PDA

View Full Version : Стипендия в САЩ..Малко помощ:)



actorqt
06-14-2011, 18:02
Здравейте..имаше няколко човека от моето училище,които спечелиха пълни стипендии за Съединените Щати та исках да попитам и аз..Аз съм в езиково училище с английски ,така че това ми се води нулева година.И така.Искам да попитам как,защо и т.н..Много трудно ли стават тези неща?Знам само,че трябва да имаш над 5.50 в дипломата от 9-12 и да си се справил на ТОЕФЛ и САТ (зависи къде отиваш де) и гледат и дали си участвал в други неща като представления примерно,дали си взимал участие в червения кръст ако щете..но не съм сигурен,може ли някой да ми обясни по подробно.И също да ми кажете дали за стипендиите в университетите в Лос Анжделис и Ню Йорк по актьорско майсторство и филмова режисура трябва преди това да се явиш на прослушване за стипендията специално или нещо такова?В ЛА имам позната,която учи и живее там,но тя работи съвсем друго,като адвокат и не мисля,че има нещо общо..Имам и приятели в Чикаго и Ню Йорк,но те също работят много различни неща и не са отишли със стипендия ,а просто по късно се пренесоха да живеят там..И така..някакви идеи?А м/у,МНОГО съм наясно с хората от форума като Накадах,които спамят безсмислици какъв неграмотен олигофрен си и как това,което си мислиш никога няма да стане.....Та..за стипендиите..някой наясно ли е?