PDA

View Full Version : Упсс ..



justinlove
06-13-2011, 19:43
Сигурно това ще ви се стори безмислена темичка но имам малък проблем .. Попринцип съм наказана но днес бях с приятелки ии след това помолих баща ми да остана в училище .. Позволи ми и там се оказа че е една леко неприятна за мен групичка но на всички ни се пушеше .. Ии така отидохме за цигари аз и една приятелка.. След това дойдоха и още и те имаха цигари и така се формира групичка на леко пропадналите :D ии такаа по едно време някои си тръгнаха ии баща ми както обикновено дойде на проверка и не го бях забелязала .. имаме игрище което е оградено и ние стояхме зад игрището .. ии той беше на оградата и аз казвам на една приятелка да ми даде цигара .. паля я, дърпам си и в следващия момент виждам баща ми .. не съм сигурна дали гледаше мен или момчето коете стоеше на вратата .. казах на момичетата чче баща ми е тук и да гасят цигарите .. отивам при него .. и той беше съвсем спокоен.. дойде при момичетата .. едно от тях пиеше фанта и баща ми пита какво пие и аз му отговорих фанта и той попита ама фанта вътре с водка или .. ?? и аз и казах да ми даде шишето че баща ми мисли че вътре има водка .. той ми каза че няма нужда .. след това ни пита пушите ли и ние нее !! и след това ми вика аа браво .. пита ме до колко ще остана казах му 8:30 той каза окай и си тръгна .. протеснявам се дали ме е видял .. сега се държи съвсем нормално .. ии мисля да не подхващам тази тема .. измислих че ако нещо ме подпита да му кажа че е била на някоя от приятелките ми и аз съм искала да пробвам .. предполагам че на доста хора тук са му се случвали подобни неща :хх та ако някой може да метне някой съвет

ccdesigns
06-13-2011, 19:55
Спри да пушиш, кажи му истината, извини му се и му кажи, че няма да се повтаря.

justinlove
06-13-2011, 20:22
Спри да пушиш, кажи му истината, извини му се и му кажи, че няма да се повтаря.
проблема е че искам да спра но не мога .. всъщност започнах да пуша зареди нерви .. ии просто не мога .. имам си и любовни проблеми така да го кажа и ми идва в повече всичко .. ии просто цигарите ми помагат да се успокоя .. :(

tainstvenata
06-13-2011, 20:37
Какви нерви миличка на колко години си ? И това,че цигарите помагат при стрес е плод на въображението ти ..

reperw
06-14-2011, 06:14
Боже боже боже ти да не си на 10 или на 11 ?!?!? DAMN GIRL ?!

TheCrimson
06-14-2011, 07:35
Еми кажи му да, че пушиш. Не се крий като някой мишок. Просто му кажи..може да те накаже, но с времето се свиква...той да не е перфектен?

Mi6inka
06-14-2011, 07:46
Пълни глупости говориш! Правиш се на интересна или както му се вика на 'гъзарка' с тези цигари.... Като си достатъчно голяма да пушиш цигари, бъди достатъчно голяма да си поемеш вината пред баща ти.

smiirnoff
06-14-2011, 08:00
Споко цигарите да те успокояват ... :lol:

justinlove
06-14-2011, 18:16
Пълни глупости говориш! Правиш се на интересна или както му се вика на 'гъзарка' с тези цигари.... Като си достатъчно голяма да пушиш цигари, бъди достатъчно голяма да си поемеш вината пред баща ти.
повярвай ми не се правя на интересна .. с един приятел дори се скарахме зареди това че пуша и той ме пита дали наистина искам да пуша и аз му отгворих че не искам и той ме попита тогава защо пуша и тогава осъзнах че не искам да пуша но просто имам нужда .. наистина .. просто се нуждая от цигара .. всеки ден съм под високо напрежение и цигарите просто ме правят по спокойна пр сдържана

justinlove
06-14-2011, 18:17
Боже боже боже ти да не си на 10 или на 11 ?!?!? DAMN GIRL ?!
всъщност на 14 съм и не се гордея с това че пуша .. ама никак даже .. :(