уж съм прав. не искам да ставам като стереотипен македонец все пак :D

но отново, ако просто под "българи" разбираш прабългари и славяни и траки те разбирам, просто е неточно според мен.

ZipFail
06-20-2011, 18:21
Отгоре на всичкото българите са толкова монголи, колкото аз съм марсианец..

gandalfepi4
06-20-2011, 18:32
^ inb4 ANUNAKA

loveca777
06-20-2011, 18:46
ПС не разчитай много на авторитет, аз съм имал двама НГДЕКски даскала които са ми казвали някои неща които звучат много блазнещи за патриотичните ми ушички, но са чисто и просто неверни.
та патил съм преупреждавам те, проверявай за малко да видиш дали и официалната позиция съвпада с твоята. аз примерно сега мернах уикито набързо (отчасти и понеже етнографията ми куца, признавам овреме) и уж съм прав. не искам да ставам като стереотипен македонец все пак :D
но отново, ако просто под "българи" разбираш прабългари и славяни и траки те разбирам, просто е неточно според мен.
Не, славяни може да е измислицата на Русия
Под българи разбирам племето което се е разпръснало от Великата държава създадена около днешен казахстан, русия - в Европа
Абе на авторитети трябва да се вярва повече от каквото е написано в учебника или в интернет
99% от историята в учебниците освен ,че е написана по страшно малоумен и неразббираем език , а и е грешна
и въобще 99% от историята е лъжа
Ходи прочети една и съща история в няколко страни и направи справка колко се съвпада
Например в гръцката история се споменават такива факти и събития , които тук в БЪЛГАРИЯ НИКОй НЕ Е ЧУВАЛ
Както и обратното за българската за гръцката..
Мога да ви разкажа , че българските генерали и армия е извършила такива злини, каквито турците са извършили на баташкото клане - бомбардирали са голяма джамия пълна с невинни , скрили се в нея за спасение , на са открили смърта си хиляди - само за да има ,,отмъщение ,,, Но еддва ли някой ще ми повярва докато сам той не отиде в Гърция и да види паметника и джамията и плочите за памет na zaginalite + istorqta ( gruckata)

MojoJojo88
06-21-2011, 10:13
1330 години удовлетворяват ли те?
Мислиш ли ,че наистина е основана 681 , както е според учебниците?
Защото ,ако питаш всичики историци са на друго мнение
Не се знае със сигурност ,но може и да е основана цяло столетие по -рано...
И ако ми кажеш кой е първия вожд на българското племе още в далечния изток (kum Алтай, - ши ти пиша шистица :D
Всъщност българсите племена са имали много общо с народите на Чингис хан..
Аз пък не смятам, че сме монголоиди.
И понеже 681година е официално приета за годината на създаване на България, за това давам и официалните години. Желаеш да навлизаме в дълбоки води ли? Сериозно ли?!

Българите произлизат от арийската раса....май френд :)

gandalfepi4
06-21-2011, 11:03
нали осъзнаваш че няма такова нещо като арийска раса?

loveca777
06-21-2011, 11:58
Аз не казвам ,че сме монголци :razz: , а че може да сме близки до тях народи ...

MojoJojo88
06-21-2011, 12:22
нали осъзнаваш че няма такова нещо като арийска раса?
Така ли, и защо мислиш, че няма?

Арийска раса е предполагаемо подразделение на европеидната раса, обединяващо народите, говорещи индоевропейски езици.[1]

Арийци е самоназванието на древните индо-ирански народи и се приема за синоним на индо-европейци. Думата произхожда от термина "айрия" на санскрит, със значение „благороден“. В някои западни държави терминът арийска раса се свързва с идеологията на Германската националсоциалистическа работническа партия. В този контекст става дума за опита за създаване на "чиста" арийска раса от бели европейци.

Терминът „арийски“ се използва по-често от езиковедите за назоваване на индо-иранските езици. Името на държавата Иран произлиза от него, значещо буквално "страна на арийците"

TheMightyNadenica
06-21-2011, 12:25
1330 години удовлетворяват ли те?
Мислиш ли ,че наистина е основана 681 , както е според учебниците?
Защото ,ако питаш всичики историци са на друго мнение
Не се знае със сигурност ,но може и да е основана цяло столетие по -рано...
И ако ми кажеш кой е първия вожд на българското племе още в далечния изток (kum Алтай, - ши ти пиша шистица :D
Всъщност българсите племена са имали много общо с народите на Чингис хан..
Аз пък не смятам, че сме монголоиди.
И понеже 681година е официално приета за годината на създаване на България, за това давам и официалните години. Желаеш да навлизаме в дълбоки води ли? Сериозно ли?!

Българите произлизат от арийската раса....май френд :)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: OMG OMG OMG OMG ОМГ ОМГ ОМГ ОМГ ОМГ

Абе ние сме от афро-африканската раса (както казва един идиот от моя клас)... :lol:

loveca777
06-21-2011, 12:54
Може да имаме връзка и с индо-иранците - съгласен съм
Но един репортер бил на експедиция в Сибир и чул един овчарин да псува на чист български
Питал го и той му отговорил, че там е имало някога българка държава и народ :D !

Greennight
06-21-2011, 14:08
Темата не е за тук.Ако стане 3та световна няма да има печеливши.Иначе САЩ са по-богати и харчат повече пари за армия тва е истината.Русия пък са много единна нация,която също не остава много назад с техниката и винаги се бори до край.Замислете се и през 2рата световна Германия е имала по-добра техника и по-скъпи оръжия,но руснаците са победили...За Русия съм.Америка са ми антипатични.

loveca777
06-21-2011, 16:17
Германците са загубили при едни от най-важните сражения с танкове, защото са се стараели да произвеждат машнинте си скъпо направени и боядисани, шлифовани и майсторски, а Русия ги правила калпави ,но за сметка на това - много бройки и количество
Така Русия я минала ..
По- добре просто направено оръжие , евтино и в големи количества, отколкото със скъпо производство в малки бройки .. :)

TheMightyNadenica
06-21-2011, 16:26
Хах...една от главните причини руснаците да спрат германците е студа...суровия руски студ...Руснаците са калени, издражливи и по-добре оборудвани за такива условия...а германците им се е налагало да си порят гащите за да ходят по голяма нужда...в противен случай замръзват и са мъртви...и стават лесни мишени за здравото руско потекло...абе Русия FTW...

ZipFail
06-21-2011, 16:33
Добре, че сте вие, капацитетите да кажете ква е истината на простолюдието :lol: Ама е хубаво преди това поне веднъж да сте отворили учебника по история ;)

loveca777
06-21-2011, 16:40
Добре, че сте вие, капацитетите да кажете ква е истината на простолюдието :lol: Ама е хубаво преди това поне веднъж да сте отворили учебника по история ;)
Я млъквай ,защото ти си този дето не е отварял учебника по история.

loveca777
06-21-2011, 16:42
Хах...една от главните причини руснаците да спрат германците е студа...суровия руски студ...Руснаците са калени, издражливи и по-добре оборудвани за такива условия...а германците им се е налагало да си порят гащите за да ходят по голяма нужда...в противен случай замръзват и са мъртви...и стават лесни мишени за здравото руско потекло...абе Русия FTW...
И това е причина , но не от най-главните
Просто Русия е превъзхождала Германия по количество на танкове и др

MojoJojo88
06-21-2011, 16:45
Може да имаме връзка и с индо-иранците - съгласен съм
Но един репортер бил на експедиция в Сибир и чул един овчарин да псува на чист български
Питал го и той му отговорил, че там е имало някога българка държава и народ :D !
Не думай....

ZipFail, ние може и да не сме капацитети, но не всичко се намира в учебника по история. Понякога не е лошо да попрочетеш и разни изследвания на гените на българите, или и други гледни точки, статии, ала бала. Иначе си оставаш задръстен и непросветлен.

gandalfepi4
06-21-2011, 16:57
a най-добре fuck all и да опънеш жената.

аз казвам да заебеме тая тема за ориджините ни. едно на ръка че е ултра спам и после че няма да достигнеме до някакви прозрения.

/thread

loveca777
06-21-2011, 17:40
е темата я публикувах от простотия, така че не ме интересува , че я оспаваме
Но интересно е да се изразяват мнения и предположения .. :)

TheMightyNadenica
06-21-2011, 17:47
Може да имаме връзка и с индо-иранците - съгласен съм
Но един репортер бил на експедиция в Сибир и чул един овчарин да псува на чист български
Питал го и той му отговорил, че там е имало някога българка държава и народ :D !
Не думай....

ZipFail, ние може и да не сме капацитети, но не всичко се намира в учебника по история. Понякога не е лошо да попрочетеш и разни изследвания на гените на българите, или и други гледни точки, статии, ала бала. Иначе си оставаш задръстен и непросветлен.

Хахаха...не той повдигна темата за учебниците...А и човека просто казва на тъпите капацини за какво става на въпрос...

filmimilmi
06-21-2011, 21:09
Тази тема е пълна каша!
Почнахте да говорите за произхода на българите. Еми първо - нямаме дръпнати очи => не сме от монголоидните раси. Второ - какъв процент от българите са с руси коси и сини очи? => Не сме нито арийци, нито славяни. Може да заключим, че сегашните българи сме си просто микс от културите преминавали или установили се на Балкансия полуостров през хилядолетията... Спорът какви точно сме е безмислен, а колкото до историческите факти. Не са никак оскъдни, но ако се задълбаваме и в тях, съмнявам се, че от това ще изникне нещо полезно. Трябва да се гледа в бъдещето и как да си намерим място в него.

А по същество към темата Русия или САЩ, в раздела за политика си има такава тема и не виждам какъв е смисъла от втора такава при това точно пък във философия раздел.

MojoJojo88
06-22-2011, 09:07
Последно офф топик.
Пич, има разлика между арийци и славяни мамка му. До сега един нормален човек, не си е направил труда да се замисли над този факт. Понеже Фюрера е искал всички деца да са руси и синеоки, с чиста бяла кожа, вие решавате, че това са основните белези на арийската раса. ЕМИ НЕ, не са...
едни от представителите на арийските племена са били траките, а не славяните, както и келти, германи, индоиранци. Замисли се, кои от тях са точно със славянски белези....

TheMightyNadenica
06-22-2011, 15:43
Ами това, че вече не сме с типични монголоидни черти не значи, че не сме от там!!! Все пак България е път на много народ и адски кръвосмешения...Имаме общо с Атила, а и монголците не са като китайците или японци, виетнамци...а са по-особенни...хан Аспарух е притежавал типични черти на монголци...така мургав, присвити очи(не дръпнати) и тн...а като е дошъл тука вече кръвосмешения и не може да се запази това...

cunt
06-22-2011, 15:48
USA all the way 8)

Greennight
06-22-2011, 19:41
Ловец тва са глупости...По-добре едно оръжие да е качествено,отколкото да е некачествено... http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%B8_ %D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B3%D1%80%D 0%B0%D0%B4 ето доказателство-там вдясно дето са цифрите.Русия е победила единствено заради патриотизма,единството,сур овия си студ и хора като този: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B9_%D0%97% D0%B0%D0%B9%D1%86%D0%B5%D0%B2 ,иначе Русия е нямала никакъв шанс срещу машини като Тигър танк и други.

ZipFail
06-22-2011, 20:25
Ловец тва са глупости...По-добре едно оръжие да е качествено,отколкото да е некачествено...

No shit, sherlock :lol:


То по-добре да имаш ферари, отколкото трабант, ама като няма пари кво ? За германците може да е било по-изгодно да правят качествени оръжия, ама за руснаците изобщо не е било така. А това за Тигъра са абсолютни митове, Тигъра е бил страшилище до 42-ра, после яко го е отнесъл.

TheMightyNadenica
06-22-2011, 20:52
Мммм зависи...аз искам повече трабант отколкото ферари...след време особенно ще е много желано и адски скъпо...Макар си е германско...но друго си е една жигула или москвич...дето ще надминат ферарито по години на живот...

MojoJojo88
06-23-2011, 11:06
Ами това, че вече не сме с типични монголоидни черти не значи, че не сме от там!!! Все пак България е път на много народ и адски кръвосмешения...Имаме общо с Атила, а и монголците не са като китайците или японци, виетнамци...а са по-особенни...хан Аспарух е притежавал типични черти на монголци...така мургав, присвити очи(не дръпнати) и тн...а като е дошъл тука вече кръвосмешения и не може да се запази това...
Кажи верно....ти Аспарух познаваш ли го лично, че знаеш какви точно са му били чертите?
И да, не сме били само арийци-имало е смешения, както почти при всеки народ, който е завладявал земи и се е смесил с други народности.
Но, моля те, обясни ми на какъв принцип твърдиш на 100%, че сме от монголски произход?

TheMightyNadenica
06-23-2011, 11:27
Ами това, че вече не сме с типични монголоидни черти не значи, че не сме от там!!! Все пак България е път на много народ и адски кръвосмешения...Имаме общо с Атила, а и монголците не са като китайците или японци, виетнамци...а са по-особенни...хан Аспарух е притежавал типични черти на монголци...така мургав, присвити очи(не дръпнати) и тн...а като е дошъл тука вече кръвосмешения и не може да се запази това...
Кажи верно....ти Аспарух познаваш ли го лично, че знаеш какви точно са му били чертите?
И да, не сме били само арийци-имало е смешения, както почти при всеки народ, който е завладявал земи и се е смесил с други народности.
Но, моля те, обясни ми на какъв принцип твърдиш на 100%, че сме от монголски произход?

Че естествено, че го познавам...ти не помниш ли де организира сбирка 32ра година в граднката пред НДК...тогава беше гробище...
Винаги е изобразяван така...а арийци не сме били....

MojoJojo88
06-23-2011, 15:32
Ами това, че вече не сме с типични монголоидни черти не значи, че не сме от там!!! Все пак България е път на много народ и адски кръвосмешения...Имаме общо с Атила, а и монголците не са като китайците или японци, виетнамци...а са по-особенни...хан Аспарух е притежавал типични черти на монголци...така мургав, присвити очи(не дръпнати) и тн...а като е дошъл тука вече кръвосмешения и не може да се запази това...
Кажи верно....ти Аспарух познаваш ли го лично, че знаеш какви точно са му били чертите?
И да, не сме били само арийци-имало е смешения, както почти при всеки народ, който е завладявал земи и се е смесил с други народности.
Но, моля те, обясни ми на какъв принцип твърдиш на 100%, че сме от монголски произход?

Че естествено, че го познавам...ти не помниш ли де организира сбирка 32ра година в граднката пред НДК...тогава беше гробище...
Винаги е изобразяван така...а арийци не сме били....
Как ще докажеш, че не сме???? :?

Auriss
06-23-2011, 15:55
Остави го Наденичко да си дрънка глупости. Сигурно пак си приписва своите собствени черти на цялата нация. Забавно.

// Я ми кажи като на мен едно 80% от познатите ми са ИЛИ със светли очи ИЛИ със светла коса кво праим ? Разяснения искам. Тъй де - мен ми е ясно ,ама този факт доста противоречи на твоята логика.

Greennight
06-23-2011, 18:01
Абе никой не знае откъде са дошли точно Българите,има десетки хипотези,така че моля ви се не ми се правете на специалисти.Специално ви препоръчвам гледайте -> по следите на българите,мисля че се казваше сериалчето,много е добро :) Едната хипотеза е,че сме дошли от Тибет-днешен севере Китай и Южна Монголия.Друга хипотеза гласи,че сме дошли от далечния североизток-Сибир,горе-долу на ширините на днешен град-Магадан.Трета пък гласи,че сме тръгнали от района Иран-Кавказ на север и после сме завили на югозпад.По тоя път е имало много смешения.После сме се смесили със Славяните,които са били светли натури.После по времето на Османско робство е имало доста смешения турци-българи,така че някой ако ми твърди,че си знае точно произхода и е от България ще му се изсмея :lol:

Auriss
06-23-2011, 18:20
Благодаря че потвърди думите на всички писали в темата ,освен на Наденичко ,макар да си мислиш ,че изказването ти бе уникално ;) :lol:

Greennight
06-23-2011, 18:38
Благодаря че потвърди думите на всички писали в темата ,освен на Наденичко ,макар да си мислиш ,че изказването ти бе уникално ;) :lol:Уоу,къде пък съм казал,че изказването ми е уникално ? 8-) Нито съм някакъв професионалист по народности,нито нещо подобно.Даже бих казал,че е простовато и се основава на елементарна обща култура,която някои за съжаление нямат.

TheMightyNadenica
06-23-2011, 19:20
Ами те нещата се застъпват...ти просто проследи пътя на българите....с "хипотезите"....

MojoJojo88
06-23-2011, 21:43
Добре де, разбрахме, че ти си монголец, и се чувстваш лично засегнат, но нямаш какво друго да добавиш по темата, освен да джафкаш едно и също, така че или кажи нещо смислено, или си дръпни повечко очичките, гледайки се в огледалото и гордеейки се с българския си произход.

TheMightyNadenica
06-23-2011, 21:54
Добре де, разбрахме, че ти си монголец, и се чувстваш лично засегнат, но нямаш какво друго да добавиш по темата, освен да джафкаш едно и също, така че или кажи нещо смислено, или си дръпни повечко очичките, гледайки се в огледалото и гордеейки се с българския си произход.

Защо...ти фередже ли си...? Просто съм реалист...и повтарям истината...това е което се иска...

MojoJojo88
06-23-2011, 22:17
Добре де, разбрахме, че ти си монголец, и се чувстваш лично засегнат, но нямаш какво друго да добавиш по темата, освен да джафкаш едно и също, така че или кажи нещо смислено, или си дръпни повечко очичките, гледайки се в огледалото и гордеейки се с българския си произход.

Защо...ти фередже ли си...? Просто съм реалист...и повтарям истината...това е което се иска...
Хахахах, даа бе как не се сетих, аз му обяснявам от сума ти време за арийска раса, накрая-бам фередже.
За тебе само тези два варианта ли съществуват-или си монголец, или си фередже и това за теб е единствената истина....егати ограниченото мислене.

TheMightyNadenica
06-24-2011, 12:08
Добре де, разбрахме, че ти си монголец, и се чувстваш лично засегнат, но нямаш какво друго да добавиш по темата, освен да джафкаш едно и също, така че или кажи нещо смислено, или си дръпни повечко очичките, гледайки се в огледалото и гордеейки се с българския си произход.

Защо...ти фередже ли си...? Просто съм реалист...и повтарям истината...това е което се иска...
Хахахах, даа бе как не се сетих, аз му обяснявам от сума ти време за арийска раса, накрая-бам фередже.
За тебе само тези два варианта ли съществуват-или си монголец, или си фередже и това за теб е единствената истина....егати ограниченото мислене.

Бхах...какво си обяснила...че го не скивам....???? Разбира се, че има и 3ти бонус вариант...а именно от циганското потекло... 8-)

MojoJojo88
06-24-2011, 12:48
Вината, че ти не можеш да четеш и да мислиш си е лично твоя.

TheMightyNadenica
06-26-2011, 17:44
Вината, че ти не можеш да четеш и да мислиш си е лично твоя.

Не помня да си давала някаква информация...Само предполагаш...а аз казвам истината, такава каквато е!!!

GregoryHouse
06-26-2011, 19:07
А банани и за 2ма ви, ако не се спрете?

sound0fsilence
06-26-2011, 19:28
http://www.youtube.com/watch?v=yVKPuONDWyk ^^ поооздравче

Аа по темата ---> Русия ест Тия тъпи американци :?

loveca777
06-29-2011, 15:46
Ловец тва са глупости...По-добре едно оръжие да е качествено,отколкото да е некачествено... http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%B8_ %D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B3%D1%80%D 0%B0%D0%B4 ето доказателство-там вдясно дето са цифрите.Русия е победила единствено заради патриотизма,единството,сур овия си студ и хора като този: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B9_%D0%97% D0%B0%D0%B9%D1%86%D0%B5%D0%B2 ,иначе Русия е нямала никакъв шанс срещу машини като Тигър танк и други.
Въобще нямах това предвид - гледай един филм по Натионал джеографик за Втората световна война
И, че Русия е превъзхождала Германия по численост
Немците произвеждали хубави танкове ,а руснаците калпави ,но пък много ..
Да е победила единствено заради патриотизма е голяма глупост ..

ZipFail
06-29-2011, 15:54
Нешънъл Джеографик.. :lol:

TheMightyNadenica
06-30-2011, 12:39
Нешънъл Джеографик.. :lol:


Викаш не е като турските сериали нали...?

ZipFail
06-30-2011, 16:43
От Нешънъл Джеографик ще научите толкова история, колкотo аз ще науча механика от Трансформърс.

TheMightyNadenica
07-01-2011, 15:50
От Нешънъл Джеографик ще научите толкова история, колкотo аз ще науча механика от Трансформърс.

Е дааа...от турския сапун се научава....мм какво е фередже, скасена карабина(да не го казвам по друг начин), тук таме някоя турска дума, де не използваме никак такива....

xnikolanx
07-05-2011, 21:24
USA, другите са по-гадни, а и съм русофоб!

HotLife
07-05-2011, 22:23
Америка :)

TheMightyNadenica
07-06-2011, 21:55
А като се от тая смотана Америка...знаете ли защо сте от нея...?