PDA

View Full Version : Рев



Anonimka55
06-14-2011, 14:00
Ами проблема ми е следния:
Утре свършва училище и до година няма да уча в него а в друго .. Много ми е мъчно за някои приятели .. абе направо ,че сменям училището ..и утре ще си правиме нещо като прощална , а мен много ми е мъчно .. направо ми иде да ревна .. ако случайно заплача знам че всички ще ми се смеят .. такаче как мога да сдържа тези гадни сълзи? Неискам да плача щото само се излагам :( :cry:

RI0T
06-14-2011, 14:22
Защо да се смеят, че ти е мъчно??? Нормално е да ти е тъжно, с тези хора си прекрвала доста време през годините в училище. Какво като ти се насълзят очите пред тях? :)

Fiction7577
06-14-2011, 14:27
Ти пък да ревеш, недей така. Ще се виждате и като сте в гимназията, не се безпокой. :)

Ако пък ще ти се смеят ако го направиш, кажи, че просто си имаш причини.

Greennight
06-14-2011, 14:28
Няма смисъл да ревеш.То ще си проличи кои са ти останали истински приятели.Аз с 4-5 човека от стария ми клас си се виждам до ден днешен редовно..

Anonimka55
06-14-2011, 14:30
Е да , но за самото училище ще ми е мъчно .. имам по малки приятели дето още не са за гимназия...а преди като бях ревнала за нещо ми викаха бебе . Ако им кажа че имам причини те ще разпитват :(

smile4eto
06-14-2011, 14:38
:D аз преди 2 години се преместих и беше голям рев! :D

Anonimka55
06-14-2011, 14:59
Мен ми се иска просто да има някакъв начин да се сдържа и да не плача ,но всеки път като се сетя насълзявам очите .. всеки път ако ми се насълзят очите чувам нещо от сорта на "ОМГ глей я тая ревна" .... просто се чувствам гадно и искам да не плача колкото и да ми е мъчно ..и познавам само 2 приятелки дето нема да се засмеят и да го кажат това .. другите всички биха :? ... :(

BlackEyedPeas
06-14-2011, 18:42
Няма от какво да ти е мъчно за училището :) Другата учебна година ходи със стари ученици да го посещавате, да видите даскалите ви как са. Споко, няма да ги забравиш. Но след другата година вече ще си ги забравила :/

BlackEyedPeas
06-14-2011, 18:44
О, и споко! Никой няма да ти кажа "Гле'й я тая как реве!", защото няма да си единствената ;)

LoupGarrou
06-14-2011, 19:46
След като си сигурна, че няма да се сдържиш просто сложи слънчеви очила, ама хубави, не от тези, чиито стъкла прозират ... Ако те питат защо си със слънчеви очила, а няма слънце просто отговори, че те болят очите днес и дори малкото светлина те дразни, даже може да споменеш на някого предварително : ) !

Djenka
06-14-2011, 20:11
Ние пък ревяхме всички.. на нас прощалната ни е в петък.. на 17ти.. :( :( :( :( :( :o :o :o :o


послепис - Кога минаха седем години we.. :shock: :o :( :(

Yoana
06-14-2011, 20:34
Ее аз съм точно обратното - мноого рядко мога да си покажа така чувствата пред хора и обикновено е в такива моменти аз изглеждам безчувствена :shock: А и де да знаеш, може пък твоите сълзи да подтикнат останалите да си покажат чувствата хаха. Излишно е да казвам, че няма смисъл да го приемаш толкова по този начин. С когото искаш, можеш да си поддържаш контакти, независимо, че ще е извън класната стая :)

Colouring
06-15-2011, 06:01
Честно казано всичко,които си харесват класа и училището,говорят така,ама започнеш ли догодина бързо ще забравиш какво е било до седми клас и няма да ти е мъчно.Ще си поддържаш контакт с тия,които искаш и напред.Каквото било-било.

BlackEyedPeas
06-17-2011, 07:34
Честно казано всичко,които си харесват класа и училището,говорят така,ама започнеш ли догодина бързо ще забравиш какво е било до седми клас и няма да ти е мъчно.Ще си поддържаш контакт с тия,които искаш и напред.Каквото било-било.

Точно това се опитвах да кажа. Просто всички сега говорят колко ще им е мъчно, а накрая ще идваш да видиш училището близко 2 месеца и след това повече няма и да стъпиш там. Ще се събираш само с хора, с който все още поддържаш контакт от миналия си клас. Половината ще намерят нови приятели и ще се разделят :/

landofdeath97
06-17-2011, 07:42
няма нищо лошо да ревеш мисля че сме на една и съща възраст и всички от моя клас реваха поне момичетата а момчетата се чудеха как да ни успокояват няма нищо срамно че ти е мъчно това едва ли е само твой проблем така че спокойно реви си без да се притесняваш :o :(

BaiGanyo
06-17-2011, 11:01
Зарежи ги тия дето ти се подиграват- това са явно някакви безчуствени говеда, въобще да не ти пука за тях... И на мене ми е едно тегаво- гадно сега, прекарал съм половината от живота си с тия хора.... Ше се виждате- не му мисли чак толкова..

iiordanova
06-17-2011, 13:57
Няма да ревеш само ти. Сигурна съм,че на почти всички ще ви е мъчно. И едва ли последния ден някой ще вземе да ти се подиграва,че плачеш за класа.

evilGirL97
06-17-2011, 14:58
послепис - Кога минаха седем години we.. [/b] :shock: :o :( :(


И аз това се чудя :( :( :( :( Сякаш вчера беше 2004 година.,. :shock: :shock: Много ще ми липсват.,.

bloodyF
06-17-2011, 19:33
аз пък дадох тон на реването в 7ми клас и всички момичета започнаха да плачат (вкл. и аз) и на едно момче дори му бяха насълзени очите..и класната..
абе беше много тъжно, защото бяхме хубав клас и си ги обичах много всичките.. липсват ми в интерес на истината...всичките хубави мигове с тях..незабравимо <3

zero
06-17-2011, 20:17
Омг.. кво те е грижа за некви песове ?
С хората с които се имаш, така или иначе ще продължиш да се виждаш ;]