PDA

View Full Version : Нужна ми е помощ



speekfreed91
06-14-2011, 04:09
:razz: ТЕМАТА Е ЕБАВКА УЕ :razz: КОЛКО СТЕ ПРОСТИ САМОО... :razz: нали не вярвате че наистина саществъва човек като тоя описания подолу :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Ем... на 15 години съм ... проблема е че харесвам едно момиче но съм тотали нооб начи никога до сега не съм имам гадже рядко излизам от вкъщи и затова не съм мн в джаза та както казах харесвам ено момиче но незнам как да и го кажа незнам какво да правя и какво не незнам как да се държа нужна ми е помощ...

П.П. Коментари от рода ...пфф.. поредния смотаняк ... не са мн желани :-P :razz:

MaLkaTa_LaDy
06-14-2011, 04:13
Така или иначе, ако момичето не е като теб, едва ли ще те хареса, щом излизаш рядко от вкъщи. Първо се социализирай, това ти е големия проблем. Като за начало намери си хоби. Тръгни на някой боен спорт например.

speekfreed91
06-14-2011, 04:31
Така или иначе, ако момичето не е като теб, едва ли ще те хареса, щом излизаш рядко от вкъщи. Първо се социализирай, това ти е големия проблем. Като за начало намери си хоби. Тръгни на някой боен спорт например.
Не си падам по спорта хобитата са ми Компютрите и електротехниката, боен спорт... хич не си падам по боя... ;)

ymca
06-14-2011, 05:07
Наистина, трябва първо да се социализираш. Липсата на всякакви социални умения са сериозна пречка, когато стане въпрос за момичета. Та ти сигурно няма да можеш да завържеш един прост разговор. Имаш ли приятели? С тях не би трябвало да си такова дърво, нали? Ако искаш можеш да направиш опит да я заговориш- първо обаче си намисли нещата, които ще кажеш. По принцип това е много, много тъпо, но твоят случай е изключение- все пак не искаш да се изложиш. След време, когато придобиеш повече опит, далеч няма да изпитваш подобни страхове от заговоряне на момиче или, може би, поне не в такава степен.

speekfreed91
06-14-2011, 06:44
Наистина, трябва първо да се социализираш. Липсата на всякакви социални умения са сериозна пречка, когато стане въпрос за момичета. Та ти сигурно няма да можеш да завържеш един прост разговор. Имаш ли приятели? С тях не би трябвало да си такова дърво, нали? Ако искаш можеш да направиш опит да я заговориш- първо обаче си намисли нещата, които ще кажеш. По принцип това е много, много тъпо, но твоят случай е изключение- все пак не искаш да се изложиш. След време, когато придобиеш повече опит, далеч няма да изпитваш подобни страхове от заговоряне на момиче или, може би, поне не в такава степен.

"приатели" имам доста но ПРИАТЕЛИ само двама ... иии аз си говора с нея но се за даскало др освен за уроците не се сещам кво да я заговора мн пъти съм отивал на даскало с мисълта да я покана на кафе ама като я погледна и ме хваща шубето :(

badsector
06-14-2011, 10:04
...Не си падам по спорта...
Нали се сещаш, че в такъв случай се обричаш цял живот да имаш нездраво тяло със слаба имунна система?

speekfreed91
06-14-2011, 10:12
...Не си падам по спорта...
Нали се сещаш, че в такъв случай се обричаш цял живот да имаш нездраво тяло със слаба имунна система?

не си ме разбрал имам предвид че не си падам по мачое кечое и такиа иначе си тренирам редовно по 1 път седмично хода на фитнес... ;)

Abigoria
06-14-2011, 10:16
For God's Sake!

http://www.prosveta.bg/?go=books&p=detail&bookId=749

kloely
06-14-2011, 16:35
Ми ние как да ти помогнем? Да те изкараме от вас с ритници, за да се социализираш малко. Стани от компа, излез навън, виждай се с хора, преглътни срама и ще се отракаш. Докато питаш по форуми, на едно място ще си циклиш.

NeverBack
06-14-2011, 16:39
...Не си падам по спорта...
Нали се сещаш, че в такъв случай се обричаш цял живот да имаш нездраво тяло със слаба имунна система?

не си ме разбрал имам предвид че не си падам по мачое кечое и такиа иначе си тренирам редовно по 1 път седмично хода на фитнес... ;)
(rofl) Ти ме разби бе. :X Ти знаеш ли аз колко пъти ходя 4 + киокушин + лостове. По темата какво е това момиче смисъл дето си си набелязал?Какво знаеш за нея?Изобщо познавате ли се ?

Ssummerjam
06-14-2011, 17:51
Първо вземи се социализирай малко, пък тогава си опитвай късмета с момичетата.

speekfreed91
06-15-2011, 06:07
Днес в 18:30 ще ходим на кафе дайте теми на разговор плс...

RoSKo0o0
06-15-2011, 07:46
Братле... прочетох точно до "тотали нооб" и се отказах да чета надолу. Безнадежден случай си :lol:

speekfreed91
06-15-2011, 07:57
Братле... прочетох точно до "тотали нооб" и се отказах да чета надолу. Безнадежден случай си :lol:

Знам ;) ... ае ся хой се дупи на бащтати че те чака... :)

RoSKo0o0
06-15-2011, 09:01
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/27527_122565684426170_1977_n.jpg