PDA

View Full Version : Много е тъпичка...



justsome0ne
06-14-2011, 17:21
Един приятел ме запозна с едно момиче. Много ми допадна на външен вид. Красотата и обаче компенсира интелигентността и. Поканих я на среща и се държеше много добре. Казах си, че това е момичето. На първата среща бяхме в едно кафене и дойдоха някакви нейни приятелки до нашата маса да я поздравят. Тя взе, че ги покани да седнат при нас. Тогава ми кипна. Така сладко си приказвахме и тези лигли развалиха всичко. Почнаха да си шепнат нещо, да се кикотят. Не мина много време и станах от масата и хвърлих едни двадесет лева са си платят кафенцата и количките и им казах: " Извинете ме, имам работа". Въпросното момиче така ме изгледа. Веднага след това почна да ми звъни, но не и отговорих. Почна да ми праща SMS от типа: " На интересен ли ми се правиш?" След два дни отново се срещнахме. Директно и казах, че не обичам когато съм на среща някой да ни прекъсва. Тя ми се разсърди. Почна да ми обяснява, че и били много големи приятелки и не знам си какво. Казах си, направила го е неволно. На същия ден отидохме на дискотека. Тогава настина разбрах колко зле е горката. Освен, че не може да говори правилно не знае и кога да си държи устата затворена. За една вечер успя да ме изложи пред няколко познати като тръгна да им обяснява колко съм бил хлътнал по нея, но не съм и казал. И го каза пред мен. Не знам как бихте реагирали вие, но аз се смутих. Помолих я да излезем навън за малко. Казах и,че постъпката и е нередна и си тръгнах от дискотеката. Реших да не се срещам повече с нея, но тя почна да ми звъни като луда, стотици SMS. Защо я смятам за тъпичка? Момичето с ръце на ръка си каза, че е прочела само една-две книги и човек можел да успее без да учи. Как да я накарам да спре да ме търси? Благодаря за вниманието!

Josefinne
06-14-2011, 17:28
Явно не ти , а тя е хлътнала по теб. Но по-добре не й отговаряй и след известно време ще спре ( примерно седмица). Ще й светне, че се е прецакала.

Rolezzz
06-14-2011, 17:34
Брато това да ти е за урок да внимаваш пред кой си хвърляш 20-тачките :lol:
Не и вдигай телефона 2-3 дни и ще кротне...

NeverBack
06-14-2011, 17:36
Просто и го кажи в лицето , приятел. :) Виждам ,че си стабилен само по начина както пишеш.Или пък кажи ,че си имаш друга. :) Може малко да я заболи , но поне няма да е заблудена. :)

PullMeCloser
06-14-2011, 17:41
Не и вдигай телефона 2-3 дни и ще кротне...

Не знаеш какви присхарки има! 8-)

Пробвай да обясниш, че не искаш да се виждаш с нея, кажи причината, а тя ако има поне малко акъл, сама ще спре да ти звъни.

Ssummerjam
06-14-2011, 17:47
Игнорирай я няколко дни, ако няма ефект й кажи в прав текст всичко, което написа тук. :)

Auriss
06-14-2011, 17:51
Прати й линк ......... 8-)

Ssummerjam
06-14-2011, 18:01
^хахахахах, добро предложение 8-)

againstyou
06-14-2011, 18:03
Просто и го кажи в лицето , приятел. :) Виждам ,че си стабилен само по начина както пишеш.Или пък кажи ,че си имаш друга. :) Може малко да я заболи , но поне няма да е заблудена. :)

sasha_90
06-14-2011, 18:13
След като е такава,ще ти е трудно да се оттървеш от нея.Дано,като не и пишеш се откаже скоро.

FuCKkK13
06-14-2011, 18:21
ох..с извинение..ама това момиче е много зле..айде 1-вото .. случва се..ама 2-рото... с две ръце съм за това, че си й ''бил шута'' :D .. пробвай да я игнорираш...до 3-4 дена не спре ли.. значи е от досадните..ако не спре й кажи всичко в прав текст очи в очи .. и тогава ако не спре не знам с какво ''животно'' си имаш работа :D .. а и сериозно..тя е хлътнала много по-вече от теб.. (голямо успокоение ти направих) - ще те преследва до живот :D :D :D

horacio
06-14-2011, 18:23
Просто и го кажи в лицето , приятел. :) Виждам ,че си стабилен само по начина както пишеш.Или пък кажи ,че си имаш друга. :) Може малко да я заболи , но поне няма да е заблудена. :)

Как няма да е заблудена,след като той ще я излъже? Това си е чиста заблуда :?

Иначе - да...Обясни й как стоят нещата.

MojoJojo88
06-14-2011, 18:38
Какво значи
Момичето с ръце на ръка си каза... :-D
По темата-срещни се още веднъж с нея и й обясни, това, което си написал тук...

saskou
06-14-2011, 19:04
Горкия, ти...

dontcare
06-14-2011, 19:12
От това може да стане добър сценарий на филм :
Тя е хлътналата ии не го осъзнава.Тва да каниш приятелки си е нагло..офф не знам,постъпила е тъпо.
Сега е видяла,че й обръщаш внимание и се е вкопчила в идеята да е с теб-като няква откачена фенка на майкъл джексън,дето го преследва,пише му стотици писма и си вярва.Нещо такава ми изглежда картинката.
Има 2 варианта:
-оставяш я малко,като я удостояваш с безразличието си и на нея й просветва.
-зарязваш всичко докато е време
естествено,може да си поговорите за това,но вълкът кожата си мени,но нрава-не.

badsector
06-14-2011, 20:20
...Красотата и обаче компенсира интелигентността и....
Е след този случай се надявам да си промениш мнението. Ако е само за секса става, ама я си представи как правиш семейство с такава патка и ти гледа децата.

...човек можел да успее без да учи...
Ами той човека ти го каза :

Брато това да ти е за урок да внимаваш пред кой си хвърляш 20-тачките...
Те това е начинът и момата явно е решила, че ти си подходящ начин да успее без да учи. За т'ва й пиши СМС, че не ти се говори, защото си във финансова криза, вашите са фалирали, дължите сумати пари на мутри и т.н. лъжеш и мажеш и сама ще спре да те търси.

mortish
06-14-2011, 20:33
Определно това същество мозък няма.... хъх .. Брат няма какво да се чудиш просто игнорираш обаждания и всичко останало или просто и кажи, че е тъпа курва и не искаш да се занимава с теб :D дано само не е няква злобарка :)

peace95
06-14-2011, 21:02
Това са хора тип ''лепки'' . Ти вече няколко пъти си й обяснил , че постъпва тъпо , а тя не е разбрала .. Игнорирането няма да помогне , а да й обясниш по мил начин - едва ли , тъпа е и няма да слуша - пробвай с по - груби и ясни думи за да подейства . Късмет :)

stelkastel
06-14-2011, 21:33
Хей, ти, момчето с двайсетачките....аз обичам да чета книги, по много! :lol:

LoveChocolate
06-14-2011, 21:37
Явно не ти , а тя е хлътнала по теб. Но по-добре не й отговаряй и след известно време ще спре ( примерно седмица). Ще й светне, че се е прецакала.

RoSKo0o0
06-15-2011, 07:48
Ей, начи... говориш за момиче и говориш за мозък - простаК!

Neverm0re
06-15-2011, 09:10
Изчукай я ... 8)

sladur4etyYy
06-15-2011, 10:30
никой ли не забелязва колко комплексиран и задръстен е авторът?
добре, че съм аз, да ви отворя очите. :-)

AutomatiC
06-15-2011, 13:40
усещам, че тази ще бълва змии и гущери по твой адрес, ако не те преживее.. а какво да правиш за да я разкараш.. почни да я обиждаш пред хората както тя си предава важности пред тях. разбираш ли, че такива слабоумни кифли ги интересува мнението на околните..

naskooo
06-15-2011, 17:31
това е кифларство не можеш да го оправиш - съветвам те да и кажеш че не желаеш да имате нищо общо :?