PDA

View Full Version : Препоръка за гимнзия в Бургас



Rosario1
06-14-2011, 15:22
Здравейте,предваярително се извинявам ако има друга такава тема,но нямах време да проверявам.Значи след 2-3 дена трябва да си попълвам желанията за гимназия след седми клас.Може ли някой,който е от бургас да ми препоръча някоя добра гимназия.Бала ми е 32,394 и сам се спряла на английска или немска.Повече ме влече английската,но не ме бива с езика(казват,че и дисципиланата там е ужасна),а сам чувала че там има паралека по актьорство(с това искам да се занимавам)и за това мнг се чудя.Ще съм ви благодарна за бърз отговор,защото нямам мнг време. :)
П.П извинявам се за правописните грешки :X

againstyou
06-14-2011, 16:23
Пробвай се с английската,добра е.

inverno
06-14-2011, 16:30
Немската.Езици трябват,а английски не е проблемен изобщо.Не мога да разбера защо на по-лесното скачате ..сега да ви е трудно ,после да берете плодовете на труда си.

againstyou
06-14-2011, 16:39
^^ Английския е най-важния език и е международен,пък и тя спомена че не го знае добре,тъкмо ще го научи перфектно,защото ще и трябва.А пък най-добре си е да знае и 2-3 езика,те никога не са излишни.

awesomesheepy
06-14-2011, 17:03
И аз ще пиша Английска.

Дали бал 31,466 ще ми стигне?

SurfSky
06-14-2011, 17:08
Аз мисля че Механотехникума е много добър вариант за момчетата ги влекат колите :) Излизате с Шоф.книжка ,с професия за авто-монт.....

TheCrimson
06-14-2011, 18:00
И аз искам в Английска, но балът ми не стига, така че вероятно ще пиша Немска на 1во и Английска на 2ро..

Аз мисля, че в Английската ще ти е много добре. Все пак бала е високичък и няма да влязат някои идиоти, а хора които са учили през годината (освен ако не са с връзки или са преписвали) Абе Английската е добро даскало, важно е само да е това което ти искаш, защото много хора могат да те разубедят . Късмет :)