PDA

View Full Version : Безконтактен бой



Isildur
06-14-2011, 10:23
Гледах филм (документален,Руски) за безконтактният бой,не знам вие дали сте чували/гледали за това "чудо" но аз лично не мога да си го побера във кратуната (явно съм доста спрял)
Тук предлагам за гледалите/челите да изразят свое мнение без да copy/paste
Мен лично ми стана много интересно

Nam3less3
06-14-2011, 10:29
Това не означава ли да хвърлиш тухла по главата на някой?

gandalfepi4
06-14-2011, 11:13
aко вярваш в това защо не вярваш в това

http://www.youtube.com/watch?v=958UUrpLXpU



правят циркове и ти им вярваш. да докажат че правят магии (понеже това би било паранормално, да започнат да правят некви изследвания учените, да се дивят и да печелят нобелови награди вместо да си играят на джедаи в спортните салони тогава вервай. ако наистина се интересуваш отиди при един такъв и му кажи да те удари ДОКАТО СИ СЪС ЗАТВОРЕНИ ОЧИ да видим дали ще усетиш кога да трябва да бъдеш "отнесен от паранормалната му сила"

шмекерии са това за мен

ZipFail
06-14-2011, 11:48
http://www.youtube.com/watch?v=uI8GtRnef6I

Има и български майстори вече :lol:

JungleJaguar
06-14-2011, 11:56
Не е така.
Има секретни,забранени техники за убиване без докосване.Доколкото знам се използват и за укротяване,или директно убиване на страшни диви зверове,най-вече тигри.Имаше и връзка с очите.Май някакви йоги убиваха и с очи.Имаха и име тези техники,но не се сещам.Бях правил такава тема преди години за жена посетила някакъв забранен град в Индия където хората и туристите се страхували да ходят и имало с много 150 годишни йоги,които владеели тези тайни техники.

gandalfepi4
06-14-2011, 12:52
мда, сайлънт бът дедли - пръдня - убива от 3 метра

ZipFail
06-14-2011, 19:01
Не е така.
Има секретни,забранени техники за убиване без докосване.Доколкото знам се използват и за укротяване,или директно убиване на страшни диви зверове,най-вече тигри.Имаше и връзка с очите.Май някакви йоги убиваха и с очи.Имаха и име тези техники,но не се сещам.Бях правил такава тема преди години за жена посетила някакъв забранен град в Индия където хората и туристите се страхували да ходят и имало с много 150 годишни йоги,които владеели тези тайни техники.

Ти сериозно ли ? :razz: :razz: :razz: :razz:

TheMightyNadenica
06-14-2011, 19:27
Не е така.
Има секретни,забранени техники за убиване без докосване.Доколкото знам се използват и за укротяване,или директно убиване на страшни диви зверове,най-вече тигри.Имаше и връзка с очите.Май някакви йоги убиваха и с очи.Имаха и име тези техники,но не се сещам.Бях правил такава тема преди години за жена посетила някакъв забранен град в Индия където хората и туристите се страхували да ходят и имало с много 150 годишни йоги,които владеели тези тайни техники.


Хммм...? Любопитно...я намери инфото, че съм заинтересован...

ZipFail
06-14-2011, 20:27
Защо ли не се учудвам, че кюфтето се хвана на поредната xnet простотия :lol:

gandalfepi4
06-14-2011, 21:00
^ не със зло де. дай му шанс на пича да даде инфо. аз търсих 305702394 часа и нищо не намерих, но сигурно из да дийп уеб има нещо което има в предвид

montana6
06-14-2011, 23:53
Гледал съм клипчета с такъв вид бой и отнякъде бях прочел, че става дума за енергийните полета на хората и че всъщност чрез овладяването на своето такова ще можеш да практикуваш този безконтактен бой.

Nam3less3
06-15-2011, 04:34
Ше ги шибам с аурата си.

Pa3yMeH
06-15-2011, 07:13
Ше ги шибам с аурата си.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

gandalfepi4
06-15-2011, 07:32
Ше ги шибам с аурата си.

Ефесяни 4:29

29Никаква гнила дума да не излиза от устата ви, но онова, което е добро, за назидание според нуждата, за да принесе благодат на тия, които слушат;

Колосяни 3:8

8Но сега отхвърлете и вие всичко това: гняв, ярост, злоба, хулене, срамотно говорене от устата си.

Притчи 13:3

3Който пази устата си, опазва душата си, А който отваря широко устните си ще погине.

Деяния 3:10

10От същите уста излизат благословения и ругатни! Братя мои, не трябва това така да бъде.

2 Тимотей 2:16

16А отдалечавай се от скверните празнословия, защото те ще отиват още по-далеч в нечестие,


това БЕШЕ скверно празнословие (поредното) тапа. съветвам те да не ставаш атеист, понеже си твърде тъп за да те искам в някаква социална група към която принадлежа, но поне започни да се държиш като християнин (ИЛИ СПРИ ДА СЕ ПРАВИШ НА ТАКЪВ ТОЛКОВА ЧЕСТО)

имай НЯКАКВО уважение към тази религия. за сега АЗ й отдавам повече от колкото ти.

напълно право си те нарекох тапа - главата ти е от корк

Nam3less3
06-15-2011, 07:58
:lol:

Only God can judge me :x

Значи ти сам твърдиш, че християните са културни и възпитани, а атеистите груби и цинични 8)

gandalfepi4
06-15-2011, 08:54
първо това е рапърски цитат

второ, не те съдя, просто те наричам тъпак и лицемер

трето, кажи го в съда пишльо



а по другото ти твърдение - НЕ. ти не си възпитан, ти си простак ВЪПРЕКИ че библията ти казва да не си. трябва ли да цитирам пошлия ти език?

ти си мюсюлманинът който яде бекон и пие алкохол- лицемер и егоцентрик



всичко което описваш за себе си противоречи и на библията и на думите на йешуа. богът който лъжеш че почиташ е собственото ти его, собствената ти личност.

не знаеш бъкел история на библията или на иисус, смяташ нулевите усилия които си положил да разбереш нещо, за което хиляди милиони хора са грешали, като предостатъчни, директно потъпкваш недвусмислени заповеди и се смяташ за единственото непрегрешимо същество - не бог, ти.

тапичка глупава

JungleJaguar
06-15-2011, 10:24
Не намерих темата си,но намерих подобна из нета.Ето част:

Попитали Владимир
Хоканен,директорът на руския институт по информационно-вълнови технологии,дали е възможно наистина с поглед да се разруши
здравето на човек и да се причини
смърт.Той отговорил: -Разбира се.Многото научни опити в редица научни лаборатории в цял
свят доказват,че погледът притежава мощно биоенергетично
въздействие.Очите изпускат лъчение в милиметровия диапазон на вълните
с крайно ниска честота.Затова те са способни да въздействат на
околните.Електрическото съпротивление на кожата у нас се
променя.Много хора могат да усетят физически вперен поглед към тях,или на идващ отзад човек. Ето какво казва друг учен: -Изследванията на офталмолозите доказаха,че очите както всяка уникална оптоелектронна
система,могат не само да приемат,но и да излъчват сигнали.В ириса на окото има точки,отговарящи за работата на всички органи.Този факт се изполвза в ирисодиагностиката и има връзка с
тези излъчвания.Дори самата очна ябълка и повърхността на окото е
като параболично огледало.Това птвърждава възможността за
обратно излъчване на очите.То е късовълново и затова е проникващо- като лазер.То влия на мозъка,нервната система и целият организъм.

Отдавна е известно, че има хора с много мощна енергетика на погледа, които съзнателно или случайно могат
да въздействат върху човек или
върху все още слабото поле на дете. По този начин може да се причини
голяма вреда, като се изкриви нормално функциониращото
биополе. Учените от Института по вълнова
генетика изследвали силата на
човешкия поглед и открили, че той се съпровожда от излъчване на т. нар. телурична енергия. При това излъчването било регистрирано на
разстояние 10 метра от очите.

Силата на убийствения поглед е
известна от много отдавна.В миналото,когато към силата на погледа са се отнасяли много
сериозно,бил съставен дори списък с болестите причинени от
поглед.Историците отбелязват,че очите на Лев Толстой прониквали
като лазер през събеседника,а погледът на Сталин карал очите да се
притварят,парализирайки волята на човека отсреща.Много народи смятат за символ на смъртта череп с празни
очи, но този образ има скрит смисъл – предупреждава, че смъртта може да бъде предизвикана от лоши очи. За това е писал още прочутият лечител
Авицена: „Често душата влия на чуждо тяло, особено при въздействие от лоши очи.” През 1553 г. европейският учен Конелий Агрипа описва илирииски жени, които с един поглед убиват човек.През осемдесетте години на XIX век в италианския град Месина живял
човек, чийто случаен поглед убивал хора. По ирония на съдбата той си харесал огледало и дълго време го
разглеждал ве един магазин. След което умрял от собствения си поглед.

Известен руски изследовател решил
да разкрие тайната на смъртоносния
поглед.Той отишъл в Русия в едно малко и глухо селце.Там намерил баба Тамара.Ето какво казва тя: -Да се направи проклятие е много лесно.Нужно е само детайлно и ясно да си представиш "обекта" много болен или мъртъв.След това ,когато се срещнеш с него,внимателно го поглеждаш и му пращаш
проклятието. Изследователите решили да пробват
това в лабораторни условия.Др. Олег Дубов влязъл в роля.Той въздействал със силата на погледа си
върху дестилирана вода в затворена
ампула.Физичните измервания поразили всички:подвижността на молекулите на водата се
увеличила.Нейната електропроводимост пък
значително нараснала.

В един институт внезапно починал
началник на отдел,който се отличавал с труден характер и
неуважение към колегите си.За пореден път той отправил своите
резки обиди пред всички към свой
подчинен,който си замълчал,но погледнал началника си така,че главата му се отметнала назад върху
стола,а гърлото му започнало да хрипти в предсмъртна агония.На момента пристигнали лекари,но било късно.Лекарите не могли да разберат причината-началникът бил абсолютно здрав.След аутопсията лекарят казал,че сърцето му е замряло внезапно.Той извикал на разпит обидения от началника
подчинен.Погледът на човека предизвикал такова неприятно
чувство,че даже срещналият всякакви гледки лекар изпитал силен
страх.

Париж.Оперен певец на име Масол е бил много известен.Той се отличавал с мрачен характер и тежък поглед
изпод свъсени вежди.Веднъж както пеел арията "Проклятие" вдигнал очи към тавана и право на сцената
паднал и умрял работникът ,който вдигал и спускал декорациите.Друг път по време на изпълнение
погледът на певеца се задържал
върху капелмайстора.Той веднага се почувствал зле и умрял от необичаен
нервен пристъп.При следващото му излизане го накарали да гледа към
една празна ложа в тъмната
зала,докато пее.Това място обаче било наето от търговец от
Марсилия,който закъснял за началото на спектакъла и без да знае седнал
там.Той умрял,тази опера била изключена завинаги от всички репертоари,а Масол напуснал сцената.

В другият си пост ще напиша за племе,които убиват без докосване ,а с поглед и как един учен умрял от погледите на племето,ще дам инфо и за този забранен град в Индия със над 150 г магьосници, за "лошите "йоги,които също убиват без докосване,както и ще дам инфо за една забранена и секретна бойна техника при най-големите майстори на източните бойни изкувства,при която без докосване ,а с поглед се убиват хора,или диви зверове.

gandalfepi4
06-15-2011, 10:37
боже той е прав!

намерих видео на това!!!

http://www.youtube.com/watch?v=yeFZcKCBRYs&NR=1

Rebirthing
06-16-2011, 12:04
Имаше такъв документален филм на Ани Салич в Бтв Документите. Показваха и безконтактен бой. Който се интересува може да го види тук:
http://www.btv.bg/videos/novini/video/558848772-Tora__dok_film_na_Ani_Salich.html има го и във вбокс...

npp
06-16-2011, 12:50
това е окултен метод, и както при всяка форма на окултизъм, това също никак не е безопасно

TheMightyNadenica
06-16-2011, 13:22
това е окултен метод, и както при всяка форма на окултизъм, това също никак не е безопасно

Човек...това тествано ли е от Бог...може ли поне да н науча за това...или на Бог няма да му се понрави...плс кажи...от това зависи живота ми...

п.п. Намери още инфо...че ми стана интересно...

gandalfepi4
06-16-2011, 15:46
а най-смешното е че npp-то вярва :D

npp
06-16-2011, 16:20
това е окултен метод, и както при всяка форма на окултизъм, това също никак не е безопасно

Човек...това тествано ли е от Бог...може ли поне да н науча за това...или на Бог няма да му се понрави...плс кажи...от това зависи живота ми...

п.п. Намери още инфо...че ми стана интересно...

"А някои от юдейските скитници заклинатели предприеха да произнасят името на Господа Исуса на тия, които имаха зли духове, казвайки: Заклевам ви в Исуса, когото Павел проповядва. И между тия, които вършеха това, бяха седемте синове на някой си юдеин Скева, главен свещеник, Но еднаж злият дух в отговор им рече: Исуса признавам, и Павла зная; но вие кои сте? И човекът, в когото беше злият дух, скочи върху тях, и, като надви на двамата, превъзмогна над тях, така щото голи и ранени избягаха от оная къща. И това стана известно на всички ефески жители, и юдеи и гърци; и страх обзе всички тях, и името на Господа Исуса се възвеличаваше. И мнозина от повярвалите дохождаха та се изповядваха и изказваха делата си(т.е. мнозина от онези, които упражняват окултизъм идваха за да питат за и да се покайват от окултните си дейности). Мнозина още и от тия, които правеха магии, донасяха книгите си и ги изгаряха пред всичките; и като пресметнаха цената им, намериха, че бе петнадесет хиляди сребърници. Така силно растеше и преодоляваше Господното учение." Евреи 19:13-20

gandalfepi4
06-16-2011, 16:32
^ абе npp, що кесиш в този глупав форум?

отиди да говориш на по-голяма аудиенция, да просветлиш повече сърца.

отиди тука примерно http://boards.4chan.org/b/

там има хиляди души, думите ти ще имат много по-голям ефект

TheMightyNadenica
06-17-2011, 16:25
нпп, имам чуството, че си представител на дом за бързоизоставащи...просто...н е можеш да четеш ли...? Не можеш да пишеш ли...не знам...

MakaronUduSHvaCH
06-19-2011, 19:15
Предполагам, си го казал прекалено интелигентно, за да го разбере, а той от своя страна за да не изглежда тъп, просто се е опитал да налучка 8-) .

mitko99
05-29-2012, 22:19
Филмът е документален и се казва;Zov Bezdny.и е руски,и там не се говори само за безконтактния бой а и за по сериозни неща.

domain
05-29-2012, 23:29
Видях един(китаец по спомени), та той си цъкаше на спокойно паркче в столицата упражнения за дишане и форми. Точно в 5 и 34 сутринта(примерно). Имаше доста хора които също ги правеха след него, но си личеше, че ги учи. Пичагата имаше проста схема - идваш в продължение на 1 цяла година, всеки ден, без пропускане и минаваш първо ниво. Инициацията на 2-ро ниво е да го удариш... Е тука стана интересно - 4 души му налитат наведнъж(не е да не си знаят ударите, жълти са все пак), пича прави къса крачка само с единя крак назад, шарва малко с ръце срещу тях, а те отлитат на всички посоки със сила и посока в която не могат да отскочат. Излишно е да спомена че контакт между тях нямаше. Мисля, че някой го беше и снимал - ще потърся.

Ilikeliljon
05-30-2012, 08:38
Руснаците от край време са известни с езотеричните си търсения и честно казано нямам идея дали е вярно (аз лично не вярвам в тия глупости), но знам едно. Тези неща са опасни, защото, за да ги практикува човек трябва да се е извисил духовно, иначе си го чака една хубава шизофрения или психоза:)

babati
06-05-2012, 13:04
yesss :D :D