PDA

View Full Version : помощ



deandx32
06-14-2011, 17:07
здравете... .. много ми харесва едно момиче с което се запознах по фейсбук .. тя много рядко отговаря .. попринцип както гледам само влиза в сайта ... правих и комплименти .. и тя след няколко ми отговори .. каза ,че много и харесвали .. запознахме се , говорихме си.... и от следващият ден ... отново и писах ,но отговор няма... можете ли да ми кажете как да я спечеля , поне да ми отговори на съобщенията ...
аз съм 9 клас , а тя е 8-ми .. ще се радвам да ми помогнете

GLaDOS
06-14-2011, 17:33
Ъъъ великата ти цел е да ти отговаря на съобщенията :shock: ?
Мисля че е време да я уговориш да излезете двамата ...

deandx32
06-14-2011, 17:36
още 1 човек от форума ми каза да я поканя да излезем .. но според мен . ние само 1 път си писахме .. разпитваше ме за мен ..каза къде учи и в кой квартал живее, но от следващият ден не ми отговаря на съобщенията

sasha_90
06-14-2011, 18:22
Не си ли се замислял,че не иска да има нищо общо с теб.Фактът,че не ти отговаря на съобщенията,говори достатъчно.

ymca
06-14-2011, 18:42
Абсолютно забрави! Не се познавате и сте водили само някакъв посредствен разговор, а ти мислиш да я каниш на среща. Шансът да получиш отказ е покъртително голям. За да я поканиш на среща, трябва да има поне някакви индикации, че тя си пада по теб.

deandx32
06-14-2011, 19:00
ако не иска да има общо с мен , защо не ми каже или не ме блокира ..

badsector
06-14-2011, 20:22
ако не иска да има общо с мен , защо не ми каже или не ме блокира ..
Защото е малка кифла и няма достатъчно характер да ти го каже в прав текст.

peace95
06-14-2011, 20:27
ако не иска да има общо с мен , защо не ми каже или не ме блокира ..
Защото е малка кифла и няма достатъчно характер да ти го каже в прав текст.
може пък да не иска да е груба :)

ACM1
06-14-2011, 22:21
ако не иска да има общо с мен , защо не ми каже или не ме блокира ..
Защото е малка кифла и няма достатъчно характер да ти го каже в прав текст.
може пък да не иска да е груба :)
тва с кифлата и грубоста са две взаимно изключващи се понятия ако е кифла че е груба ако ли не тогава ще ти го каже просто и лесно а вие оставете момчето като си я харесало къв е проблема ве. Пич земи и скайпа ако можеш или още по-добре телефона сега попринцип всичко става в скайп само че телефонът е по-добро средство за да може да си чуете гласовете то това е веригата най-добре е среща после телефон после скайп и накрая текстови съобщения по телефона или поне тка е според мене но естествено може и да сам се заблудил но все пак опитай защото нищо няма да изгубиш дори и да ти каже "бегай" ти ше знаеш да пренасочиш емоциите си към друга.

NightGuardian
06-15-2011, 01:03
Не си ли се замислял,че не иска да има нищо общо с теб.Фактът,че не ти отговаря на съобщенията,говори достатъчно.

Точно!Едно момиче се усеща , когато има интерес към теб , а тази точно не е! Остави , ако ти пише след някав друг ден , може да продължиш да и пишеш , ако ли не , остави я!