PDA

View Full Version : Помогнете да измисля история..



WishICouldForgetYou
06-14-2011, 18:47
Значи, принципно когато ми се зададе тема да пиша съчинение по каквото и да било.. знам какво да напиша, но вчера по Английски госпожата ни даде да напишем история, която започва така:
That morning I woke up with uneasy feeling that something bad was going to happen.
:-o Мислих, мислих... ама нещо не можах да го измисля. :(
Не искам от вас да ми го напишете.. просто давайте идеи.. каквито и да са. :-o

uleto37
06-14-2011, 18:54
Ее това е доста прецакано :?
Ми от първо мислене..Примерно,че в училище сте имали изненадващ тест,на който не си се справила.Или пък времето се е развалило и е имало ужасна буря (окей това е тъпо)..Или,че някой твой близък се е разболял?
Не знам..

WishICouldForgetYou
06-14-2011, 19:11
Аз мислех да напиша, че са ми се случили куп гадни неща през деня .. в смисъл от излизането от нас ми се е случило нещо и са продължавали да ми се случват разни неща.. и накрая мислех да напиша нещо супер гадно, че е станало. :-o 8-) Оф.. и аз го обясних по един начииин... :lol:

SweetLuna7
06-14-2011, 21:10
Ако смяташ да пишеш, че са ти се случили гадни неща.. Пиши, че чуството е било правилно и сутринта ти е била спряла водата, не си намерила чантата, като си излязла, си се подхлъзнала на обелка от банан и си паднала в шахта, от не си могла да излезеш, докато един човек не ти е помогнал, а когато те е извадил, ти е поискал пари и ти си си тръгнала, обаче си била закъсняла да часа по английски и направо си го пропуснала и си отишла за втория час по математика и когато си отворила вратата, си видяла, че пред всички има бели листове и са ви дали изненадващо контролно. :grin: Пълни глупсти написах, но аз бих избрала по-смешни гадни неща, които да ми се случат. :oops:

WishICouldForgetYou
06-14-2011, 22:13
Написах го. :lol: Е няма такива простотии... :razz:

reperw
06-15-2011, 07:50
Вярно,че темата ти е за лоши работи ,но какво ти пречи да напишеш ,че сутринта си имала лошо предчуствие за деня пък се случило точно обратното деня ти бил прекрасен ???