PDA

View Full Version : Страх ме е да му пиша!!



alice13
06-14-2011, 15:49
Здравейте, аз съм нова и се надявам да не ме заспипете с обиди или нещо от този род, тъй като влюбеният тийнейджър си е влюбен.
Таа значи, преди година и половина скъсах с бившето си гадже и бях съсипана от мисълта че ми е изневерявал с моя съседка.Приятелите ми виждаха в какво състояние съм и се опитваха да ме уредят с едно момче което ме харесвало близо 2 3 месеца.Отначало не исках никой, но на Коледната дискотека ме запознаха с него ( запознанството ни беше незабравимо ). След дискотеката той ми иска пълномощно в скайп и думите му бяха : как си сладурано.Все пак аз не го харесвах и така минаха 2 3 седмици. Той искаше да излезем и аз се съгласих. Излезнахме и той искаше да идем на една чешма но беше тъмно и аз изръсих супер голяма простотия : Страх ме е.. надавях се да каже нещо от сорта : Аз съм с теб.. но той не го каза... прибрахме се и нищо не се случи...Той почна все по рядко да ми пише.Един ден аз и една приятелка го добавихме в общ чат (най голямата ми грешка) отначало той не писа.. и аз тъпачката реших да пиша за бившия ми... но след ден два... осъзнах че го харесвам... мина месец и той спря да ме поздравява..това няма да го забравя.Аз го поздравих а той обърна глава..Може да кажете че грешката е моя нооо имахме общ приятел.Той отиде да говори с него защо не ме поздравява и този когото харесвам почна да говори някакви неща зза мен (гадни). Всички приятли ми казват да му пиша но просто нямам тази смелост...може би защото съм виновна и защото ме е страх да не разпространи слуха навсякъде...Проблема е че и на него напоследък не му върви... има смао един истински приятел който идва много рядко... Искам съвет от вас ..мнение на непознати...гледни точки на други... моля ви помогнете ми :smt100 :smt100

kloely
06-14-2011, 16:04
Нищо не разбрах....

CherryBell13
06-14-2011, 16:08
Хмм...Защо изобщо ти се е разсърдил?! Какво толкова си направила, може поне да ти каже защо се държи така! Искай му обяснение за държанието му.

TheCrimson
06-14-2011, 17:51
Нищо не разбрах....

+1..Разсърдил се е за това, че си му казала, че те е страх от тъмното ли? Или, че си говорила за бившия ти?

sasha_90
06-14-2011, 18:05
Според мен не трябва да му се обаждаш.И вината не е в теб,а в него.Защото първо е спрял да ти обръща внимание,и второ е говорил лоши неща за теб.Хайде,липсата на внимание се приема,но как ще преглътнеш,че са те обидили?

Ssummerjam
06-14-2011, 18:09
Внимавай само да не ти се превърне във фобия 8-)

alice13
06-14-2011, 18:31
Нищо не разбрах....

+1..Разсърдил се е за това, че си му казала, че те е страх от тъмното ли? Или, че си говорила за бившия ти?

Еми мисля че е заради бившия...

FuCKkK13
06-14-2011, 18:47
нищо не си му направила..спокойно .. представи си че така му е ''скеФнало'' ... и какво... ако ходеше с него и ей така изведнъж както сега..без да му направиш нищо започне да говори неща за теб..ще е още по-гадно..с такива хора не се занимавай..искай му обяснение за държанието му .. ако не ти даде..го остави..или ще му дойде акъла или ще продължиш напред и ще си намериш някой др. който да си харесаш.. аиде успех :-)

dontcare
06-14-2011, 19:16
Може би като е чел писанията ти в чата да си е променил мнението за теб и сега нарочно да те отбягва,да не е точно сърдене..знам ли.
нищо не разбрах от писаното..много е хаотично иии..

badsector
06-14-2011, 20:13
Пробвай да му пишеш и да се изясните, но според мен, просто е преценил, че си кифла и няма смисъл да се занимава с тебе.

DarkTemplar
06-14-2011, 22:30
Страшно си е майна.. :(

ACM1
06-14-2011, 22:30
Според мен не трябва да му се обаждаш.И вината не е в теб,а в него.Защото първо е спрял да ти обръща внимание,и второ е говорил лоши неща за теб.Хайде,липсата на внимание се приема,но как ще преглътнеш,че са те обидили?
Така не четох всичко щото знам че нататък са се пълно простотии така че обръщам специялно внимание на това постче. Липса на внимание и обида това е знак за едно че те е харесвал само че после нещо е станало или ти си му дала знк че не го харесваш или е "дочул" от някаде че си хар някой друг и че вие двамата няматер шанс заедно така че това изобщо да не мислиш че е от друго знам го от личен опит защото и аз съм ги правел тези простотии така че намери подходящ момент извлечи го от "стадото" и си поговори с него на саме ама НИСТИНА на саме на да е некаде в даскало като остоянно минават хора покрай вазе така че действай нищо не губиш само печелиш!!!

peace95
06-19-2011, 10:15
Обиден е от нещо , ама разбери от к`во .. :-o

Zarity
06-19-2011, 10:47
Добре де,какво искаш ние ли да му пишем.Говори с него,няма друг начин.

Josefinne
06-19-2011, 10:54
Аз не мисля, че си направила кой знае каква грешка. Или че пък си постъпила по някакъв гаден начин, за да ти се сърди. Да, може и да е разочарован, че не си го харесала от раз, но пък вината не е твоя. Детински се държи този момък. Няма за какво да се извиняваш на никого.
Просто му пиши или продължи д го поздравяваш. Предполагам, че ако те харесва в един момент ще преглътне детската си гордост и ще отговори.

Madi037
06-19-2011, 10:57
Ами обади му се или ако ти е по лесно пиши му в скайп и го попитай
защо се държи по този начин и какво толкова си сторила, че
да прави така...

OnlyMeAndYou
06-19-2011, 11:28
Отиваш при него и му казваш: Защо се държиш така? Какво толкова съм ти направила?Знам, че не ти е лесно, но на мен ли трябва да си го изкарваш? И на мен не ми е лесно напоследък и ми стигат проблемите, без ти да ходиш и да ме обсъждаш. Съжалявам, ако съм те обидила, но аз съм си такава. Или го приеми или забрави че съществувам. Не ми трябват лицемери в живота.
Сори за израза, но за мен и двамата сте постъпили адски тъпо. :)

Josefinne
06-19-2011, 11:38
Отиваш при него и му казваш: Защо се държиш така? Какво толкова съм ти направила?Знам, че не ти е лесно, но на мен ли трябва да си го изкарваш? И на мен не ми е лесно напоследък и ми стигат проблемите, без ти да ходиш и да ме обсъждаш. Съжалявам, ако съм те обидила, но аз съм си такава. Или го приеми или забрави че съществувам. Не ми трябват лицемери в живота.
Сори за израза, но за мен и двамата сте постъпили адски тъпо. :)

Да, направо си сложи едни кубинки и го ритни в топките, за да му стане още по-ясно :D

OnlyMeAndYou
06-19-2011, 14:40
Отиваш при него и му казваш: Защо се държиш така? Какво толкова съм ти направила?Знам, че не ти е лесно, но на мен ли трябва да си го изкарваш? И на мен не ми е лесно напоследък и ми стигат проблемите, без ти да ходиш и да ме обсъждаш. Съжалявам, ако съм те обидила, но аз съм си такава. Или го приеми или забрави че съществувам. Не ми трябват лицемери в живота.
Сори за израза, но за мен и двамата сте постъпили адски тъпо. :)

Да, направо си сложи едни кубинки и го ритни в топките, за да му стане още по-ясно :D
По-добре тей, отколкото да му каже здрасти той да я нагруби и тя да се разреве. :-o Грозна картинка е.

badsector
06-19-2011, 19:07
...По-добре тей, отколкото да му каже здрасти той да я нагруби и тя да се разреве...
То ако я нагруби, значи е тъпан и няма смисъл да реве за него.

antifashionshit
06-19-2011, 19:14
^ брей, май и на сектора му се случва да каже по нещо вярно от време на време, нищо, че е рядко

elizabethg
06-19-2011, 19:20
Пфффффффф зарежи го тоя!Ако толкова те е харесвал нямаше да си обръща главата на другата страна и да ти се сърди. Просто го игнорирай от мислите си и с това въпроса е приключен :]

ex7azy
06-19-2011, 19:42
Отиваш при него и му казваш: Защо се държиш така? Какво толкова съм ти направила?Знам, че не ти е лесно, но на мен ли трябва да си го изкарваш? И на мен не ми е лесно напоследък и ми стигат проблемите, без ти да ходиш и да ме обсъждаш. Съжалявам, ако съм те обидила, но аз съм си такава. Или го приеми или забрави че съществувам. Не ми трябват лицемери в живота.
Сори за израза, но за мен и двамата сте постъпили адски тъпо. :)

Да, направо си сложи едни кубинки и го ритни в топките, за да му стане още по-ясно :D
Според мен - това е решението! :D :D

lovenewyork
06-19-2011, 20:34
Отиваш до него и го питаш: "Какъв ти е проблема с мен, че се държиш като кретен ?! " :?: Да, знам, трудно ти е. Самия факт, че досега Не си го питала показва, че нямаш смелост. Но трябва да си директа. Действай, така поне имаш шанс да се изясните. Иначе 100% го губиш ! :)

badsector
06-19-2011, 20:42
^ брей, май и на сектора му се случва да каже по нещо вярно от време на време, нищо, че е рядко
:D След години ще разбереш, че повечето неща са били верни. Изключвам мненията по дадена тема, те са субективни.

OnlyMeAndYou
06-20-2011, 04:51
...По-добре тей, отколкото да му каже здрасти той да я нагруби и тя да се разреве...
То ако я нагруби, значи е тъпан и няма смисъл да реве за него.

То е пределно ясно, че не заслужава и капка внимание момчето.

LostInTheDark12
06-20-2011, 13:39
Остави го и не се занимавай с него. Не си струва... :? Ако наистина те е харесвал е щял да ти пише или поне да поговори с теб. Гледай си живота. Между др опитай да се държиш с него както той се държи с теб - игнорирай го и т.н.... Може и да се съвземе и да те заговори... :wink:

Josefinne
06-20-2011, 13:41
Отиваш при него и му казваш: Защо се държиш така? Какво толкова съм ти направила?Знам, че не ти е лесно, но на мен ли трябва да си го изкарваш? И на мен не ми е лесно напоследък и ми стигат проблемите, без ти да ходиш и да ме обсъждаш. Съжалявам, ако съм те обидила, но аз съм си такава. Или го приеми или забрави че съществувам. Не ми трябват лицемери в живота.
Сори за израза, но за мен и двамата сте постъпили адски тъпо. :)

Да, направо си сложи едни кубинки и го ритни в топките, за да му стане още по-ясно :D
По-добре тей, отколкото да му каже здрасти той да я нагруби и тя да се разреве. :-o Грозна картинка е.

Аз по-горе съм обяснила какво да му каже според мен.

Iframe
06-20-2011, 20:47
Понякога когато момче харесва момиче той говори неща за нея като например че нея понася и такива но ако говори очи в очи с нея става като галено коте - казва шеги смее се и т.н :D С една дума трябва да говориш с него !

eclipse06
06-20-2011, 21:39
Според мен не трябва да му се обаждаш.И вината не е в теб,а в него.Защото първо е спрял да ти обръща внимание,и второ е говорил лоши неща за теб.Хайде,липсата на внимание се приема,но как ще преглътнеш,че са те обидили?
Така не четох всичко щото знам че нататък са се пълно простотии така че обръщам специялно внимание на това постче. Липса на внимание и обида това е знак за едно че те е харесвал само че после нещо е станало или ти си му дала знк че не го харесваш или е "дочул" от някаде че си хар някой друг и че вие двамата няматер шанс заедно така че това изобщо да не мислиш че е от друго знам го от личен опит защото и аз съм ги правел тези простотии така че намери подходящ момент извлечи го от "стадото" и си поговори с него на саме ама НИСТИНА на саме на да е некаде в даскало като остоянно минават хора покрай вазе така че действай нищо не губиш само печелиш!!!

Нямаш ли запетая на клавиатурата?

ThatsMe
06-20-2011, 21:43
Да наистина е хаотично, до колкото разбрах нямаш смелост. Включи чата с него и напиши каквото искаш с съзнанието,че няма да цъкнеш "ENTER" сложи си ръката на бутона затвори учи и се отпусни и като ги отвориш, ще си пратила съобщението xD наистина помага :D