PDA

View Full Version : А какво ще кажете за ...



VampireLover3
06-13-2011, 19:12
Извинявам се отново, че ви занимавам с моите глупости, но няма къде другаде да попитам. Преди доста време бях пуснала тема за nokia n97 и nokia n900, там накрая реших, че ще си взема motorola milestone, но днес се замислих и си казах, че не ми трябва нито скъп нито някакъв супер мощен телефон и се спрях на nokia 5530 мой съученик използваше този телефон и каза, че е доволен. Та искам да Ви попитам заслужава ли си за 300 лв и създава ли някакви проблеми. Искам го предимно за музика, интернет и камера(макар, че не е нищо особено) .

Nam3less3
06-14-2011, 04:26
Макар че Motorola Milestone е класи над него(android>nokia), става за непретенциозни потребители.

VampireLover3
06-14-2011, 05:40
Ами реших, че нито ми трябват кой знае какви ексти като след няма и два месеца ще ми писне с някой скъп телефон и най-много да съжалявам, че съм си го взела. Пък и не разбирам толкова и още в предната тема вие казахте, че половината от нещата които може да се правят с напрмер motorola milestone няма да ги използвам и напразно ще си дам парите.

Nam3less3
06-14-2011, 06:10
Ами реших, че нито ми трябват кой знае какви ексти като след няма и два месеца ще ми писне с някой скъп телефон и най-много да съжалявам, че съм си го взела. Пък и не разбирам толкова и още в предната тема вие казахте, че половината от нещата които може да се правят с напрмер motorola milestone няма да ги използвам и напразно ще си дам парите.Ами да, нокиата ще ти свърши работа за музика и камера и разни такива.