PDA

View Full Version : на море в цикъл



tsvet1999
06-14-2011, 08:46
аз съм чувала че вит.с помага . ако може да го преместите с ден два ще е още по добре ! :)

xfakexsmilex
06-14-2011, 09:43
И аз съм чувала това с витамин Ц и с два лимона, изтискани. Пиеш и след 30мин спира. Ама не съм пробвала..

DiDiii
06-14-2011, 15:19
Даа витамин Ц помага много, на мене както ми е МНОООГО силно пих 3 витаминчета и даже не се усещаше. Иначе и аз бях миналата година на море в цикъл но си влизах, няма това нещо да ми развали морето, пии витамин Ц и няма га го усещащш, и си влизай в морето. Приятна почивка :grin: :grin:

xxKiFlAx
06-14-2011, 15:26
повтаря се темата-
отиваш на море и да не се къпеш е глупаво :?
Аз съм влизала в водата и даже измива а и никоой не е разбирал :P

xfakexsmilex
06-14-2011, 17:02
А, като влизате, с превръзките ли влизате?

sladi4ka_qni4ka
06-14-2011, 17:49
тампони ... again :)

brutaLxxbunny
06-14-2011, 17:57
Една приятелка си забави цикъла с един ден ама изпи..120 витамина о.О Иначе пий витамин Ц,ще намали болките,ще е по-кратко и не толкова обилно кървенето и т.н. Аз влизам с превръзка и панталонки на 3-4 ден,преди това не смея,страх ме е от инфекции..Но пък мои приятелки си влизаха.

pressiana
06-14-2011, 18:40
Абе как в цикъл и в басейна бе?
Не стига, че там водата е супер мръсна, ами и такива като вас като влизат, я правят в пъти по-мръсна. :/

И 120 витамина да изпиеш е СУПЕР голяма грешка. В крайна сметка това не са бонбончета, те си имат въздействие в/у организма.. :shock:

Направо ме изумихте с тая тема..

DeHu
06-14-2011, 18:53
Тампонът е най-подходящ в случая и не се притеснявай да си сложиш дори и да си девствена.Аз,когато за пръв път си сложих още не бях правила секс,обаче пак нямах никакви проблеми :) Просто при всяко излизане от водята е хубаво да го сменяш

xxKiFlAx
06-14-2011, 20:18
А, като влизате, с превръзките ли влизате?
ами да...a после може да я смениш с нова:p

mortish
06-14-2011, 20:42
Това е нещо което не трябва да се опитваме да спираме бе хора !
СУПЕР ВРЕДНО Е ! не приемайте нищо което може да го спре просто свикнете с мисълта и използвайте тампони вместо превръзки но това се прави само ако не сте девствена иначе доста проблеми може да си имате :(

pressiana
06-15-2011, 04:00
използвайте тампони вместо превръзки но това се прави само ако не сте девствена иначе доста проблеми може да си имате :(

Това е мит. Могат да се използват тампони и от момичета, които не са девствени. ;)

xfakexsmilex
06-15-2011, 07:27
А, като влизате, с превръзките ли влизате?
ами да...a после може да я смениш с нова:p
Е тя направо не се ли 'наквасва'?

Rebirthing
06-15-2011, 07:55
Абе хора защо просто не ходите на море когато НЕ сте в цикъл ?! Сега ясно, че на всеки може да му дойде по-рано / по-късно и да се получи една неприятна "изненада" ама все пак правете си сметката...ебаси !

neeDaBosS
06-15-2011, 08:33
Абе хора защо просто не ходите на море когато НЕ сте в цикъл ?! Сега ясно, че на всеки може да му дойде по-рано / по-късно и да се получи една неприятна "изненада" ама все пак правете си сметката...ебаси !
+1
Няма нищо лошо да си пъхнете 1 тампонче,ама пък баси..супер гнусно ми е незнам защо :? Не стига,че плажовете са замърсени достатъчно,сега и това..Може примерно ако на 3-4 ден нищо не тече,но пък после да излезеш от водата направо подгизнала,превръзка всичко..адски ужасно е.

pressiana
06-15-2011, 11:01
да излезеш от водата направо подгизнала,превръзка всичко..адски ужасно е.

Съгласна съм. Аре мислете малко и за останалите, които влизат във водата, а не само за себе си!
Като си в цикъл и течението не е намаляло значително или спряло, НЕ влизаш във водата! Или влизаш на своя отговорност и излизаш с превръзка, пълна с мръсна морска вода и докосваща една от най-нежните части на тялото. Като искаш да поемаш риска, давай.

А най-добре - сметни кога ще ти е цикълът и говори с майка ти да не ходите тогава на море.

AliceSw
06-15-2011, 13:11
абе аз ли съм в грешка или студената вода отмива кръвта...и част от нея остава по банския...хайде стига глупости - или отиваш на гинеколог с майка си (или без нея), обясняваш какво е положението и той ти изписва хапчета, които ти забавят цикъла или слагаш 1 тампон - няма да умреш, споко...

xxKiFlAx
06-15-2011, 13:53
да излезеш от водата направо подгизнала,превръзка всичко..адски ужасно е.

Съгласна съм. Аре мислете малко и за останалите, които влизат във водата, а не само за себе си!
Като си в цикъл и течението не е намаляло значително или спряло, НЕ влизаш във водата!

:razz:
И Кой е този който ще ми забрани да влизам в водата?! Не ме интересуват останалите.. аз се къпя!

neeDaBosS
06-15-2011, 13:53
Мда,разбира се,че отмива кръвта.Или пък това което казаха по-горе..с къси панталонки в басейна :-o Наистина трябва малко да се мисли,щото аз ако вляза така ще ми е някакво некомфортно..и да усещам пълна превръзка зззззззз :-o Както и да е,само да ви кажа че на другите изобщо няма да им е приятно.А,и да добавя..знаете ли колко препарати се слагат особено в басейните ?

xxKiFlAx
06-15-2011, 13:58
А, като влизате, с превръзките ли влизате?
ами да...a после може да я смениш с нова:p
Е тя направо не се ли 'наквасва'?

Еми нормално :D после сменяш с нова и готово.
Не е нужно всички на плажа да знаят ..а и не трябва да те интересува :P

smiirnoff
06-15-2011, 14:03
Оф, бахти гнусните о.О
Неква ако ми влезе с превръзка в морето ще се отвратя на макс. Отиди на гинеколог, за да ти изпише хапчета. Миналата година трябваше да съм в цикъл през цялото време, докато съм на море, но ми изписаха хапчета и всичко беше наред. След това нямам проблеми и цикълът ми си беше редовен.
Или сложи тампон. Ама да влизаш с превръзка е най - гадното.
Мислете малко бе.

И такива експерименти с витамини и простотии въобще как си и помисляте да ги правите. Хайде, за да влизаме в морето 5 дена повече да си преебем организма, щото ни е много зор да влезем във водата..

Махнах линка.
kalpazanka

MaLkaTa_LaDy
06-15-2011, 14:15
Оф, бахти гнусните о.О
Абсолятно! Как може да влезеш с превръзка в морето?! Не ми го побира главата, честно. Използвайте тампони. Хапчетата също помагат, но всяко едно забавяне или спиране си бърникаш хормоните все едно.

xxKiFlAx
06-15-2011, 14:48
Кое е гнусното бе ..явно морето е малко :? това кой ще се отврати не ме интересува. Като ви е гнус - не се къпете

missg79
06-18-2011, 15:00
Невиждана селения"xxKiFlAx" 8-[ 8-[ ](*,) Изумена съм, не бих и предположила, че съществуват толкова отвратителни хора!!! Само като си помисля, че сигурно до е имало някоя като теб когато съм била в басейн(море)... :smt078

GunSnSteelflowers
06-18-2011, 15:51
Да влезеш в басейн с превръзка :razz:

lisi4ety
06-18-2011, 16:02
да излезеш от водата направо подгизнала,превръзка всичко..адски ужасно е.

Съгласна съм. Аре мислете малко и за останалите, които влизат във водата, а не само за себе си!
Като си в цикъл и течението не е намаляло значително или спряло, НЕ влизаш във водата!

:razz:
И Кой е този който ще ми забрани да влизам в водата?! Не ме интересуват останалите.. аз се къпя!

Иу, иу, иу, извинявай ама това е супер гнусно, като начало.
Не те интересуват останалите? What? Ми зле си. Сори.
Честно, направо ми се доповръща от това твое изказване.

julinkata3
06-18-2011, 16:30
Невиждана селения"xxKiFlAx" 8-[ 8-[ ](*,) Изумена съм, не бих и предположила, че съществуват толкова отвратителни хора!!! Само като си помисля, че сигурно до е имало някоя като теб когато съм била в басейн(море)... :smt078

+1.......ОТВРАТИТЕЛНО....без коментар съм просто...селенията няма граници.... :shock:

FuckingFreak
06-18-2011, 17:53
повтаря се темата-
отиваш на море и да не се къпеш е глупаво :?
Аз съм влизала в водата и даже измива а и никоой не е разбирал :P

Моля те, не говори наизуст. Миналата година ми дойде последните 2 дни и получих проблеми с бъбреците със странни симптоми (при рязко сядане/ставане ме заболяваше или корем, или глава, прилошаваше ми внезапно) и се оказа че имам проблеми със завишена утайката в урината и имах склонност към развиване на камъни в бъбреците.. По-добре внимавайте, защото мислех че нищо не може да ми стане, ама не си е работа да береш ядове ..

shupishup
06-18-2011, 20:38
Мисля, че вече няма да се учудя ако решите, че е напълно нормално да се изходите в морето. Никой няма да ви усети, нали така?! Добра хигиена имате, очарована съм. :-D

xxKiFlAx
06-18-2011, 21:04
да излезеш от водата направо подгизнала,превръзка всичко..адски ужасно е.

Съгласна съм. Аре мислете малко и за останалите, които влизат във водата, а не само за себе си!
Като си в цикъл и течението не е намаляло значително или спряло, НЕ влизаш във водата!

:razz:
И Кой е този който ще ми забрани да влизам в водата?! Не ме интересуват останалите.. аз се къпя!

Иу, иу, иу, извинявай ама това е супер гнусно, като начало.
Не те интересуват останалите? What? Ми зле си. Сори.
Честно, направо ми се доповръща от това твое изказване.

интересува ли ме ?

xxKiFlAx
06-18-2011, 21:09
Невиждана селения"xxKiFlAx" 8-[ 8-[ ](*,) Изумена съм, не бих и предположила, че съществуват толкова отвратителни хора!!! Само като си помисля, че сигурно до е имало някоя като теб когато съм била в басейн(море)... :smt078

отвратителна на майкати !!!!!! Много ясно че е имало и други момичета и не една като мен...нормалните момичета отиваме да се къпем..и не мислим другите :?

Petrow
06-18-2011, 22:09
Нямам такива проблеми (сън) :-P

Biskfitka
06-18-2011, 22:19
Тампони!
На мен утре ми е от последните дни на М. и ще ходя на басейн...обаче имам въпрос...;д Тампона след всяко излизане от водата ли се сменя :shock: Защото той нали си е вътре 8-) при него не влиза вода,няма смисъл да се сменя постоянно... :-o

Goddess
06-18-2011, 23:27
Може ли да съм такъв карък се чудя аз... 8-) Утре и аз съм на басейн, а ми дойде преди малко...супер яко. Та и аз с тампони ще я карам и ще изпия няколко хапчета витамин Ц колкото да го намали поне.

Biskfitka, как си го представяш това при него да не влиза вода ? 8-) Естествено, че се мокри, а от водата и се подува, така че, ще се налага смяна, да.

Biskfitka
06-19-2011, 09:04
Може ли да съм такъв карък се чудя аз... 8-) Утре и аз съм на басейн, а ми дойде преди малко...супер яко. Та и аз с тампони ще я карам и ще изпия няколко хапчета витамин Ц колкото да го намали поне.

Biskfitka, как си го представяш това при него да не влиза вода ? 8-) Естествено, че се мокри, а от водата и се подува, така че, ще се налага смяна, да. :shock: Е аз не съм пробвала,мислех си,че не влиза :( Значи няма да се влиза много във водата :?
Айде приятен басейн на всички 8-)

missg79
07-05-2011, 16:10
Невиждана селения"xxKiFlAx" 8-[ 8-[ ](*,) Изумена съм, не бих и предположила, че съществуват толкова отвратителни хора!!! Само като си помисля, че сигурно до е имало някоя като теб когато съм била в басейн(море)... :smt078

отвратителна на майкати !!!!!! Много ясно че е имало и други момичета и не една като мен...нормалните момичета отиваме да се къпем..и не мислим другите :?
Напротив нормалните момичета имат поне малко възпитание и се съобразяват с хората около себе си, нормалните момичета не влизат в басейн по време на М. и айде да не намесваме майките, че да не почна и аз!!! :-P Селянка проста! :grin:

koshtramba
07-05-2011, 16:51
Може ли да съм такъв карък се чудя аз... 8-) Утре и аз съм на басейн, а ми дойде преди малко...супер яко. Та и аз с тампони ще я карам и ще изпия няколко хапчета витамин Ц колкото да го намали поне.

Biskfitka, как си го представяш това при него да не влиза вода ? 8-) Естествено, че се мокри, а от водата и се подува, така че, ще се налага смяна, да.

Абе да ти кажа няма особена разлика в тампона и усещането във или извън басейна. Аз лично усещам, когато тампона е "на предела". Така че ако усетите дискомфорт след като излезете го сменяйте. :) ( Макар, че като се замисля какви гадни хора си топят краката и тялото в басейна, какви бактерии има, я по-добре го сменяйте, няма да ви навреди! ... Абе са като се замисля тва басейните са егати гадното нещо.)

gummybear
07-08-2011, 15:08
има много такива теми ;)

julinkata3
07-08-2011, 15:34
има много такива теми ;)

+1 стига вече

Wwwooow
07-08-2011, 15:35
Отвратителни сте ве !!! Егати гнусните същества !! :Х :shock:

CityLightsxx
07-08-2011, 18:19
повтаря се темата-
отиваш на море и да не се къпеш е глупаво :?
Аз съм влизала в водата и даже измива а и никоой не е разбирал :P
[b] Никой не разбира и как така? При положение, че превръзката се вижда / надявам се поне с превръзка влизаш!!/ , а и дори и да не се е супер гадно и като толкова искаш да влизаш във водата поне ползвай тампон!! :? :? :? И да глупаво е да не влизаш във водата, когато си на море, но е по-глупаво да влизаш, когато си в цикъл! :? Като не мислиш за другите поне помисли за теб .. може да получиш доста сериозна инфекция!

dami666
07-08-2011, 19:06
Аврорката е бахти гнусарката.Селянко,нямаш работа на морето,уникално си тъпа..как с превръзка във водата,около теб да плуват съсиреци.. :D :D :D :D :D :D

vakanciqta
07-09-2011, 01:50
Заключете темата моля ви !
Егатиии ужасааа :shock:

EscapeTheWonder
07-09-2011, 12:24
Това е доста гадничко ... Все пак цикълът представлява съсирена кръв и вода и е доста нехигиеничен, ако не беше така нямаше да се налага и да се сменят превръзки/тампони ... това са мръсотии, които тялото изхвърля заедно с кръвта и водата и изобщо е неприятно за околните все пак замислете се.

А иначе кифлата пак се разписа като и чета мненията ми става много забавно, беше казала, че които се занимава с нея го унищожава :razz:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=412288&postdays=0&postorder=asc&start=0

Wwwooow
07-09-2011, 12:27
може ли някой да ми даде друга такава тема за витамин ц(без да се обсъжда кой влиза с превръзка,кой влиза без :booooomb:) ,че не намирам нищо.

slavvito
07-09-2011, 12:39
охх мен ме е страх да си сложа тампон,тъй като съм девствена :(

Nestlee
07-09-2011, 19:04
Тампон (казаха,че може да го сложиш, въпреки,че си девствена!) или не влизай във водата.

___


Не ме интересуват

а и не трябва да те интересува :P

не ме интересува

интересува ли ме ?

Стига ,ма, си повтаряла "не ме интересува" в различни форми. И нас не ни интересува, че не те интересува, но не ти го повтаряме по 1 000 пъти, нали? И да позная ли? НЕ ТЕ ИНТЕРЕСУВА! :lol:
И друго - отскоро вече не е модерно , когато за нещо ти пука ,да говориш,че не ти. Преди години беше-но вече не!

therichbitch
07-09-2011, 19:19
Невиждана селения"xxKiFlAx" 8-[ 8-[ ](*,) Изумена съм, не бих и предположила, че съществуват толкова отвратителни хора!!! Само като си помисля, че сигурно до е имало някоя като теб когато съм била в басейн(море)... :smt078

отвратителна на майкати !!!!!! Много ясно че е имало и други момичета и не една като мен...нормалните момичета отиваме да се къпем..и не мислим другите :?
Напротив нормалните момичета имат поне малко възпитание и се съобразяват с хората около себе си, нормалните момичета не влизат в басейн по време на М. :grin:

Точно така.. ама че сте мърлячки, само разпитвате по форумите как да си отскубнете тоя косъм, оня косъм, как да си направите кожата по гладка, сияйна, да станете по-слаби и всякакви такива, а нямате елементарна хигиена. Това е толкова гнусарско, че няма накъде повече. Селяния до шия. Като ти е дошло, няма да ходиш на басейн и готово. Никой няма да изпусне от това.

FuckingFreak
07-09-2011, 20:56
^ А ако ви кажа, че кифлата не се скубе отдолу с оправданието, че никой не я гледа, и ако някой я харесва, ще я харесва такава каквато е, нещо променя ли се ? :lol: :lol: :lol: