PDA

View Full Version : Kакво да направя..?



lexi96
06-13-2011, 19:17
Здравейте :) Вече не знам какво да правя.. така.. Преди 2 месеца се запознах с едно момче и адски много го харесах, но той беше гадже на една приятелка. Адски мн се дразнех, че е с нея , но нямаше какво да направя. Като излизахме заедно [т.е в една компания] започнах да забелязвам,че той ме гледа по различен начин, имах усещането,че и той ме харесва. И така пишехме си с него, често му споделях както и той на мен. По този начин аз започнах все по-силно и по-силно да го харесвам. Една вечер не можах да издържах и му признах всичко [въпреки, че той си имаше гадже]. Казах му, че го харесвам, че когато го видя забравям къде се намирам и т.н.А той ми каза, че мисли да къса с приятелката ми, защото е разбрал че няма да излезе нищо от тяхната връзка. Аз се зарадвах и не помислих как щеше да се чувства приятелката ми след всичко това. На следващия ден ми каза, че са скъсали. След още около 2 дни той поиска да ходим,но аз се чувствах супер гадно заради пр. ми и му отказах. Казах му, че ни трябва малко време за да разберем дали да започваме връзка. Той се съгласи. И така продължавахме да си пишем постоянно. Докато не му казах, че искам да изляза с него каквото и да ми струва.. колкото и да ми е гадно..бих дала всичко за да се видя с него насаме. Той се съгласи и си уговорихме среща. Излизахме 2 поредни вечери ии колкото бях щастлива,че съм с него и че ми е хубаво, толкова ми беше гадно и за пр. ми Това ни беше и последното излизане...Защото по скайп му казах, че ако си мисли че шш с мен само за едното е** греши.. той каза че съм далеч и че ми е сърдит..тва беше 12.04.. и от тогава насам не си пишем, си говорим камоли пък да се поздравим, като се видим... Това ме убива.. Страшно много се влюбих в този човек.. аа и оня ден му пратих това > Не можеш дълго да се сърдиш на някого, който те кара да се усмихваш. И ме попита какво искам да кажа с това..казах му, че през времето,когато не сме си говорили съм обмислила нещата и сега съм напълно наясно какво искам..и тва, че ми се сърди ме измъчва адски мнг и той ми каза,че преди да кажат нещо хората мислят..и му отвърнах, че може би тогава не съм мислила. След това ми каза, че вече не ми сърди и че е отворил нова стр в живота си...

Та въпросът ми е как да му покажа или докажа колко много го обичам и немога без него..?
П.С. аз съм на 15, а той на 21. Някакви съвети..?? Благодаря предварително

pressiana
06-13-2011, 20:34
И защо си му казала такава глупост, като е скъсал с приятелката си заради теб?
Боже, не те разбирам!
И не, няма нужда нищо да му казваш, щом е казал, че ти е простил.

Абе някой каза, че тази вечер всички са откачили.
Адски съм съгласна..

lexi96
06-13-2011, 20:40
той не скъса с приятелката ми заради мен...

anonymous708973
06-14-2011, 07:19
Хаха, нали? Само са скъсали и ти е "предложил" 2 дни по-късно.

Обаче.. тотално си осрала положението с оная реплика.

FuCKkK13
06-14-2011, 07:51
абе момиче... ти добре ли си ? (не ми се сърди) просто .. как може момчето да скъса с приятелката си 1-во защото не върви и 2-ро защот е видял че с теб му е по-хубаво и че иска да е с теб... не казвай ''той не скъса с нея заради мен'' защото е така.. и ако мислиш обратното защо тогава ти е гадно като ти не си виновна..с тая реплика всичкото си му развалила..от прочетеното разбирам, че не си му била само за това..момчето си е показало че те харесва...не знам какво повече си искала от него..не знам..явно ти е простил..обаче с това с новата страница в живота ме съмнява да сте пак заедно .. и се пак .. кажи му да излезете и да поговорите... и гледай да няма такива реплики :? ..като излезете кажи му какво мислиш .. питай го още ли те харесва..кажи му пак да си пишете и да излизате..и ако му е хубаво и на теб бъдете си заедно..само не прави 2-ри път такава грешка..момчетата/мъжете могат да се сърдят да ги търпим и не знам още какво .. ама ние само с 1 изречение можем да ги закопаем..за това ти си го казала и не си мислела че ще провали нещо..а сега виждаш ли .. от едно изречение което можеше да си го спестиш сега на тебе ти е гадно.. и не мисли за приятелката си..поговори и с нея .. ако ти е добра приятелка ще те разбере.. аиде и успех.. :)

Josefinne
06-14-2011, 08:49
Покани го да се видите отново :) Мисля, че ако наистина те харесва няма да се сдържи и чувствата му към теб ще се подновят, като се видите :)

badsector
06-14-2011, 09:50
...Защото по скайп му казах, че ако си мисли че шш с мен само за едното е** греши...
Явно се е уплашил да не би това да е истина и няма да му пуснеш.


...сега съм напълно наясно какво искам..
Хайде сподели и с нас, за да ти дадем по-адекватен съвет. И междувременно се замисли какво ТОЙ иска от теб, след като ти си на 15, а той е на 21. Но не слушай какво ти казва, ами се опитвай да прозреш зад думите и действията му. Защото ако ми кажеш, че момче на 21 не иска секс, просто няма как да ти повярвам.


...и тва, че ми се сърди ме измъчва адски мнг и той ми каза,че преди да кажат нещо хората мислят..и му отвърнах, че може би тогава не съм мислила. След това ми каза, че вече не ми сърди и че е отворил нова стр в живота си...
В превод - ти си му казала, че много го обичаш и си готова да му пуснеш, за да бъде твой. Той е усетил това и допълнително те манипулира, за да си още по-сигурна в решението си. Следващата ти реплика показва, че си се хванала в капана. И накрая той отново затвърждава решението ти, като показва, че по този начин наистина ще го имаш. Разбира се, това имане, може да е само докато ти се насити. Просто няма логика при сегашното положение :

...аз съм на 15, а той на 21... връзката ви да е по-различна от чист секс.

Abigoria
06-14-2011, 10:05
...Защото по скайп му казах, че ако си мисли че шш с мен само за едното е** греши...
Явно се е уплашил да не би това да е истина и няма да му пуснеш.


...сега съм напълно наясно какво искам..
Хайде сподели и с нас, за да ти дадем по-адекватен съвет. И междувременно се замисли какво ТОЙ иска от теб, след като ти си на 15, а той е на 21. Но не слушай какво ти казва, ами се опитвай да прозреш зад думите и действията му. Защото ако ми кажеш, че момче на 21 не иска секс, просто няма как да ти повярвам.


...и тва, че ми се сърди ме измъчва адски мнг и той ми каза,че преди да кажат нещо хората мислят..и му отвърнах, че може би тогава не съм мислила. След това ми каза, че вече не ми сърди и че е отворил нова стр в живота си...
В превод - ти си му казала, че много го обичаш и си готова да му пуснеш, за да бъде твой. Той е усетил това и допълнително те манипулира, за да си още по-сигурна в решението си. Следващата ти реплика показва, че си се хванала в капана. И накрая той отново затвърждава решението ти, като показва, че по този начин наистина ще го имаш. Разбира се, това имане, може да е само докато ти се насити. Просто няма логика при сегашното положение :

...аз съм на 15, а той на 21... връзката ви да е по-различна от чист секс.

Абсолютно. Направо ми взе думичките от клавиатурата..

lexi96
06-14-2011, 14:44
благодаря ви спр много : ]]

lexi96
06-14-2011, 15:00
и сега съм напълно наясно какво искам..

Имам предвид, че искам да съм с него и съжалявам за това, което му казах.

autumn666
06-14-2011, 15:56
Хаха, значи чак СЛЕД като си свършила да се забиваш с гаджето на приятелката ти за да скъса с нея си се почувствала гадно за нея. Ясно.

kloely
06-14-2011, 16:03
Той е на 21, ти на 15. За него си една пикла и ти наистина се държиш като такава. Ту искаш едно, ту друго. Не се показваш особено лоялна към хората в живота си /в частност приятелката ти/, защото вината в последствие си е... ами просто вина. Нищо не променя. Каквото станало, станало. Освен тва наистина голяма простотия си изтърсила. Той е голям човек и просто е продължил напред. И ти е казал, че е обърнал нова страница в живота си. Земи го направи и ти.

JackSparrow
06-14-2011, 16:27
трябваше да започнеш с годините ви, та да не ти чета булшита.. наистина - първо хората мислят, след това говорят.. think about it

NeverBack
06-14-2011, 16:29
Няма смисъл.Не мога да ви разбера момичетата , ходите с 5-6 годишни по-големи от вас момчета. :X Ходете с момчета на вашите години , не знам не съм момиче ,ама ти за него си една пикла. Така ,че с здраве.